konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Zostań w domu... i zwiększ komfort w swojej łazience

data aktualizacji: 25-06-2020, 08:19 – artykuł promocyjny

Poniższy poradnik marki IntimSpa prezentuje, jak wiele można zrobić w swojej łazience w czasie, gdy musimy zostać w domu. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia. Wystarczą chęci i odrobina wiedzy, którą właśnie przekazujemy.

Zostań w domu... i zwiększ komfort w swojej łazience

Samodzielna modernizacja łazienki - tak, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna!


W kilka chwil możesz zrobić:

  • zamontujesz funkcjonalny komplet bidetta,
  • wymienisz stary wąż prysznicowy
  • zmienisz toaletę w wielofunkcyjne centrum higieny!

#zostańwdomu #zostajewdomu

 

Montaż Najłatwiejszy - bez użycia narzędzi

 

Masz już zamontowany komplet bidetki - coś nie działa, cieknie?

 Funkcjonalny komplet bidetta - montaż

WYMIEŃ - wąż do bidetki lub rączkę bidetową albo cały komplet. Zajmuje to 5 minut i nie wymaga żadnych narzędzi, nowe uszczelki są w komplecie. Gdy wymieniasz wąż proponujemy wersję wzmocnioną SPA-02 albo w komplecie z praktyczną i trwałą rączką bidetową SPA-52. Jeżeli stary wąż jest mocno dokręcony, może być potrzebny klucz lub obcęgi.

 

Montaż Bardzo Łatwy - podstawowe narzędzia

 

Nie masz jeszcze zamontowanego kompletu bidetta?
Mamy dla Ciebie 3 proste rozwiązania zamontowania w ciągu godziny zestawu bidetta z zaworem, wężem i rączką bidetową.*

*) Oczywiście z rączki bidetowej będzie leciała woda o takiej temperaturze jak z kranu w łazience, gdy odkręcisz tylko zimną wodę. Ale najczęściej jest tak, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym, że na początku wypływa letnia woda - bo nagrzewa się samoistnie od rur z ciepłą wodą, w murach, pod podłogą, w pionach wodociągowych. Z informacji od wielu klientów wiemy, że taka ilość letniej/ciepłej wody wystarcza przy zastosowaniu bidetki do higieny osobistej. Ale oczywiście nawet bidetka z zimną wodą ma wiele innych, praktycznych zastosowań - czyszczenie miski WC, napełnianie kubła do mopa, mycie zwierząt, spłukiwanie pieluch wielorazowych, mycie podłogi itp.

Montaż rączki bidetta w ciągu godziny

1 - FIXIT SP-21FJ - jeżeli masz kompakt WC (wolnostojący, ze zbiornikiem zamontowanym nad miską) z podłączeniem wody do wężyka 1/2", rozkręcasz istniejące podłączenie wężyk - zbiornik, wkręcasz załączony zawór FIXIT, skręcasz z powrotem, podłączasz wąż i rączkę bidetową. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi, wiertarka do mocowania uchwytu. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

2 - DIAM SPA-61C - jeżeli masz w pobliżu sedesu nieużywany zawór kątowy (np. po podłączeniu pralki), możesz bez problemu zamontować w krótkim czasie bidetkę. Po prostu wykręcasz istniejący zawór kątowy i montujesz DIAM ze zintegrowanym uchwytem rączki bidetowej. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

3 - BETA Set SPA-51B - wykręcasz istniejący zawór kątowy doprowadzający wodę do spłuczki, pralki lub umywalki i wkręcasz zawór typu BETA z dwoma podłączeniami do wężyków - jedno do istniejącego urządzenia, drugie do zakładanej rączki bidetowej. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi, wiertarka do mocowania uchwytu. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

 

Montaż Łatwy - podstawowe narzędzia

 

Czy w odległości do ok. 3m od sedesu są zawory ścienne 1/2" doprowadzające wodę np. do umywalki?

IntimSpa MINI - to nakładka na sedes z funkcją bidetu, którą możesz samodzielnie zamontować na standardowy sedes (pomiędzy deską a misą). Wszystkie funkcje znajdziesz w opisie produktu. Rozkręcasz istniejące podłączenia zawór ścienny - wężyk do umywalki, wkręcasz załączony trójnik, skręcasz z powrotem z wężykami do nakładki. Montaż to kilka godzin. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/szczypce, śrubokręt. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

IntimSpa
Branickiego 12 lok. U3
02-972 Warszawa
tel. +48 510 231 107, +48 22 300 46 68
www: intimspa.com
mail: wyślij wiadomość
IntimSpa

Higiena intymna nigdy nie była prostsza!
Zapraszamy do salonu w Warszawie na Wilanowie.
Oferujemy korzystne warunki dla sklepów oraz instalatorów.

toalety i deski myjące » bidetty » mieszacze i rączki bidetowe » urządzenia wc z funkcją higieny intymnej » zestawy bidetta w wykończeniu chrom, złoto, czarny mat, stary mosiądz i innych

Zobacz zdjęcia w galerii INTIMSPA:

INTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higieny
Podobne artykuły
Toaleta myjąca Geberit AquaClean - realna potrzeba?

ceramika sanitarna

Toaleta myjąca Geberit AquaClean - realna potrzeba?

Innowacyjne funkcje, łatwa instalacja, wyjątkowe wzornictwo. To tylko początek zalet toalet myjących Geberit AquaClean.... więcej...

Kolorowe łazienki dla dzieci i dorosłych

ceramika sanitarna

Kolorowe łazienki dla dzieci i dorosłych

Coraz więcej osób decyduje się na nietypowe rozwiązania kolorystyczne, które przypominają im świat... więcej...

Elektroniczna deska bidetowa XIME

ceramika sanitarna

Elektroniczna deska bidetowa XIME

Xime to automatyczna deska sedesowa oraz bidetowa do bezpośredniego montażu na misie sedesowej. Produkt charakteryzuje... więcej...