Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik dekoracyjny - propozycje Imers

data aktualizacji: 02-09-2020, 04:08 – artykuł promocyjny

Wystrój mieszkania, niebanalne urządzenie własnego kąta, komfort przebywania w określonym pokoju to kluczowe aspekty przy wyborze podstawowych elementów wyposażenia każdego pomieszczenia. Urządzając swoją wymarzoną „miejscówkę”, w której przebywamy niejednokrotnie po kilka, kilkanaście godzin dziennie warto zwrócić uwagę również na odpowiedni dobór grzejnika. To właśnie między innymi on poza podstawowym spełnianiem funkcji przekazywania ciepła, ma nam dostarczać zadowolenie oraz swobodę przebywania w danym miejscu począwszy od salonu, sypialni, po łazienkę, korytarz czy gabinet. Firma IMERS ma do zaoferowania szeroki wachlarz grzejników dekoracyjnych dopasowanych do każdego wnętrza. Duża gama wzorów, bogata paleta kolorów oraz różne rozwiązania dopasowane do każdego lokum sprawią, że szybko, w przystępnej cenie, a co najważniejsze niespotykanie i gustownie urządzisz swoje wnętrze z naszą pomocą.

Grzejnik dekoracyjny - propozycje Imers

Oferta grzejników dekoracyjnych

 

Wymienić można tutaj kilka typów grzejników dekoracyjnych IMERS, w szczególności grzejnik CUBIC, który swoje miejsce znajdzie w łazience lub pokoju. Niebanalne wzornictwo, a także nowoczesność wykonania to na pewno jego atuty.

Kolejnym przykładem jest grzejnik DECO, posiadający smukłą konstrukcję, opartą na pionowych, kwadratowych rurach, które z pewnością nadają mu niepowtarzalnego designu. SIZER to nowość wprowadzona przez nas w ostatnim czasie. Masywna konstrukcja oraz estetyka wykonania sprawiają, że znajduje on zastosowanie w łazienkach, korytarzach, a także pokojach gościnnych czy innych miejscach użytkowych.

Bardzo trafiającym w gust niejednego Klienta jest również grzejnik ARIES, który oprócz doskonałego spełniania swojej roli, czyli ogrzewania pomieszczeń, posłuży również jako wieszak dla ręczników, szlafroków czy różnorakiej odzieży. Jego rozbudowane wyposażenie w wieszaki sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w korytarzu.

Kolejnymi naszymi propozycjami są grzejniki TIOMAN i ETEN, które swoją elegancją zaskoczą niejednego Klienta.

 

Z firmą IMERS dekoracyjnie urządzisz swoje wnętrze!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą grzejników dekoracyjnych. To one pomogą Ci stworzyć nieprzeciętny obraz pomieszczenia, który jest dla Ciebie miejscem niejednokrotnie odpoczynku, pracy czy zabawy. Stawiając na grzejniki dekoracyjne firmy IMERS wzbudzisz podziw wśród wszystkich, których będziesz gościł w swoim domu, a co najważniejsze zaskoczysz pozytywnie również siebie, patrząc na piękno i estetykę urządzonego przez Ciebie kąta.

Z grzejnikami firmy IMERS dostarczysz nie tylko ciepła fizycznego, ale także wniesiesz ciepłą atmosferę do Twojego wnętrza!

 

Kontakt w sprawie produktów:

Imers
Głogowo ul. Warszawska 12
87-123 Dobrzejewice
tel. 796 701 699
www: www.imers.pl
mail: wyślij wiadomość
Imers

producent » grzejniki łazienkowe » grzejniki dekoracyjne » grzejniki ozdobne » akcesoria » zawory


Zobacz zdjęcia w galerii Imers

 


Podobne artykuły
Grzejniki stalowe i aluminiowe Perfekt System

ogrzewanie łazienki

Grzejniki stalowe i aluminiowe Perfekt System

Perfekt System firmy Perfexim Ltd Sp. z o.o. to nowoczesny, kompletny system przeznaczony do instalacji grzewczych (ogrzewania... więcej...

Jak pomalować grzejnik?

ogrzewanie łazienki

Jak pomalować grzejnik?

Grzejniki malujemy specjalnymi farbami akrylowymi, do tego przeznaczonymi. Zawierają one specjalne dodatki, przez co... więcej...

Grzejnik ścienny SOLLARIUS DUBEL

ogrzewanie łazienki

Grzejnik ścienny SOLLARIUS DUBEL

Grzejniki ścienne DUBEL stanowią konstrukcję złożoną z dwóch grzejników SOLLARIUS połączonych... więcej...