Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Modny natrysk - czarne elementy prysznicowe

data aktualizacji: 23-06-2020, 03:22 – artykuł promocyjny

Czarna armatura cieszy się niesłabnącą popularnością. Obecnie te modne baterie dostępne są dla każdego. Dobre jakościowo, efektowne baterie w kolorze czarnym możemy znaleźć w naprawdę przystępnych cenach. Każdy z nas może cieszyć się stylową armaturą w modnym kolorze oraz zgodną z panującymi trendami. O ile wybór czarnych baterii umywalkowych, wannowych czy natryskowych jest dość szeroki, to czasem spotykamy się z trudnościami w skompletowaniu pozostałych elementów, w tym zestawów prysznicowych.

Modny natrysk - czarne elementy prysznicowe

- W Kuchinox celowo serie w kolorze czarnym wprowadziliśmy osobno. Natryski ARES i CENTO dobraliśmy tak, aby nasi Klienci – niezależnie od tego jakie posiadają baterie – mogli bez problemu dopasować do nich zestaw prysznicowy mówi Barbara Stempniak, Product Manager marki Kuchinox.


Decydując się na prysznic (poza zestawami podtynkowymi, które wymagają specjalnego podłączenia) mamy do wyboru 3 warianty:

  • kolumnę,
  • zestaw na drążku
  • zestaw punktowy.


Dzięki temu mamy możliwość zaaranżowania łazienki bez konieczności bardziej zaawansowanych prac remontowych, jeśli chcemy tylko odświeżyć wnętrze. Kolumny prysznicowe oraz zestawy na drążku ARES i CENTO posiadają regulowany rozstaw mocowań, dzięki czemu możemy z powodzeniem zamontować je w miejsce starego zestawu natryskowego, wykorzystując istniejące już otwory.

Przeważnie natrysk jest uzupełnieniem wybranej wcześniej armatury. Do nowoczesnych baterii o ostro zakończonych kształtach dedykowana jest seria ARES. Została wyposażona w podłużną, prostokątną słuchawkę oraz kwadratową deszczownię (kolumna prysznicowa).

ARESARESARES

Jeśli natomiast zdecydujemy się na bardziej klasyczne baterie o zaokrąglonych korpusach, idealne będą do nich produkty z serii CENTO, które posiadają okrągłą słuchawkę (kolumna również z okrągłą deszczownią).

CENTOCENTOCENTO

Jest to słuchawka 3-funkcyjna z możliwością zmiany strumienia wypływu wody za pomocą wygodnego, przesuwnego mechanizmu.

Wybór armatury w wykończeniu czarnym to z pewnością najszybsza droga do stworzenia modnej, nowoczesnej łazienki. Najbardziej widoczną zmianą będzie montaż kolumny prysznicowej, która ze względu na swój rozmiar jest najbardziej zauważalnym elementem wyposażenia. Jeśli chcielibyśmy jednak postawić na mniej rzucające się w oczy zestawy na drążku czy punktowe, wystarczy uzupełnić je odpowiednio dopasowanymi dodatkami, aby uzyskać kompletną aranżację.
 

Kontakt w sprawie produktów:

KUCHINOX Polska sp. z o.o. sp.k
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: kuchinox.pl
mail: wyślij wiadomość
KUCHINOX Polska sp. z o.o. sp.k

produkty do łazienek: baterie umywalkowe i wannowe » części zamienne » kolumny natryskowe » panele natryskowe » słuchawki » zestawy natryskowe
produkty do kuchni: baterie » części zamienne » zlewozmywaki stalowe » akcesoria kuchenne
drzwi: klamki » kłódki » odbojniki » skrzynki pocztowe » szyldy krótkie » wizjery » wkładki
garderoby: ruchome » stojące » stojaki na obuwie


Zobacz zdjęcia w galerii Kuchinox


Podobne artykuły
Baterie do łazienki oszczędzające wodę - przegląd

armatura łazienkowa

Baterie do łazienki oszczędzające wodę - przegląd

Wysokie ceny wody oraz świadomość o ograniczonych jej zasobach, sprawiają, że producenci armatury łazienkowej... więcej...

Łazienka w klasycznym brązie

armatura łazienkowa

Łazienka w klasycznym brązie

Kolor w łazience odgrywa bardzo ważną rolę. Na etapie urządzania lub remontu łazienki warto postawić na barwy... więcej...

Black design w łazience

armatura łazienkowa

Black design w łazience

Czerń zyskuje na popularności, także w przestrzeni łazienki. Czarne wyposażenie łazienki dostępne na rynku obejmuje... więcej...