Riho - wanny, kabiny, brodziki

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

data aktualizacji: 20-05-2020, 05:01 – artykuł promocyjny

Dopasowanie do potrzeb i gustów domowników to jedne z najważniejszych założeń współczesnych standardów wyposażenia wnętrz. Ta sama zasada dotyczy również łazienki. Nasze możliwości właśnie poszerzyły się o nową funkcjonalność, która dotyczy możliwości indywidualizacji modułowych systemów do zabudowy prysznica Kerria Plus. To właśnie dzięki nim łazienka zyska funkcjonalność idącą w parze z dobrym designem.

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

Innowacja systemu opiera się na dużym wyborze wymiarów i sposobów łączenia poszczególnych elementów, copozwala na stworzenie własnej, niepowtarzalnej kompozycji, która idealnie wpasuje się w dysponowaną przestrzeń oraz stylistykę wnętrza. Producent przewidział możliwość montażu w narożniku lub we wnęce, a ilość oferowanych wykończeń pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

 

Idealne rozwiązanie do wnęki

 

Prysznic wypełniający dostępną wnękę to wybawienie dla pomieszczeń o niewielkim metrażu lub mało ustawnym usytuowaniu. Takie rozwiązanie nie dość, że wniesie efekt uporządkowania i wyraźnego podziału na strefy użytkowe, to także zapewni wrażenie większej przestronności.

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria PlusInnowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria PlusInnowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

Tam, gdzie miejsca jest naprawdę mało, warto postawić na pojedyncze drzwi składane otwierane do środka w komplecie ze ścianką. W większej łazience możemy skusić się na drzwi podwójne składane lub minimalistyczne i stylowe kabiny typu walk-in. Duży wybór rozmiarów pozwoli na stworzenie wygodnej kabiny prysznicowej niemal w każdej łazience.

Prysznic do wnęki

 

Prysznic w narożniku

 

Narożnik łazienki daje spore możliwości w wyborze kabiny prysznicowej. Kabina złożona z podwójnych, składanych drzwi w komplecie ze ścianką lub pojedyncze drzwi ze ścianką typu walk-in polecane są do małych wnętrz. Łazienki o nieco większym metrażu możemy wyposażyć w większe kabiny typu walk-in cieszące się popularnością ze względu na prostą konstrukcję ułatwiającą utrzymanie czystości oraz codzienne użytkowanie.

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria PlusInnowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria PlusInnowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

Kabinę walk-in Kerria Plus tworzy pojedyncza ścianka lub dwie ścianki wraz z systemem mocującym. Co ważne, szeroki wybór rozmiarów oraz regulowany rozstaw wsporników mocujących pozwoli elastycznie dopasować ją do wielkości pomieszczenia.

Prysznic w narożniku

Prysznic w narożniku

 

Jakość i nowoczesność

 

Istotną zaletą systemu do zabudowy prysznica Kerria Plus jest materiał, z którego wykonano szklane elementy – krystalicznie przezroczyste, bezpieczne szkło hartowane o grubości 6 mm z niską zawartością tlenków żelaza Totalwhite. Wiele osób z pewnością doceni powłokę Active Cover, dzięki której zawdzięczamy efekt odpychania wody od szyby, co utrudnia gromadzenia się zanieczyszczeń. W utrzymaniu czystości pomocne będą również zawiasy zlicowane z taflą szkła. Brak występów ułatwia ściąganie wody po całej szerokości w dół. Unikatowa jest także konstrukcja uchwytów drzwi pozwalająca na składanie się ich w całości do wnętrza kabiny, chroniąc tym samym podłogę przed wyciekiem wody. Powyższe rozwiązania sprawiają, że kabinę możemy czyścić rzadziej, a gdy jest już to konieczne, pracę będą przebiegać sprawniej.

Innowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria PlusInnowacyjny system do zabudowy prysznica Kerria Plus

Dostępny system profili daje możliwość niwelowania krzywizny ścian, a szczegóły takie jak maskownice, relingi i uchwyty dodają elegancji. Konstrukcja systemu jest bardzo nowoczesna i uniwersalna, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować w każdej aranżacji. W zależności od preferencji można ją zamontować na płaskim, minimalistycznym brodziku lub bezpośrednio na podłodze wyposażonej w odpływ.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Jak czyścić różne rodzaje armatury

armatura łazienkowa

Jak czyścić różne rodzaje armatury

Armatura łazienkowa i kuchenna wbrew pozorom wymaga specjalnej pielęgnacji. Często w wyniku złego czyszczenia i... więcej...

Jaka bateria do wanny wolnostojącej

armatura łazienkowa

Jaka bateria do wanny wolnostojącej

Wanny wolnostojące cieszą się dużą popularnością wśród osób urządzających wnętrza swoich łazienek.... więcej...

Łazienka urządzona za pomocą 1 kliknięcia

armatura łazienkowa

Łazienka urządzona za pomocą 1 kliknięcia

Urządzanie łazienki to dość długi proces. Z jednej strony przyjemny, bo w końcu mamy możliwość wić własne... więcej...