Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Komplety i zestawy natryskowe firmy DIAMOND - każda kropla wody jest ważna

artykuł promocyjny

Każdy z nas chce, by nasze domy i mieszkania były przyjazne środowisku. Ekologia staje się jednym z priorytetów także podczas wyboru wyposażenia do nowoczesnych budynków. Na szczęście, dzięki dostępnym obecnie technologiom i rozwiązaniom, życie w zgodzie z przyrodą stało się znacznie łatwiejsze. Globalne oszczędzanie wody zaczyna się w naszych własnych łazienkach! Komplety i zestawy natryskowe DIAMOND pozwolą Ci w łatwy sposób zmniejszyć zużycie tego cennego zasobu naturalnego. Sprawdź szeroki wybór baterii, kompletów natryskowych, zestawów z deszczownicą, natrysków ręcznych i przewodów do nich.

Komplety i zestawy natryskowe firmy DIAMOND - każda kropla wody jest ważna

W natryskach DIAMOND zastosowano technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia wody o 50% w porównaniu do produktów standardowych. Niższe zużycie wody oznacza z kolei mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, a więc przyczynia się do redukcji emisji CO2. Dla domowników oznacza to niższe rachunki zarówno za wodę czy ścieki, jak i prąd elektryczny.

Zestaw natryskowy z deszczownią

Mniejsze o połowę zużycie wody uzyskano dzięki ogranicznikowi przepływu, specjalnym dyszom strumieniowym oraz zmieszaniu wody z powietrzem w perlatorach baterii. Dobre napowietrzenie strumienia zapewnia dodatkowo większą intensywność kąpieli.

 

Zestawy natryskowe z deszczownicą

 

Tradycyjny natrysk ręczny jest wciąż ważnym elementem wyposażenia łazienki. Jednak coraz częściej w panelach i kolumnach prysznicowych uzupełnia się je o deszczownicę. Jak sama nazwa wskazuje, spływające z niej strugi wody upodabniają się do skapujących kropel deszczu, co uprzyjemnia relaks pod prysznicem.

Zestawy natryskowe z deszczownicąZestawy natryskowe z deszczownicąZestawy natryskowe z deszczownicą

Model NT-30, NT-34 i NT-33, sprawdź pozostałe...

 

Zestawy natryskowe

 

Klasyczna linia kompletów natryskowych. Wykonane z tworzywa i pokryte powłoką chromową posiadają łatwe do czyszczenia kształty oraz powierzchnie. Perfekcyjne wykonanie zapewnia trwałość na długie lata. Zestawy wyposażone są w drążek przesuwny, uchwyt z możliwością regulacji wysokości rączki natryskowej, a także wąż elastyczny w oplocie. Komplety natryskowe można podłączyć do każdej baterii natryskowej DIAMOND.

Zestawy natryskoweZestawy natryskoweZestawy natryskowe

Model NT-12, NT-23 i NT-24

 

Natryski ręczne

 

Natryski ręczne DIAMOND wykonane z tworzywa i pokryte powłoką chromową posiadają łatwe do czyszczenia kształty oraz powierzchnie. Dzięki kilkubiegowemu przełączeniu użytkownik może dostosować moc strumienia do swoich oczekiwań (od delikatnego do funkcji mocnego masażu).  Produkty z tej grupy przeznaczone są do baterii wannowych i natryskowych oraz kompletów natryskowych. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Model S-11 DX, SL-04 retro, S-3DX.KLAUDIA.5 BIG, sprawdź pozostałe...

 

Przewody natryskowe

 

Przewody natryskowe DIAMOND wykonane z tworzywa sztucznego z oplotem INOX chromowanym lub PCV rekomendujemy do natrysków ręcznych lub kompletów natryskowych. Są one elastyczne i bardzo wytrzymałe, odporne na rozciąganie, łatwe do utrzymania w czystości. Wykończone zostały mosiężnymi nakrętkami z powłoką chromową gwarantującą szczelność i wieloletnią trwałość.

Przewód natryskowy Inox, sprawdź pozostałe...

 

Komplety natryskowe z baterią

 

Przez długi czas to wanny królowały w naszych łazienkach, stając się synonimem luksusu. Dziś jednak nie każdy właściciel mieszkania może pozwolić sobie na posiadanie wanny, gdyż zajmuje ona sporo przestrzeni. Lepszą opcją okazuje się prysznic a w nim bardzo często nowoczesny  komplet natryskowy z baterią. Stosowane obecnie w tych produktach rozwiązania oraz funkcje pozwalają na pełen relaks i odprężenie po ciężkim dniu. W tak wyposażonej łazience możemy poczuć się jak w prywatnym spa.

Model PAN-47, PAN-50, PAN-52, sprawdź pozostałe...

BATERIA NATRYSKOWA PODTYNKOWA RODOS

Bateria natryskowa podtynkowa Rodos

 

Jakość produktów potwierdzona certyfikatami

 

Wszystkie produkty firmy Diamond posiadają atest PZH gwarantujący bezpieczeństwo wyrobu w kontakcie z wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi, a także spełniają wszelkie obowiązujące normy – w tym potwierdzające dopuszczenie do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie (znak budowlany).

Kontakt w sprawie produktów:

P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.
Rakowicka 31
31-510 Kraków
tel. (+48) 12 442 00 59
www: www.diamond.pl/
mail: wyślij wiadomość
P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.

systemy grzewcze i sanitarne: baterie kuchenne i łazienkowe » natryski » armatura instalacyjna » armatura gazowa » złączki instalacyjne » System DIAMOND PEX » System PP-R » System PE » System Viega » rury miedziane » urządzenia elektryczne » armatura pomiarowa » armatura odpływowa » akcesoria instalacyjne » grzejniki


Podobne artykuły
Design - odkryj go w nowych bateriach od Armatury Kraków

armatura łazienkowa

Design - odkryj go w nowych bateriach od Armatury Kraków

Design to określenie, które wskazuje na wysoką jakość idącą w parze z wyjątkowym wyglądem. Zazwyczaj... więcej...

Propozycje wanien przyściennych i narożnych od Corsan

armatura łazienkowa

Propozycje wanien przyściennych i narożnych od Corsan

W odróżnieniu od prysznica, wanna daje możliwość nie tylko dbania o higienę na co dzień, ale także długiej... więcej...

Luksus w minimalistycznym wydaniu

armatura łazienkowa

Luksus w minimalistycznym wydaniu

Przełamująca konwencję wanna wolnostojąca zintegrowana z podwójną umywalką to propozycja dla najbardziej... więcej...