Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Składana wylewka podtynkowa - nowy wymiar wygody

data aktualizacji: 10-03-2020, 06:38 – artykuł promocyjny

Baterie podtynkowe są nowoczesnym i efektownym rozwiązaniem, które zazwyczaj stosuje się w kabinach prysznicowych. Coraz więcej osób decyduje się jednak na taki montaż baterii w strefie umywalki i wanny. W jaki sposób wykorzystać ten rodzaj montażu, by zyskać najlepszy efekt?

Składana wylewka podtynkowa - nowy wymiar wygody

Zaletą instalacji podtynkowych, która wyróżnia je spośród pozostałych możliwości montażu, jest elastyczność i możliwość dobierania elementów według swoich upodobań. Można stworzyć własną kombinację, używając do tego baterii, BOXów podtynkowych, głowic, słuchawek czy wylewek. Przed ostateczną decyzją w kwestii wyboru elementów warto przyjrzeć się innowacyjnym rozwiązaniom, które mogą okazać się bardziej funkcjonalne, niż te proponowane dotychczas.

W kwestii rynkowych nowości warto zwrócić uwagę na ruchomą wylewkę podtynkową. Uniwersalny produkt można zamontować nad wanną lub umywalką i skompletować z baterią podtynkową lub BOXem. Dlaczego warto zdecydować się na ruchomą wylewką podtynkową?

Wylewka podtynkowa

 

Wylewka podtynkowa do wanny

 

Składana wylewka wannowa pozwoli zapobiegać uderzaniu się o baterię podczas kąpieli – wystarczy napełnić wannę wodą, a następnie złożyć wylewkę równolegle do ściany. To proste i funkcjonalne rozwiązanie powinno stać się standardem w każdej łazience. Składana wylewka Deante ma aerator o dużym przepływie, dzięki czemu wanna napełnia się szybko bez rozpryskiwania wody.

 

Wylewka podtynkowa do umywalki

 

Ta sama wylewka może być zastosowana nad umywalką, dlatego w zestawie jest specjalny aerator z dostosowanym przepływem. Wymiana aeratora jest łatwa i przy użyciu dołączonego klucza zajmuje mało czasu. Ruchoma, wysoka wylewka nad umywalką ma same zalety –  pozwala manewrować strumieniem wody i bez problemu opłukać całą umywalkę. Największą zaletą ruchomej wylewki podtynkowej jest możliwość obracania w obie strony, a także montaż na najlepszej dla nas wysokości.

Wylewka do umywalki

 

Komplet podtynkowy do wanny

 

W asortymencie Deante znajdziemy również gotowy komplet wannowy Azalia z BOXem podtynkowym. Jego elementami są ruchoma wylewka, wygodny BOX mieszaczowy i część natynkowa z kolekcji Azalia. W tej kolekcji znajdziemy też inne elementy armatury, które odpowiednio skomponowane stworzą piękną, spójną łazienkę. Więcej informacji o BOXach podtynkowych można przeczytać tutaj.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Stylowe baterie umywalkowe w kolorze miedzi

armatura łazienkowa

Stylowe baterie umywalkowe w kolorze miedzi

Baterie łazienkowe to detal, który kryje w sobie ogromny potencjał, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. Wbrew... więcej...

Nowoczesne kabiny w kolorze czarnym, białym i złotym

armatura łazienkowa

Nowoczesne kabiny w kolorze czarnym, białym i złotym

Firma SanSwiss przedstawia 3 kolory profili idealnie pasujące do nowoczesnej łazienki. Minimalizm, elegancja i ergonomia... więcej...

Wyjątkowe baterie do łazienki EFFEPI

armatura łazienkowa

Wyjątkowe baterie do łazienki EFFEPI

Aranżacja łazienki  jest dość trudnym zadaniem, gdyż jej funkcja użytkowa narzuca wiele rozwiazań. Dlatego... więcej...