coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

data aktualizacji: 17-06-2020, 07:44 – artykuł promocyjny

Drewno w łazience zawsze wnosi ciepło i miłą atmosferę. Jeśli wykorzystamy je w wersji bielonej, możemy liczyć na dodatkowy efekt w postaci optycznego powiększenia pomieszczenia. Ten zabieg dekoracyjny przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych łazienek oraz tych w stylu skandynawskim. Naturalne materiały w wykończeniu wnętrz doskonale odpowiadają również na mocny trend boho.  

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

Meble do łazienki z dębu to synonim klasy i elegancji. Trzeba pamiętać, że naturalne drewno sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, jeśli wybierzemy wytrzymały gatunek - z rodzimych drzew najlepiej postawić na dąb. Materiał ten jest wyjątkowy, bo od zawsze kojarzy się z solidnością, ma piękny rysunek i zapewnia długowieczną eksploatację. Dębowe meble z pewnością posłużą nam wiele lat. 

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenieBielone drewno - urok i optyczne powiększenie

 

Bielenie - ciekawy efekt

 

Dębowe meble możemy dodatkowo urozmaicić. Ciekawym zabiegiem jest bielenie, czyli zabarwienie drewna na lekko biały odcień, tak, by cały urok drewna pozostał nadal zauważalny, niejako przebijał spod delikatnej warstwy. Ten proces jest wyjątkowo subtelny, dlatego meble bielone cechują się niebywałą lekkością. Dąb bielony to wybór nowoczesny i estetyczny, który wpisuje się w aktualne trendy produkcji mebli. Wykończenie z dębu bielonego jest bardzo naturalne i uniwersalne - pasuje do każdego stylu.

 

Proste rozwiązania są najpiękniejsze

 

Jak się zwykło mówić - diabeł tkwi w szczegółach, a piękno w prostocie. Proste meble nadają pomieszczeniu szyku, a przy okazji optycznie powiększają jego metraż. Połączenie bielonego dębu z prostą formą, jaką jest komoda, daje bardzo oryginalny efekt. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się zarówno w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych, jak i w maleńkim mieszkaniu. Umywalka zastępująca blat komody wiszącej prezentuje się z gracją i z pewnością jest bardzo praktyczna. Uniwersalny charakter łazienki z szarymi płytkami został dodatkowo spotęgowany za sprawą klasycznych mebli.

Dębowe meble łazienkowe lekko pobielone

Wszystkie meble łazienkowe EDAR wykonywane są według indywidualnych projektów na wymiar. Dzięki temu łazienka ma szansę jeszcze lepiej spełnić oczekiwania przyszłych użytkowników i stać się wyjątkowo praktyczną. Głębokie szuflady pomieszczą zapasy środków czystości oraz akcesoria i kosmetyki, których w każdej łazience zawsze jest dużo. Meble do łazienki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe projektowane indywidualnie pozwalają na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko wygodna, ale też bardzo estetyczna.

 

Dąb bielony - pielęgnacja mebli z drewna

 

Nie musimy się obawiać o pielęgnację blatu drewnianego wokół najbardziej mokrego i najbardziej narażonego na wilgoć miejsca w meblach łazienkowych. Meble z drewna EDAR posiadają odpowiednie zabezpieczenie, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia takie jak pęknięcia czy odkształcenia. Do pielęgnacji wystarczy ściereczką np. z mikrofibry.

 Dąb bielony - pielęgnacja mebli z drewna

Drewniane meble EDAR posiadają zabezpieczoną powierzchnię. Przy zamawianiu mebli podejmujemy decyzję, czy będzie to olejowoskiem, czy lakierem. Taka powierzchnia skutecznie zachowuje trwałość drewna i zabezpiecza je przed penetracją czynników niepożądanych w głąb. Do drewna dębowego polecany jest olejowosk. Naniesienie warstwy olejowosku na drewno dębowe powoduje piękne uwydatnienie rysunku słoi drewna.

Kontakt w sprawie produktów:

EDAR Fidelus Edward
Zembrzyce 57
34-210 Zembrzyce
tel. +48 33 874 63 98 +48 795 404 355
www: edar.com.pl
mail: wyślij wiadomość
EDAR Fidelus Edward

Producent mebli z litego drewna do łazienki:
» meble z litego drewna do łazienek
» meble drewniane według indywidualnych projektów
» meble z drewna dębowego
» meble z drewna teakowego
» meble z wielu innych gatunków drewna
» meble do łazienki na wymiar
» blaty drewniane  pod umywalki w dowolnych wymiarach i kształtach
» komody łazienkowe wiszące pod umywalkami
» zabudowy łazienkowe według projektów
 

Zobacz zdjęcia w galerii Edar:

Komoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - EdarKomoda łazienkowa z drewna dębowego - Edarmeble łazienkowe z drewna dębowego - Edar

Meble Elita

Podobne artykuły
Oświetlenie w fugach w łazience

meble i akcesoria

Oświetlenie w fugach w łazience

Oświetlenie wbudowane w fugach, to coraz bardziej popularny trend do udekorowania wnętrza łazienki. Świetlne punkty... więcej...

Idealne lustro łazienkowe do nowoczesnej łazienki

meble i akcesoria

Idealne lustro łazienkowe do nowoczesnej łazienki

W nowoczesnej łazience nawet lustro może zaskoczyć. Wśród oferowanych funkcji pojawia się coraz więcej... więcej...

Wiosna w łazience

meble i akcesoria

Wiosna w łazience

Wiosna to doskonały moment na metamorfozę łazienki. Odradzająca się po zimie przyroda, zachęca nas do odświeżenia... więcej...