konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

data aktualizacji: 28-08-2020, 06:51 – artykuł promocyjny

Baterie stanowią dziś ważną część wyposażenia łazienki oraz kuchni. Ich wybór nie jest już przypadkowy, a przemyślany i obejmuje wiele aspektów. Przede wszystkim armatura zachwyca swoim wyglądem, nowoczesnym wykończeniem, ale równie ważne staje się ich wnętrze, dzięki któremu możliwy jest oszczędny pobór wody.

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Urządzając nasze domowe wnętrza, często kierujemy się inspiracjami czerpanymi z natury. Chętnie stosujemy kamień, drewno, marmur, beton, metal. Takie otoczenie pomaga nam się zrelaksować i poczuć bezpiecznie. W przypadku armatury również warto postawić na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym zyskamy spokój na lata, a nasza łazienka i kuchnia będzie mieć doskonałą oprawę. Baterie marki DIAMOND to połączenie ciekawej stylistyki z naturalnym materiałem, jakim najczęściej jest lity mosiądz o wysokiej trwałości i wytrzymałości.

 

Trwałe i starannie zaprojektowane baterie

 

Baterie dobieramy do stylu danego wnętrza, dlatego oferta marki Diamond obejmuje modele bardzo proste, minimalistyczne, nieco bardziej kunsztowne, aż po artystyczne formy. Szeroki wybór baterii stojących i ściennych umożliwia zaprojektowanie strefy mokrej zgodnie z indywidualnym gustem każdego klienta.

Nevis                                                                         Laguna

Oprócz zróżnicowanych kształtów i stylistyki wykończenia, baterie coraz częściej są także nośnikami kolorów. Bogaty wybór baterii kuchennych, jak i łazienkowych, które znajdują zastosowanie jako baterie umywalkowe, wannowe czy bidetowe pozwala urządzić funkcjonalne wnętrze bez kompromisów.

Trwałe i starannie zaprojektowane baterie

 

Wygodne baterie jedno- i dwuuchwytowe

 

Baterie DIAMOND dostępne są w wersji jednouchwytowej i standardowej (dwuuchwytowej). Warto zwrócić uwagę, że modele jednouchwytowe są łatwiejsze w użytkowaniu, gdyż pozwlają szybciej ustawić żądaną temperaturę oraz odpowiednią intensywność strumienia, co wiąże się z mniejszymi stratami wody, a to bardzo istotna kwestia dla naszej planety.

Rodos                                                   Elba                                             Dominikana           
                  

Na szczególną uwagę zasługuje linia funkcjonalnych baterii jednouchwytowych PREMIUM o artystycznej formie, przeznaczona do montażu w nowoczesnych kuchniach i łazienkach. Produkty z tej serii wytwarzane są z litego mosiądzu pokrywanego powłoką chromową. Wszystkie wyposażone zostały w regulator ceramiczny oraz perlator z systemem oszczędzania wody.

Dla tradycjonalistów, ceniących klasykę i prostotę, zaprojektowane zostały baterie standardowe z linii PREMIUM, wykonane z litego mosiądzu z powłoką chromową i wyposażone w dwie ceramiczne głowice ćwierć-obrotowe oraz nowoczesny perlator. Tego typu baterie pasują idealnie do klasycznych wnętrz w stylu retro.

 

Baterie termostatyczne

 

Zwolennikom racjonalnego korzystania z zasobów naturalnych do gustu przypadną baterie termostatyczne, które oprócz ciekawego wyglądu posiadają praktyczną funkcję regulacji temperatury.


Oferta DIAMOND obejmuje nowoczesną linię funkcjonalnych łazienkowych baterii termostatycznych. Produkty te wykonane są litego mosiądzu pokrytego powłoką chromową i posiadają regulator termostatyczny oraz perlator z systemem oszczędzania wody. Linia Barbados – praktyczna i bezpieczna w użytkowaniu – wyposażona została w funkcję ograniczenia temperatury wody do 38°C. Jej wielką zaletę stanowią łatwe w czyszczeniu kształty i trwałe powierzchnie.

Baterie termostatyczneBaterie termostatyczneBaterie termostatyczne

Barbados Modern, Cubic, Classic

 

Jak dbać o baterie łazienkowe i kuchenne?

 

Długie i niezawodne działanie baterii wymaga od nas odpowiedniej pielęgnacji. Niezmiernie ważna jest konserwacja wewnętrznych elementów, w tym regulatora strumienia wody, który składa się ze specjalnych sitek. Aby element ten działał prawidłowo, należy czyścić go przynajmniej co 6 miesięcy. Jeżeli posiadamy twardą wodę, powinniśmy go konserwować znacznie częściej.

Wszystkie baterie DIAMOND objęte są 5-letnią gwarancją. Posiadają także atest PZH.

Kontakt w sprawie produktów:

P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.
Rakowicka 31
31-510 Kraków
tel. (+48) 12 442 00 59
www: www.diamond.pl/
mail: wyślij wiadomość
P. P. H. U. DIAMOND Sp. z o.o.

systemy grzewcze i sanitarne: baterie kuchenne i łazienkowe » natryski » armatura instalacyjna » armatura gazowa » złączki instalacyjne » System DIAMOND PEX » System PP-R » System PE » System Viega » rury miedziane » urządzenia elektryczne » armatura pomiarowa » armatura odpływowa » akcesoria instalacyjne » grzejniki


Podobne artykuły
Minimalistyczny szyk kabin Deante

armatura łazienkowa

Minimalistyczny szyk kabin Deante

Kabina prysznicowa, z uwagi na swój rozmiar, jest elementem wyposażenia łazienki, który przykuwa naszą... więcej...

Baterie łazienkowe Chic Diamante z kryształami Swarovskiego

armatura łazienkowa

Baterie łazienkowe Chic Diamante z kryształami...

Baterie łazienkowe z kryształami Swarovskiego z serii Chic Diamante to propozycja od firmy EFFEPI, która stanowi... więcej...

Aranżacja łazienki dla dzieci, pary i singla

armatura łazienkowa

Aranżacja łazienki dla dzieci, pary i singla

Organizacja łazienki, dostosowanej do potrzeb użytkowników, spełniającej oczekiwania pod względem designu... więcej...