Marmur w wielkim stylu - nowe kolekcje od marki Cerrad

data aktualizacji: 24-02-2020, 11:34 – artykuł promocyjny

Marmur to doskonała inspiracja zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Ta zaczerpnięta ze świata przyrody faktura i kolor ma potężny potencjał aranżacyjny, ale doskonale wpływa również na człowieka, gdyż koi nasze zmysły, wprowadza harmonię i zawsze wygląda dostojnie. W najnowszych kolekcjach marki Cerrad znajdziemy połączenie piękna i wyjątkowości na marmurowych wzorach oraz minimalizmu i nowoczesności ukrytego w betonowych powierzchniach.

Marmur w wielkim stylu - nowe kolekcje od marki Cerrad

Kolory i struktury

 

Nowe kolekcje zachwycają pięknymi barwami i pokazują bogactwo dostępnych struktur. Zachowują przy tym właściwości typowe dla płytek gresowych, które są trwałe i odporne na wiele czynników. Taki materiał posłuży nam do realizacji wielu wyjątkowych koncepcji.

Marmur

Marmur to surowiec, który we wnętrzach pojawiał się od dawna i zawsze kojarzył się z szykiem typowym dla rezydencji, a nawet pałaców. Dziś, za sprawą płytek gresowych, które wiernie oddają urok tej szlachetnej skały, możemy cieszyć się jego pięknem w każdym wnętrzu. Co więcej, decydując się na takie płytki, zyskamy pewność, że nasze wnętrze będzie ponadczasowe, eleganckie i zgodne z trendami. Warto przy tym zauważyć, iż moda na naturalne materiały z każdym rokiem jest coraz silnie akcentowana wśród producentów wyposażenia do domu.

 

Siła kamiennego piękna

 

Inspirowana kamieniem Fior Di Bosco kolekcja płytek gresowych Masterstone subtelnie łączy elegancję naturalnego kamienia z charakterystycznym wzorem skały metamorficznej. Taki styl sprosta wymaganiom każdego miłośnika luksusu i będzie doskonałym sposobem na niekonwencjonalne wykończenie.

Marmur w łazienceMarmurowa łazienka

 

Perfekcyjne odwzorowanie marmuru w kolekcji Calacatta White
 

Biel to kolor ściśle związany z marmurowym wzorem. Wyróżnikiem każdej kolekcji staje się niezwykła sieć żyłek. W przypadku Calacatta White mamy do czynienia z precyzyjną strukturą zaprezentowaną w ramach serii Statuario, która nawiązuje do najpiękniejszej odmiany białego marmuru. Polerowana powierzchnia płytki oddaje klimat wnętrz rodem ze śródziemnomorskich rezydencji, natomiast wersja matowa idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę, w której odnajdzie się w towarzystwie drewna i metalu.

Marmur Cerrad

 

Marmur w wersji Gold

 

Godną uwagi propozycją jest kolekcja Calacatta Gold, która jest w odcieniach bieli i szarości z delikatnym muśnięciem złota. Przepiękne żyłkowania, perfekcja odwzorowania rysunku i ponadczasowa elegancja, to cechy, dzięki którym osiągniemy efekt luksusu. Za sprawą złotego koloru aranżacja zyskuje świetlistości. Ożywioną przestrzeń możemy dodatkowo urozmaicić za pomocą dekorów. Charakter wnętrza podkreśli jednolita, monolityczna powierzchnia, którą osiągniemy za sprawą dostępnych formatów płytek.

Marmurowa łazienka

 

Klasyka w innym wydaniu z kolekcją Marquina Gold

 

Marmur może występować również w wersji nieco bardziej dynamicznej, z gęsto rozrzuconym użyleniem, za którego sprawą mocniej podkreślimy styl, elegancję i naturalne pochodzenie skały. Kolekcja płytek gresowych Marquina powstała w nurcie inspiracji szlachetnością marmuru właśnie w takim wydaniu. Płytki doskonale sprawdzą się w szykownych wnętrzach o ponadczasowym charakterze. Tonalny wzór idealnie odwzorowuje misterną sieć żyłek naturalnego kamienia i podsyca efekt luksusu. Płytki z kolekcji Marquina Gold o przeznaczeniu ściennym i podłogowym wprowadzą do każdej aranżacji niepowtarzalny klimat.

Marmur kolekcja CerradMarmur Cerrad

 

Soft Cement, czyli moc betonu w aranżacji wnętrz

 

Minimalistyczna forma betonu sprawia, że idealnie pasuje on do nowoczesnego stylu każdego z domowych wnętrz. Może być wykorzystany jako surowy element dla podkreślenia przestrzeni loftowej lub industrialnej, lub stać się dodatkiem do przytulnego pomieszczenia, w którym chcemy przełamać stereotypy i nudę. Idealnie wpisuje się w koncepcję stylu modern oraz wszelkich jego odmian. Zrywa z rutyną, przykuwa uwagę i budzi podziw. Z tego powodu kochają go projektanci wnętrz. Faktura betonu stała się inspiracją dla kolekcji Soft Cement. Ciekawa struktura oraz patchworkowe akcenty na płytkach pozwalają na bezpieczne mieszanie kilku trendów wnętrzarskich, dając gwarancję na ciekawej i spójnej kompozycji. Imitacja betonu dostępna jest w trzech odcieniach szarości, a kolekcję uzupełniają niezwykle efektowne dekory i płytki z nadrukiem imitującym strukturę 3D.

Marmur w łazience

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800 237 723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomość
CERRAD sp. z o.o.

płytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

Płytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki Cerrad





Podobne artykuły
Uszczelnij się dobrze

podłogi i ściany

Uszczelnij się dobrze

Każdy z nas ma za sobą mniejszy lub większy remont domu, wykończenie mieszkania czy chociażby proste prace malarskie,... więcej...

Mozaika w łazience - najmodniejsze wzory

podłogi i ściany

Mozaika w łazience - najmodniejsze wzory

Mozaika to obecnie jeden z popularniejszych materiałów stosowanych do wykańczania powierzchni w łazience oraz... więcej...

PCI Pecilastic® U - jedna mata - wiele korzyści

podłogi i ściany

PCI Pecilastic® U - jedna mata - wiele korzyści

PCI Pecilastic® U to cienka (3,2 mm) wielowarstwowa mata izolacyjna, spełniająca jednocześnie wiele... więcej...