Cztery Perły Ceramiki 2019 dla Grupy Tubądzin

data aktualizacji: 25-03-2020, 10:12 – artykuł promocyjny

Tytuł Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perła Ceramiki UR 2019 otrzymała kolekcja Cielo e Terra by Dorota Koziara. Drugą z wymienionych nagród otrzymały również kolekcje Grand Beauty i Scoria autorstwa Macieja Zienia. Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2019 odbyła się 10 marca w Domu Technika NOT w Warszawie.

Cztery Perły Ceramiki 2019 dla Grupy Tubądzin

fot.: Kolekcja Cielo e Terra Sabbia

Konkurs jest organizowany od 2004 roku przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, a od 2012 r. współorganizatorem jest również firma CAD Projekt K&A. Konkurs ma na celu promocję płytek ceramicznych, które są dostępne na polskim rynku i wyróżniają się wzornictwem, innowacyjnością i wyjątkową jakością.

Patronem szesnastej edycji konkursu było Stowarzyszenie Architektów Polskich. W wydarzeniu wzięło udział wielu przedstawicieli branży naukowej, budowlanej, architektonicznej i ceramicznej. Nagrody wręczali Magdalena Kaliszuk-Barańska, przewodnicząca jury konkursu oraz Bohdan Lisowski, Prezes SARP. Nagrodzone kolekcje powstały przy współpracy Grupy Tubądzin z wybitnymi projektantami.

 

Cielo e Terra by Dorota Koziara

 

Kolekcja jest inspirowana kolorami Polski. Składa się z dziewięciu barwionych w masie płyt o modularnych formatach (największy -240 cm x 120 cm). Jest produkowana w dwóch grubościach: 6 mm i 10 mm. Opiera się na module, więc architekci mogą wykorzystać jedną płytę na różne sposoby lub łączyć różne formaty. Cielo e Terra charakteryzuje się barwieniem w masie, więc parametry techniczne są wysokie, a kolekcja może być wykorzystana w projektach przestrzeni publicznych i na elewacjach. Od momentu wprowadzenia jej na rynek stała się popularna i doceniana przez branżę, a także wyróżniana wieloma nagrodami. Na tegorocznych targach 4 Design Days premierę miały mozaiki towarzyszące kolekcji, które są dostępne na zamówienie w kolorach i parametrach płytek bazowych. Mozaika ma kształt gorsecików.

Mozaika

 

Grand Beauty Macieja Zienia

 

W skład linii wchodzą kolekcje Scoglio Grigio, Amber Vein, Black Pulpis, Gray Pulpis, Duke Stone, Specchio Carrara i Terrazzo. Odwołują się do europejskiej tradycji kamieniarskiej i eksponują naturalną estetykę surowca. Ponadczasowe piękno i elegancja kamienia wpisuje się w najnowsze trendy i zasady dbania o środowisko. Mocne, kamienne desenie z kolekcji Scoglio Grigio to idealna propozycja dla osób, które lubią surowe wnętrza i stonowane szarości.

Płytki ceramiczne

Duke Stone świetnie wkomponuje się w dostojne i klasyczne przestrzenie. Podkreśla ekskluzywność i głębię marmuru Emperador. Z kolei płytki z kolekcji Terrazzo ukazują niepowtarzalną fakturę i wzór lastryko, które świetnie pasują do nowoczesnych i modnych aranżacji.

Amber Vein dostępna w kolorze czerni z bursztynowymi, nieregularnymi żyłkami, nawiązuje do elegancji czarnego marmuru. Niezwykła głębia barw jest uwydatniona dzięki polerowanej, błyszczącej powierzchni.

Black Pulpis i Grey Pulpis to dwa warianty kolorystyczne kolekcji płyt o marmurowej powierzchni, zdobionych białymi żyłkami. Wersja Black jest dostępna w wersji z polerowanym wykończeniem, a Grey Pulpis o wykończeniu satynowym. Stonowane barwy stworzą surowy i majestatyczny efekt aranżacji wnętrza.

Płytki ceramiczne

Wymienione kolekcje są dostępne w formatach od 120 × 240 cm 60 x 60 cm. Idealnie pasują do minimalistycznych, surowych wnętrz, dodając im ekskluzywności i szlachetnej elegancji.

Kontakt w sprawie produktów:

Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tel. (42) 710 37 00
www: www.tubadzin.pl
mail: wyślij wiadomość
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

Płytki ceramiczne, łazienkowe, podłogowe Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte.

Zobacz zdjęcia w galerii Tubądzin:

TubądzinTubądzinTubądzinTubądzinTubądzinPodobne artykuły
Płytki gresowe w łazience

podłogi i ściany

Płytki gresowe w łazience

Remontując czy aranżując po raz pierwszy łazienkę, zawsze mamy tysiące możliwości do wyboru. Jedną z najważniejszych... więcej...

Alternatywa dla drewna w łazience

podłogi i ściany

Alternatywa dla drewna w łazience

Drewno od lat jest jednym z materiałów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz. Z racji, że jest to materiał... więcej...

Beton i drewno - dlaczego to duet idealny do nowoczesnej łazienki?

podłogi i ściany

Beton i drewno - dlaczego to duet idealny do nowoczesnej...

Beton i drewno to inspiracje, które w łazienkowych trendach pojawiają się nie od dziś, jednak zazwyczaj osobno... więcej...