Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej dezynfekcji

artykuł promocyjny

Nowoczesne pralki pozwalają oszczędzać czas i energię, dają pewność perfekcyjnej czystości oraz pozwalają na higieniczne pozbycie się bakterii i alergenów. Dodatkowo działają zdalnie, dzięki aplikacji można zarządzać nimi z dowolnego miejsca, a nawet kontrolować stan techniczny. Dokładnie takie korzyści daje nam pralka Candy RapidO RO4 1274DXH5. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej dezynfekcji

Innowacyjne technologie

 

Nowoczesna technologia sprawia, że możemy poświęcać mniej czasu na codzienne obowiązki. Teraz możliwe jest to również w przypadku prania. Wszystko za sprawą odpowiednich programów. W modelu Candy RapidO RO4 1274DXH5 mamy do dyspozycji aż dziewięć programów, trwających mniej niż godzinę. Czy jednak krótki program daje pewność doskonałej czystości i usunięcia wszelkich zanieczyszczeń również tych biologicznych? Innowacyjna technologia pozwala spełnić i ten warunek. Skuteczne pranie możliwe jest już w 20⁰C, a wszystko dzięki wykorzystaniu technologii wstępnego mieszania detergentu przed wlotem do bębna. Wyjątkowym działaniem cechuje się program Daily Hygiene, który w 59 minut i przy 60⁰C gwarantuje głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii.

Wielką zaletą tego modelu jest także funkcja KG Detector pomagająca dobrać najlepsze parametry prania do wielkości i rodzaju załadunku - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna oraz prędkość wirowania. Jeśli wykryje zbyt dużą ilość piany, to samoczynnie zwiększy pobór wody do płukania. Z pewnością technologię tę docenią alergicy uczuleni na detergent oraz środki do prania.

 

Delikatna dla tkanin bezwzględna dla roztoczy

 

Oszczędność czasu zauważymy również przy prasowaniu, gdyż pralka wyposażona została w funkcję pary Easy Iron. Odzież wyjęta z Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S ma znacznie mniej zagnieceń, a to oznacza szybsze i łatwiejsze prasowanie. Dzięki parze pozbędziemy się także alergenów i roztoczy.

Ochronę delikatnych tkanin gwarantuje Certyfikat Woolmark. Bez obaw możemy prać nawet wełniane swetry, które nie utracą kształtu, ani rozmiaru.

Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S

 

Pranie zawsze na czas

 

Candy ma też coś dla zapominalskich. Jeśli należysz do osób, którym zdarza się nie wyjąć prania od razu po zakończeniu programu, funkcja Refresh Touch jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Można ją uruchomić z poziomu smartfona, a polega ona na okresowym wzbudzeniu ruchów bębna, dzięki czemu pranie pozostanie pachnące i pozbawione zagnieceń. Na wyróżnienie zasługuje także funkcja zatrzymania pralki w trakcie trwania cyklu. Naciskając przycisk Pause, możemy otworzyć drzwiczki i dołożyć rzeczy, które chcemy wyprać. Mogą to być nawet duże koce lub ręczniki.

 Pranie zawsze na czas

 

Wygodna obsługa

 

Pralka Candy RapidO RO4 1274DXH5 to także nowoczesny wygląd i obsługa w najwyższym standardzie. Elegancki design idzie w parze z wygodą użytkownika. Pralka posiada nowoczesny panel z dużym wyświetlaczem LED, dzięki któremu identyfikacja i konfigurowanie opcji prania przebiega intuicyjnie i sprawnie. Model ten ma większy i wyżej umieszczony otwór drzwi, dzięki czemu załadunek i wyładunek prania będzie dla nas wygodniejszy. Jest też coś dla miłośników technologii w najnowszym wydaniu. Pralka może współpracować z dedykowaną aplikacją simply-Fi dającą nam kontrolę nad wszystkimi aspektami prania z dowolnego miejsca. Oprócz możliwości wyboru odpowiedniego programu możemy również monitorować stan pralki, a także mamy dostęp do porad dotyczących pielęgnacji tkanin i ochrony swojego urządzenia.

Pralka z Wi-Fi

Obecny w pralce moduł Wi-Fi pozwala w łatwy sposób sprawdzić stan prania o każdej porze dnia, nawet jeśli przebywamy z dala od łazienki. Producent zadbał także o użytkowników, którzy potrzebują wsparcia, gdyż nie są pewni jaki program prania, temperaturę czy prędkość wirowania powinni zastosować do danego rodzaju odzieży. Dostępna w aplikacji funkcja Snap & Wash pomoże w szybki sposób wybrać najlepszy program prania. Wystarczy za pomocą telefonu zrobić zdjęcie zabrudzonej odzieży, by uzyskać informację o najbardziej odpowiednim programie. Pralka sama ustawi również odpowiednią temperaturę i prędkość wirowania.


Od strony technicznej

 

  • najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++
  • ładowność 7 kilogramów - satysfakcojonujące dla każdej rodziny.
  • silnik inwerterowy, którego głównymi zaletami są trwałość i cicha praca


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.candy.pl.
 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:

 
CANDY HOOVER POLSKA Facebook   CANDY HOOVER POLSKA instagram   Youtube CANDY HOOVER POLSKA


.

Partnerzy


   Electrolux

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram