Pralki marki HAIER chroniące Twoje zdrowie

data aktualizacji: 27-08-2020, 09:13 – artykuł promocyjny

Pralka to urządzenie niezbędne w każdym domu. Użytkujemy ją często i trudno wyobrazić sobie, by mogło jej zabraknąć. Dla większości z nas wybór pralki wydaje się oczywistym i łatwym zadaniem. Rynek tego typu sprzętu AGD rozwija się prężnie i to, co kilka lat temu było standardem, dziś nie jest już wystarczające. Od nowoczesnej pralki możemy oczekiwać znacznie więcej. Możliwość odświeżenia ubrać za pomocą pary wodnej, coraz cichsze silniki, a także programy dozujące ilość wody i detergentów do wagi i stopnia zabrudzenia prania, to przykłady, na jakie funkcje możemy liczyć w przypadku pralki HW90-BP1439 i RTXS G384TM marki HAIER.

Pralki marki HAIER chroniące Twoje zdrowie

fot.: Marka HAIER, która od 11 lat przoduje wśród producentów urządzeń AGD na świecie, oferuje pralki, które ułatwiają pranie, a nawet prasowanie.

 

Pralka HAIER HW90-BP1439 ładowana od frontu

 

  • Sposób otwierania pralki

Te ładowane od front są szersze, ich drzwiczki otwierają się na zewnątrz (na prawą lub lewą stronę), dlatego potrzebują większej przestrzeni do obsługi. Za to można je montować w słupku z suszarką do ubrań.

  • Pojemność pralki

Nawet jeśli rodzina jest nieliczna warto pomyśleć o zakupie większego urządzenia, ponieważ dzięki funkcji automatyki wagowej, pranie mniejszej ilości odzieży jest ekonomiczne, a w razie potrzeby można wykorzystać dużą pojemność bębna piorąc pościele, ręczniki czy koce. Pralka HAIER HW90-BP1439 ładowana od frontu zmieści do 9 kilogramów ubrań.

  • Klasa efektywności energetycznej 

Klasa A+++ to gwarancja najwyższej efektywności energetycznej. W praktyce oznacza to mniejsze zużycie energii elektrycznej i niższe rachunki za prąd.

  • Poziom hałasu

Model HAIER HW90-BP1439 został wyposażony w nowoczesny inwerterowy silnik, który zapewnia cichą pracę (51 dB) oraz niezwykle niskie zużycie energii.

fot.: Pralka HAIER HW90-BP1439 o szerokości 59.5 cm i głębokości 60 cm

 

Pralka HAIER RTXS G384TM ładowana od góry

 

  • Sposób otwierania pralki

Pralki ładowane od góry są węższe, mają szerokość 40 cm, dzięki czemu idealnie wpasowują się w mniejsze wnęki. Jednak trudniej je zabudować od góry.

  • Pojemność pralki

Wśród pralek ładowanych od góry na uwagę zasługuje model RTXS G384TM firmy HAIER, który wyróżnia się najwyższą na rynku pojemnością, aż 8kg. Dodatkowo model ten posiada zabezpieczenie Gentle Open, dzięki któremu drzwiczki wolno się otwierają i zamykają.

  • Klasa efektywności energetycznej

Producent zadbał o najwyższą klasę efektywności energetycznej na poziomie A+++.

  • Poziom hałasu

Model HAIER RTXS G384TM generuje hałas na poziomie 62 dB.

fot.: Pralka RTXS G384TM firmy HAIER o szerokości 40.5 cm i głębokości 60 cm

 

Nowoczesne funkcje dostępne w pralkach HAIER

 

Coraz większym wyzwaniem dla producentów sprzętu piorącego jest walka z drobnoustrojami. Bakterie, alergeny oraz wirusy są realnym zagrożeniem dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla osób z obniżoną odpornością. Dlatego marka HAIER, doskonale rozumiejąc potrzeby konsumentów, opracowała innowacyjne rozwiązanie odpowiedzialne za spowolnienie rozwoju szkodliwych organizmów na szufladzie do detergentów i na uszczelce. Antybakteryjny system ABT® pozwala cieszyć się czystym i świeżym praniem bez szkodliwych bakterii. Sporym ułatwieniem, zwłaszcza dla wszystkich zabieganych, jest program ekspresowy, który w zaledwie 14 minut odświeży ubrania. Sprawdza się nie tylko w nagłej sytuacji, ale także, chociażby po treningu.

fot.: Funkcja prania higienicznego w pralkach HAIER zapewnia pranie w temperaturze 90⁰C pozwalające na dokładne wyparzenie wszystkich tkanin, które tego potrzebują. Dzięki czemu ręczniki, bielizna czy dziecięce ubranka pozostaną wolne od bakterii

Kolejną zaletą tych pralek jest funkcja automatyki wagowej, dzięki której ilość wody oraz czas trwania programu zostaną dobrane adekwatnie do wielkości wsadu prania. Pozwala to zaoszczędzić wodę, a tym samy chroni nasze środowisko. Urządzenia wykryją również nadmiar piany i samoczynnie zwiększą ilość wody w czasie płukania. Rozwiązanie to z pewnością pokochają alergicy oraz rodzice małych dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja pary w czasie prania, która skutecznie usuwa drobnoustroje oraz alergeny z odzieży. Program Easy Iron odpowiada także za zmiękczenie tkanin oraz zmniejszenie ilości zagnieceń nawet o 80%, co ułatwia prasowanie. Oba modele posiadają funkcję Mix Technology odpowiedzialną za wstępne mieszanie detergentu, zanim wleci on do bębna. Rozpuszczony w ten sposób proszek lub płyn do prania będzie skuteczny w temperaturze 20⁰C, a nawet w zimnej wodzie.

Kontakt w sprawie produktów:

Haier
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
tel.
www: www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl
mail: wyślij wiadomość
Haier

Urządzenia do chłodzenia: lodówki multidoor » lodówki jednodrzwiowe » lodówki łączone » zamrażarki pionowe » zamrażarki skrzyniowe » winiarki

Urządzenia do prania i suszenia: pralki ładowane od frontu » pralki ładowane od góry » pralko-suszarki » suszarki bębnowePodobne artykuły
Nowoczesna pralka

sprzęt AGD

Nowoczesna pralka

Ogrom funkcji, programów oraz zaskakujący wygląd i technologie, którymi dysponują współczesne... więcej...

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

sprzęt AGD

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad... więcej...

Moc możliwości w kompaktowej formie

sprzęt AGD

Moc możliwości w kompaktowej formie

Wielkość łazienki jest jednym z głównych czynników, który determinuje sposób jej aranżacji.... więcej...