Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Patron sekcji - SFA Poland

Nowoczesny design i funkcjonalność - sprawdź nowe odpływy liniowe

artykuł promocyjny

Nowoczesna łazienka musi łączyć w sobie design oraz funkcjonalność. Oba założenia gwarantuje odpływ liniowy, który pozwala stworzyć komfortową strefę kąpieli w postaci prysznica bez brodzika. Elegancja tego rozwiązania powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie odwodnienia w swojej łazience. Pomocny w tym jest szeroki wybór. Dostępne modele pozwalają dobrać odpływ do łazienki w każdym stylu. Marka JOMO stworzyła nowe odpływy, które pozwalają na jeszcze lepsze wykończenie, w którym mogą stać się dekoracją lub elementem niemalże niewidocznym.

Nowoczesny design i funkcjonalność - sprawdź nowe odpływy liniowe
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Czym jest odpływ liniowy i dlaczego warto w niego zainwestować?


Odpływ liniowy ma za zadanie odprowadzić wodę. Jego montaż na poziomie posadzki pozwala wyeliminować brodzik, co daje nam większe możliwości w kwestii aranżacji łazienki. Odpływ liniowy jest wprost doskonały do pomieszczeń o małym metrażu, gdyż potrzebuje niewiele miejsca. Z kolei w dużych i stylowych wnętrzach wygląda elegancko i innowacyjnie. Co więcej, takie rozwiązanie jest komfortowe, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy zdjąć kratkę, a syfon i rynienkę umyć.

Zalety odpływów liniowych

 

Odpływy liniowe marki JOMO – doświadczenie, które procentuje


Wzrost popularności odpływów liniowych przyczynił się do poszerzenia oferty rynkowej w tym zakresie wielu producentów. Wybierając system do swojej łazienki, powinniśmy kierować się niezawodnością urządzeń, które będą nam służyć przez wiele lat. Warto więc postawić na markę JOMO, wchodzącej w skład  grupy Werit – niemieckiego producenta, który od wielu lat cieszy się pozytywnymi rekomendacjami. Ponad 100-letnie doświadczenie owocuje nowoczesnymi rozwiązaniami wykonanymi z wyjątkową starannością, bazującymi na przemyślanej technologii i designie.

Odpływy liniowe marki JOMO – doświadczenie, które procentujeOdpływy liniowe marki JOMO – doświadczenie, które procentuje

 

Designerskie nowości dla wymagających

 

Wśród nowości JOMO na szczególną uwagę zasługują systemy odpływowe przyścienne EXCLUSIVE WALL i systemy odpływowe liniowe EXCLUSIVE. Obie propozycje są wyposażone w system CLEAR FLOW, dzięki któremu utrzymanie w czystości jest bezproblemowe. EXCLUSIVE WALL montuje się w ścianie na wysokości od 50 mm z możliwością regulacji. Podstawowy zestaw zawiera odpływ z maskownicą ze stali nierdzewnej oraz matę uszczelniającą. Standardowy zakres wymiarów to 650, 750 i 850 mm, ale istnieje możliwość zamówienia innych wymiarów. Innowacyjny wygląd maskownic idealnie wpisuje się w aranżację stylowych łazienek.


Odpływy liniowe EXCLUSIVE charakteryzują się funkcjonalnością i estetyką na najwyższym poziomie. Montuje się je na wysokości 65 mm z możliwością regulacji. Podstawowy wariant obejmuje matę izolacyjną, zatyczki nylonowe i plastikowy klucz do ściągania kratki. Odpływ ma również elegancki, antypoślizgowy panel. Dostępne są dwa warianty EXCLUSIVE 40 i 50, które różnią się parametrami.

Odpływ Exclusive 40

fot.: EXCLUSIVE 40

EXCLUSIVE 40 ma przepustowość w przedziale 30-38 l/min, wysokość montażu od 50 mm, a zakres wymiarów to 650, 750, 850 mm. Natomiast przepustowość systemów EXCLUSIVE 50 wynosi 46 – 52 l/min, a wysokość montażu od 65 mm. Można wybrać również zakres wymiarów 650, 750, 850, 950 i 1050 mm. Obie propozycje mają maskownicę ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, matę uszczelniająca i syfon z suchym systemem CLEAR FLOW.

Odpływ EXCLUSIVE 50

fot.: EXCLUSIVE 50


 

Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
ul. Zachodnia 2B
55-330 Błonie gm. Miękinia
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość
WERIT Polska Sp z o.o.

urządzenia sanitarne JOMO: spłuczki do zabudowy ściennej » przyciski spłukujące » spłuczki natynkowe » zawory napełniające » deski toaletowe

odwodnienia liniowe: odwodnienia liniowe Slim » odwodnienia liniowe narożne » odwodnienia basenowe » maskownice » syfony » kratki odpływowe » kratki odpływowe Pro » lustro » odwodnienia prysznicowe » wpusty » wpusty łazienkowe » wpusty podłogowe » stal nierdzewna » odpływy prysznicowe
zbiorniki na olej opałowy
zbiorniki na deszczówkę


Zobacz zdjęcia w galerii WERIT:

WERITWERITWERITWERITWERIT


Partnerzy

WeritSfa

Ferdom   Invena

nVent   Ferro


FENIX  
Grupa Armatura

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram