konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

patron besco

tesa® Sugru – klej który naprawi nawet zepsutą uszczelkę w pralce

data aktualizacji: 28-05-2020, 06:33 – artykuł promocyjny

Pęknięta uszczelka, zepsuty kabel suszarki, pokrywa pralki obijająca się o ścianę, półka uszkodzona przez rozgrzaną prostownicę… Większość z nas przynajmniej raz spotkała się z dylematem jak wyeliminować problemy, które w przeciwnym razie mogłyby wymusić wymianę danego sprzętu lub kosztowne naprawy. Istnieje produkt, który może pomóc w rozwiązaniu większości z nich – jest wszechstronny, wodoodporny i bez problemu sprawdzi się nawet w łazience, przy bezpośrednim narażeniu na działanie wody.

tesa® Sugru – klej który naprawi nawet zepsutą uszczelkę w pralce

Naprawianie, ulepszanie, mocowanie i tworzenie

 

tesa® Sugru to uniwersalne i innowacyjne rozwiązanie, przydatne w każdym domu. Ten wyjątkowy klej formowalny na bazie elastycznego silikonu, gwarantuje niezawodne łączenie różnych powierzchni, nawet w trudnych warunkach. Masa jest odporna na działanie wody, temperatur od -50 do 180 °C, substancji chemicznych oraz promieniowanie UV. Ponadto, świetnie izoluje ciepło oraz elektryczność. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom idealnie nadaje się do montażu, klejenia, izolowania, uszczelniania, a także ochrony, znakowania, czy kreowania zupełnie nowych części. Można wykorzystać go także do wypełniania pęknięć czy dziur.

tesa® Sugru – klej który naprawi wszystko

Uszkodzona uszczelka w pralce. Gumowe elementy bywają trudne w naprawie, tym bardziej w przypadku pralki, gdzie narażone są dodatkowo na działanie wody i wysokiej temperatury. Klej formowalny tesa® Sugru idealnie sprawdza się w takiej sytuacji, ponieważ jest wodoodporny, elastyczny i bezpieczny nawet podczas prania w wysokiej temperaturze. Z jego pomocą bez trudu skleisz lub odbudujesz brakujący fragment kołnierza.

Przyklejanie, wieszanie i mocowanie różnych, nie tylko płaskich przedmiotów. Dzięki przywieraniu do większości powierzchni, klej formowalny można z powodzeniem stosować do mocowania i wieszania problematycznych przedmiotów – BEZ WIERCENIA. Jedna saszetka tesa® Sugru pozwala na obciążenie aż do 2 kg. Dla uzyskania jak najwyższej siły klejenia trzeba jedynie zadbać o to aby powierzchnia montażu była czysta i sucha, oraz aby nie pozostawiać luk ani wolnych przestrzeni pomiędzy łączonymi przedmiotami.

tesa® Sugru – klej który naprawi wszystkotesa® Sugru – klej który naprawi wszystko

Naderwany kabel. W przypadku gdy przewody suszarki, lokówki czy też innego sprzętu zostaną nadwyrężone, tesa® Sugru pomoże zabezpieczyć je przed dalszym zniszczeniem. Miejsce w którym osłona kabla została naderwana, wystarczy okleić odrobiną kleju formowalnego, a tym samym odbudować ją tak aby osłonić znajdujące się wewnątrz przewody.

Ulepszanie i tworzenie od podstaw. Sugru pozwala też udoskonalać przedmioty, tak aby były bardziej funkcjonalne i wygodne w użyciu. Można stworzyć spersonalizowane uchwyty do niemal każdego sprzętu, na przykład miękkie i dostosowane do palców nakładki na nożyczki. Klej formowalny przyda się też do stworzenia pożytecznych podpórek, które będą izolować rozgrzaną prostownicę od blatu szafki łazienkowej oraz pomoże w wykonaniu oryginalnych i kreatywnych haczyków na szczoteczki do zębów lub inne przedmioty w łazience.

tesa® Sugru – klej który naprawi wszystkotesa® Sugru – klej który naprawi wszystko

 

 

Jak stosować klej formowalny Sugru?

 

Aby skorzystać z innowacyjnych właściwości Sugru wystarczy wyjąć masę z opakowania, nadać jej odpowiedni kształt i przykleić do wybranej, czystej i suchej powierzchni – na przykład drewna, metalu, ceramiki czy szkła. Klej ma konsystencję plasteliny, dlatego bez problemu można go formować przez 30 minut. Następnie należy pozostawić masę do zastygnięcia. Po 24 godzinach utrwala się ona w postaci elastycznej, silikonowej gumy.

tesa® Sugru – klej który naprawi wszystko

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie tesa.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

tesa tape Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
tel. 603 857 271
www: www.tesa.pl
mail: wyślij wiadomość
tesa tape Sp. z o.o.

plastry montażowe » haczyki montażowe » dwustronne taśmy montażowe » taśmy klejące » taśmy malarskie » haczyki wodoodporne » rozwiązania samoprzylepne » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii tesa tape:Podobne artykuły
Mała łazienka krok po kroku

porady

Mała łazienka krok po kroku

Niewielki metraż łazienki nie musi wcale negatywnie wpływać na funkcjonalność tego wnętrza. Poprzez odpowiednie... więcej...

Jak urządzić łazienkę dla singla

porady

Jak urządzić łazienkę dla singla

Jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego, co piąty Polak żyje samotnie. Nie dziwi więc fakt, iż producenci... więcej...

Bidet - zalety i wady

porady

Bidet - zalety i wady

Bidet jako urządzenie z gamy ceramiki sanitarnej służy do szybkiego i łatwego podmywania miejsc intymnych w ciągu... więcej...