Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2020 - XII edycja

data aktualizacji: 01-10-2020, 03:53 – artykuł promocyjny

Trendy łazienkowe zmieniają się z roku na rok, a aranżacje naszych łazienek coraz bardziej zaskakują. Właśnie startuje kolejna edycja konkursu fotograficznego "Nasze łazienki" – zrób zdjęcia swojej wyjątkowej łazienki, wyślij je do nas i wygraj cenne nagrody. Na zdjęcia czekamy od 10 kwietnia do 14 września 2020 roku. Weź udział i pochwal się swoim pomysłowym, łazienkowym wnętrzem. Każde zdjęcie musi przedstawiać oryginalne, kreatywne pomysły i unikalne rozwiązania zastosowane w łazience. Liczy się jakość nadesłanych prac – im lepsza, tym większe szanse na nagrodę. W konkursie powinien wziąć udział każdy, kto może pochwalić się ładną, oryginalną i pomysłową aranżacją łazienki. Prace będą oceniane przez redakcję portalu i Patronów konkursu. Spróbuj, być może nagroda czeka właśnie na Ciebie!

Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2020 - XII edycja

 


 

Zasady uczestnictwa w konkursie:

 

Dobra jakość zdjęć

Podstawą do wzięcia udziału w konkursie jest ciekawe wnętrze, ale pod uwagę będzie brana również jakość nadesłanych prac. Ciekawe, kreatywne ujęcia zawsze mają większą szansę na zwycięstwo.

Ciekawe wnętrze

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma kreatywnie urządzoną łazienkę. Styl czy metraż nie mają tu znaczenia – ważne, aby aranżacja była unikalna i niekonwencjonalna. Na zdjęciu można przedstawić całe pomieszczenie lub uchwycić najciekawsze motywy i dodatki.

 

Jak wziąć udział w konkursie

 

W konkursie będą brane pod uwagę tylko samodzielnie wykonane zdjęcia. Należy przesłać je do redakcji portalu www.lazienkowy.pl na adres konkurs@lazienkowy.pl lub za pośrednictwem profilu facebook serwisu dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/Lazienkowypl/.

W konkursie można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie zawarte w Regulaminie.

 

Nagrody
 

  • I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł
  • II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 500 zł
  • III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł
  • Dla trzech osób przewidziane dodatkowe wyróżnienie od firmy Prevex: wybrane odwodnienie, syfon łazienkowy i syfon kuchenny

 


 

 

Zobacz także:

 

PATRONI KONKURSU:

 

Prevex Cad Projekt Sopro
Nowoczesne syfony oraz odwodnienia liniowe do łazienki
Autorskie programy do projektowania
wnętrz, m.in. łazienek w środowisku CAD
Producent wysokiej jakości produktów chemii budowlanej
                        Radox                  Luxum                
                  Lider w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Europie         Producent wyjątkowego wyposażenia wnętrz, inspirujących łazienek, innowacyjnego betonu architektonicznego           
                          Elita          Diamond      
  Producent wysokiej klasy mebli
łazienkowych
  Unikalne baterie łazienkowe oraz zestawy natryskowe