Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Uczyń swoje wnętrze bardziej smart - inteligentne rozwiązania do łazienki

data aktualizacji: 03-04-2020, 09:30 – artykuł promocyjny

Dom w stylu smart niekoniecznie musi oznaczać futurystyczny budynek z wbudowanym inteligentnym systemem sterowanym tonowo. Aby stworzyć ergonomiczny i wygodny dom wystarczy wprowadzić kilka sprytnych rozwiązań, a dzięki nim obowiązki będą przyjemniejsze, pomieszczenia będą przystępne, a przede wszystkim, nikt z domowników nie będzie miał problemu z ich obsługą.

Uczyń swoje wnętrze bardziej smart - inteligentne rozwiązania do łazienki

Oszczędnie=nowocześnie

 

W ostatnich latach dużo uwagi poswięca się trosce o środowisko – zdecydowanie stało się to trendem XXI wieku. Obecnie na jednego Polaka przypada średnio 1596 m3 wody pitnej w skali roku. Aby maksymalnie ograniczyć marnowanie wody, rynek oferuje wiele rozwiązań, które pozwolą dbać o planetę w domowym zaciszu. W asortymencie marki Laveo można znaleźć baterie z wmontowanym aeratorem, który ogranicza zużycie wody poprzez napowietrzanie jej strumienia. O ekologię warto dbać każdego dnia, a przy okazji będzie miało to znaczący wpływ na nasze rachunki.

ateria Termico

fot.: bateria Termico marki Laveo

Duży wpływ na oszczędności mają nasze nawyki. Choć długa, relaksująca kąpiel jest bardziej przyjemna niż szybki prysznic, warto na codzień korzystać z tego drugiego wariantu – w skali roku oszczędność będzie olbrzymia. Ważne, aby zakręcać kurek w trakcie namydlania ciała. Mniejsze zużycie wody zapewni także montaż baterii z termostatem – w szybki sposób osiągniemy odpowiednią temperaturę wody. Wystarczy ustawić pokrętło na optymalnej wartości i w ciągu krótkiej chwili uzyskamy pożądaną temperaturę wody. Takie rozwiązanie znajdziemy w ofercie marki Laveo: linia Termico, w której są dostępne modele natryskowe i wannowe.

To tylko przykładowe smart rozwiązania. Jest ich o wiele więcej, a każde z nich ułatwia nasze życie, wpływa na naszą wygodę oraz oszczędności. Już w trakcie projektowania pomieszczeń warto zastanowić się nad tym, jak zamontować poszczególne elementy, by odmieniły naszą codzienność.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 

Podobne artykuły
W parze z wanną

armatura łazienkowa

W parze z wanną

Kiedy budujemy lub kupujemy dom czy mieszkanie pragniemy stworzyć miejsce, które będzie naszę oazą spokoju... więcej...

Wybieramy baterię wannową

armatura łazienkowa

Wybieramy baterię wannową

Głównymi aspektami, które warto wziąć pod uwagę wybierając armaturę łazienkową są: zharmonizowanie... więcej...