coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nowy wymiar stali – umywalka Polla

data aktualizacji: 23-06-2020, 03:21 – artykuł promocyjny

Bez względu na to, czy wybierzemy wannę, czy kabinę prysznicową, zawsze w łazience musimy mieć również umywalkę. Ten element wyposażenia jest też najczęściej użytkowany, dlatego warto wybrać trwały i estetyczny produkt. Przed zakupem sprawdźmy sposób montażu, materiał z jakiego została wykonana oraz walory estetyczne danego rozwiązania.

Nowy wymiar stali – umywalka Polla

fot.: Polla – umywalka stalowa nablatowa w kolorze różowe złoto z korkiem klik-klak

Wyjątkowo ciekawie prezentuje się połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej ze złotym kolorze w modelu Polla oferowanym przez markę Laveo. Dzięki zastosowanej stali #304 umywalki odporne są na zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich temperatur, działanie wody czy pary wodnej. Metoda pokrywająca kolorem warstwę stali to zjawisko elektrolizy w środowisku próżniowym, co gwarantuję twardość oraz wytrzymałość powłoki. Stalowe umywalki Polla zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym wystroju łazienki, dlatego marka Laveo postawiła na obowiązujące trendy.

 

Umywalki stalowe - korzyści dla naszej łazienki

 

Umywalki występują w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, różowym oraz żółtym złocie. Dzięki takim wykończeniom łatwo uda nam się zestawić umywalkę z obowiązującymi barwami w łazience. Kolorowe umywalki, poza wprowadzeniem świeżego wzornictwa, oferują także maksymalną użyteczność. Umywalki stalowe z łatwością utrzymamy w czystości, stosując dostępne na rynku detergenty przeznaczone do pielęgnacji stali. Ponadto są eleganckie i wbrew pozorom – ponadczasowe. W zestawie każdej umywalki znajdziemy automatyczny korek klik-klak wykończony w tym samym kolorze co umywalka. Decydując się na stalową umywalkę Polla, w łatwością przyjdzie nam dobranie dekoracyjnego syfonu umywalkowego, który możemy również spasować kolorystycznie z umywalką. Do tej pory syfon do umywalki pełnił w każdej łazience dwie funkcje, czyli umożliwiał odprowadzenie zużytej wody z umywalki – podczas mycia rąk, twarzy oraz zębów – czy przy innych czynnościach związanych z użyciem bieżącej wody oraz zapobiegał wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z rur kanalizacyjnych, do wnętrza pomieszczenia. Do tych cech dopisać możemy funkcję dekoracyjną - syfon idealnie sprawdzi się do montażu umywalki bez potrzeby zabudowy tego elementu.

fot.: Syfon łazienkowy okrągły, wykończenie złoto

 

Stalowa umywalka - jaka bateria

 

Decydując się na stalową umywalkę Polla, z łatwością wybierzemy odpowiednią baterię nablatową. Marka Laveo zadbała bowiem o to, abyśmy mogli dopasować w tej samej gamie kolorystycznej baterię do umywalki. Seria baterii umywalkowych Polla o tej samej nazwie co umywalki występuje w wersji z podwyższonym korpusem w tych samych trzech wykończeniach co umywalka tj. czarny, różowy złoty oraz żółty złoty – ten ostatni niebawem już dostępny w sprzedaży. Dzięki temu mamy pewność, że oba te produkty będą spójne. Nie jest jednak powiedziane, że nie możemy mieszać kolorów między sobą i do złotej umywalki dobrać baterię, która jest czarna.

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 Podobne artykuły
Toaleta myjąca - technologia przyszłości

ceramika sanitarna

Toaleta myjąca - technologia przyszłości

Nowoczesna łazienka musi wyróżniać się wyjątkowym wystrojem oraz najwyższą funkcjonalnością. Aby tak... więcej...

Umywalka z półpostumentem - sposób na ukrycie syfonu

ceramika sanitarna

Umywalka z półpostumentem - sposób na ukrycie syfonu

W aranżacji łazienki często podążamy za minimalizmem, chęcią schowania wszelkich elementów instalacyjnych.... więcej...

Kolorowe łazienki dla dzieci i dorosłych

ceramika sanitarna

Kolorowe łazienki dla dzieci i dorosłych

Coraz więcej osób decyduje się na nietypowe rozwiązania kolorystyczne, które przypominają im świat... więcej...