konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Wybieramy baterię nablatową

data aktualizacji: 12-05-2020, 05:33 – artykuł promocyjny

Efektowna umywalka nablatowa w połączeniu z piękną nablatową baterią stworzą główną ozdobę łazienkowego wnętrza. Nablatowe umywalki i baterie kiedyś można było zobaczyć w luksusowych salonach kąpielowych. Wydawały się nieosiągalne dla osób, które nie miały dużej łazienki. Dziś nablatowy zestaw sprawdza się w każdej aranżacji, niezależnie od wielkości pomieszczenia.

Wybieramy baterię nablatową

Czym produkty nablatowe różnią się od tradycyjnych? Umywalka jest zamontowana na blacie, a nie wbudowana w niego, natomiast baterię umieszcza się obok umywalki.

Na rynku są dostępne różne umywalki nablatowe. Można wybierać spośród owalnych, kwadratowych, prostokątnych. Ciekawie prezentują się modele, które kształtem przypominają tradycyjną misę.

Do przykładowej aranżacji wybrano szerokie, okrągłe umywalki o brązowej barwie. Przypominają gliniane naczynia i świetnie komponują się z ciemnymi płytkami na podłodze. Do umywalek dopasowano smukłe, stojące baterie nablatowe Espacio, o zaokrąglonych krawędziach i wyprofilowanych uchwytach. Baterie sprawdzają się przy dużych umywalkach, ponieważ mają długie wylewki. Są wyposażone również w regulator ceramiczny. Chromowane modele idealnie komponują się z chromowanymi podwójnymi wieszakami na ręczniki Grace. Baterię umieszczono na białym blacie, pod którym są szafki wiszące. Na ścianie za umywalką położono kafle z jasnego marmuru.

Ferro

W nowoczesnych, ale stonowanych wnętrzach równie dobrze sprawdzi się biała ceramika łazienkowa, która będzie kojarzyła się ze świeżością i sterylnością.

W drugiej aranżacji biała umywalka w kształcie misy o wąskim rancie jest ustawiona na białym blacie, na tle ściany z białymi kafelkami. Uwagę przyciąga błyszcząca bateria stojąca Algeo Square. Jest oszczędna w formie, ale wyróżnia się wysokim, zwężającym się korpusem i wylewką łączącą motyw prostokąta z opływowymi liniami. Bateria ma regulator ceramiczny. Nad umywalką umieszczono duże lustro, które optycznie powiększa przestrzeń. Drewniane elementy i płytki imitujące parkiet ocieplają wnętrze, zieleń roślin doniczkowych urozmaica, a grafika na ścianie dodaje wyjątkowego charakteru.

Ferro bateria nablatowa

Dla bardziej odważnych dobrym rozwiązaniem będzie skontrastowanie bieli z ciemnymi płytkami, np. czarnymi. Oryginalnie wygląda ceramika w tonacji off-white, czyli bieli kroplą innego koloru. W trzeciej aranżacji głównym elementem są prostokątne umywalki ze smukłymi bateriami nablatowymi Algeo Square z wyjątkową wylewką. Tłem jest lustrzana powierzchnia zestawiona z czarnymi kaflami.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Rączka natryskowa do nowoczesnej łazienki

armatura łazienkowa

Rączka natryskowa do nowoczesnej łazienki

DUNA to rączka natryskowa o ergonomicznym kształcie oraz talerzem o dużej średnicy. Dzięki czemu zapewnia komfort... więcej...

Pomysły na obudowę wanny

armatura łazienkowa

Pomysły na obudowę wanny

Obudowa wanny może skutecznie maskować ten sanitariat lub przyciągać uwagę. Rodzaj materiału oraz możliwości... więcej...