konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Zostań w domu... i zwiększ komfort w swojej łazience

artykuł promocyjny

Poniższy poradnik marki IntimSpa prezentuje, jak wiele można zrobić w swojej łazience w czasie, gdy musimy zostać w domu. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia. Wystarczą chęci i odrobina wiedzy, którą właśnie przekazujemy.

Zostań w domu... i zwiększ komfort w swojej łazience

Samodzielna modernizacja łazienki - tak, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna!


W kilka chwil możesz zrobić:

  • zamontujesz funkcjonalny komplet bidetta,
  • wymienisz stary wąż prysznicowy
  • zmienisz toaletę w wielofunkcyjne centrum higieny!

#zostańwdomu #zostajewdomu

 

Montaż Najłatwiejszy - bez użycia narzędzi

 

Masz już zamontowany komplet bidetki - coś nie działa, cieknie?

 Funkcjonalny komplet bidetta - montaż

WYMIEŃ - wąż do bidetki lub rączkę bidetową albo cały komplet. Zajmuje to 5 minut i nie wymaga żadnych narzędzi, nowe uszczelki są w komplecie. Gdy wymieniasz wąż proponujemy wersję wzmocnioną SPA-02 albo w komplecie z praktyczną i trwałą rączką bidetową SPA-52. Jeżeli stary wąż jest mocno dokręcony, może być potrzebny klucz lub obcęgi.

 

Montaż Bardzo Łatwy - podstawowe narzędzia

 

Nie masz jeszcze zamontowanego kompletu bidetta?
Mamy dla Ciebie 3 proste rozwiązania zamontowania w ciągu godziny zestawu bidetta z zaworem, wężem i rączką bidetową.*

*) Oczywiście z rączki bidetowej będzie leciała woda o takiej temperaturze jak z kranu w łazience, gdy odkręcisz tylko zimną wodę. Ale najczęściej jest tak, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym, że na początku wypływa letnia woda - bo nagrzewa się samoistnie od rur z ciepłą wodą, w murach, pod podłogą, w pionach wodociągowych. Z informacji od wielu klientów wiemy, że taka ilość letniej/ciepłej wody wystarcza przy zastosowaniu bidetki do higieny osobistej. Ale oczywiście nawet bidetka z zimną wodą ma wiele innych, praktycznych zastosowań - czyszczenie miski WC, napełnianie kubła do mopa, mycie zwierząt, spłukiwanie pieluch wielorazowych, mycie podłogi itp.

Montaż rączki bidetta w ciągu godziny

1 - FIXIT SP-21FJ - jeżeli masz kompakt WC (wolnostojący, ze zbiornikiem zamontowanym nad miską) z podłączeniem wody do wężyka 1/2", rozkręcasz istniejące podłączenie wężyk - zbiornik, wkręcasz załączony zawór FIXIT, skręcasz z powrotem, podłączasz wąż i rączkę bidetową. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi, wiertarka do mocowania uchwytu. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

2 - DIAM SPA-61C - jeżeli masz w pobliżu sedesu nieużywany zawór kątowy (np. po podłączeniu pralki), możesz bez problemu zamontować w krótkim czasie bidetkę. Po prostu wykręcasz istniejący zawór kątowy i montujesz DIAM ze zintegrowanym uchwytem rączki bidetowej. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

3 - BETA Set SPA-51B - wykręcasz istniejący zawór kątowy doprowadzający wodę do spłuczki, pralki lub umywalki i wkręcasz zawór typu BETA z dwoma podłączeniami do wężyków - jedno do istniejącego urządzenia, drugie do zakładanej rączki bidetowej. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/obcęgi, wiertarka do mocowania uchwytu. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.

 

Montaż Łatwy - podstawowe narzędzia

 

Czy w odległości do ok. 3m od sedesu są zawory ścienne 1/2" doprowadzające wodę np. do umywalki?

IntimSpa MINI - to nakładka na sedes z funkcją bidetu, którą możesz samodzielnie zamontować na standardowy sedes (pomiędzy deską a misą). Wszystkie funkcje znajdziesz w opisie produktu. Rozkręcasz istniejące podłączenia zawór ścienny - wężyk do umywalki, wkręcasz załączony trójnik, skręcasz z powrotem z wężykami do nakładki. Montaż to kilka godzin. Wszystkie elementy i akcesoria w zestawie.

Potrzebne narzędzia: klucz/szczypce, śrubokręt. Wymaga zakręcenia dopływu wody zaworem zasilającym/głównym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

IntimSpa
Branickiego 12 lok. U3
02-972 Warszawa
tel. +48 510 231 107, +48 22 300 46 68
www: intimspa.com
mail: wyślij wiadomość
IntimSpa

Higiena intymna nigdy nie była prostsza!
Zapraszamy do salonu w Warszawie na Wilanowie.
Oferujemy korzystne warunki dla sklepów oraz instalatorów.

toalety i deski myjące » bidetty » mieszacze i rączki bidetowe » urządzenia wc z funkcją higieny intymnej » zestawy bidetta w wykończeniu chrom, złoto, czarny mat, stary mosiądz i innych

Zobacz zdjęcia w galerii INTIMSPA:

INTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higienyINTIMSPA - urządzenia wc z funkcją higieny
Podobne artykuły
Łazienkowy duet - umywalka plus konsola

ceramika sanitarna

Łazienkowy duet - umywalka plus konsola

Na czym postawić umywalkę? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba urządzająca swoją łazienkę. Zanim podejmiemy... więcej...

Umywalki nablatowe w kolekcji Massi

ceramika sanitarna

Umywalki nablatowe w kolekcji Massi

Umywalka w nowocześnie urządzonej łazience powinna być nie tylko designerska i doskonale współgrająca z... więcej...

Umywalki narożne - przegląd

ceramika sanitarna

Umywalki narożne - przegląd

W łazience liczy się przede wszystkim funkcjonalność i oszczędność miejsca, dlatego powinniśmy dokładnie i... więcej...
Facebook
Instagram