konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Jak przyjemna izolacja, to tylko w domowym SPA

data aktualizacji: 11-12-2020, 06:28 – artykuł promocyjny

Łazienka jest zazwyczaj najmniejszym pomieszczeniem w domu, ale jest najbardziej klimatyczna, prywatna i umożliwia chwilę relaksu podczas kąpieli czy zabiegów pielęgnacyjnych. Jak urządzić łazienkowe wnętrze, by powstała nasza własna, wyjątkowa strefa SPA? Przedstawiamy kilka pomysłów, także tych nieszablonowych.

Jak przyjemna izolacja, to tylko w domowym SPA

Kobiety przesiadują w łazience godzinami i jest to bez wątpienia ich ulubione pomieszczenie w domu. Z tego powodu wyposażenie powinno spełniać potrzeby i wymagania domowników, a szczególnie kobiet. Dla jednych umieszczenie w łazience wanny, kabiny prysznicowej, dwóch umywalek, WC i bidetu to marzenie, a dla innych zdecydowana przesada. Co więcej, wszystkie elementy muszą być ze sobą zgrane, także kolorystycznie.

 

Biało, czysto, świeżo…

 

Biała łazienka jest elegancka i ma wielu zwolenników. Popularne są też nawierzchnie imitujące marmur, które można zastosować na płytkach, ale niekoniecznie na wszystkich ścianach. Lepszy efekt powstanie jeśli połączymy je z malowaniem. Ceramiczna okładzina sprawdzi się np. przy kabinie prysznicowej.

Do malowania niezbędna jest farba dobrej jakości, najlepiej taka, która stworzy powłokę o hydrofobowych i oleofobowych właściwościach. Jest to szczególnie ważne ze względu na wilgoć i kondensację pary wodnej. Takie właściwości ma hybrydowa lateksowa farba do wnętrz MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom, która jest też plamoodporna. Do wyboru jest aż 18 kolorów. Do marmuru świetnie pasuje złamana biel, np. odcień „Mroźna Biel” z tej kolekcji. Dodatki warto wybrać w kolorze czarnym lub grafitowym i skomponować je z baterią umywalkową i prysznicową w podobnej tonacji. Na pomalowanej ścianie można powiesić czarno-białe obrazy, dzięki czemu łazienka nabierze stylu i charakteru. Warto wstawić też małe siedzisko, jeśli mamy wystarczającą ilość miejsca.

Magnat

 

Awangarda, kolor, radość…

 

Łazienka nie musi być nudna. Można stworzyć ciekawe wnętrze używając kolorów. Co wybrać dla indywidualisty? Pierwsza propozycja to stonowana baza i odważne dodatki. Sprawdzą się beżowe kafelki na wysoki połysk lub płytki o fakturze drewna, połączone z wymalowaniem w odcieniu „Rwący Turmalin” z kolekcji MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom. Żywa barwa będzie ciekawym akcentem.

Magnat

W dużej przestrzeni można użyć ciemnej kolorystyki i skomponować ją z żółcią. Do tego idealne będą minimalistyczne meble z jasnego drewna. Nowoczesna łazienka musi być wyposażona w funkcjonalny prysznic, np. walk in, który łatwo utrzymać w czystości. 

Aranżacja łazienki jest wymagająca, ale daje dużo radości. Pięknie urządzoną łazienkę warto wypełnić zapachem olejków eterycznych.

Kontakt w sprawie produktów:

Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA
Al. Jana Pawła II 23
00-854 Warszawa
tel. 801 500 801
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomość
Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA

DZIAŁ HANDLOWY:

39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44
woj. podkarpackie
 

farby do wielu zastosowań » farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń » emulsje do pomieszczeń wilgotnych » farby i lakiery do drewna » farby i emalie do metalu » kleje » zaprawy » masy i mieszanki tynkarskie » masy i mieszanki do szpachlowania » lakiery » impregnaty do drewna » lakierobejce » farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii FFiL Śnieżka

 


 
Podobne artykuły
Spersonalizowane mozaiki Trufle - poznaj ich zalety

podłogi i ściany

Spersonalizowane mozaiki Trufle - poznaj ich zalety

Pod nazwą Mozaika Trufle kryje się oryginalność, indywidualne podejście oraz trwałość wykonania. Te mozaiki... więcej...

Płytki ceramiczne - nowe trendy i kolekcje 2017

podłogi i ściany

Płytki ceramiczne - nowe trendy i kolekcje 2017

Każdego roku śledzimy nowości oraz ugruntowane trendy w produkcji płytek ceramicznych. Co roku powielają się również... więcej...

Mozaika w łazience - najmodniejsze wzory

podłogi i ściany

Mozaika w łazience - najmodniejsze wzory

Mozaika to obecnie jeden z popularniejszych materiałów stosowanych do wykańczania powierzchni w łazience oraz... więcej...