Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Hiacynt Bianco, czyli białe baterie z potencjałem

data aktualizacji: 08-09-2020, 07:44 – artykuł promocyjny

Szablonowe rozwiązania to przeszłość. W łazience warto postawić na niecodzienne przedmioty, dzięki którym zyskamy wyjątkowy wygląd oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Taka właśnie jest kolekcja Hiacynt Bianco, w której na pierwszy plan wychodzi biel armatury. To rozwiązanie pozwala przełamać dominację chromu, a jednocześnie jest mniej ekstrawaganckie niż baterie czerni. Zaprojektowana z dbałością o szczegóły seria łączy ciekawy design, praktyczność i niebanalne rozwiązanie eco. Poznaj, jakie jeszcze atuty kryje kolekcja Hiacynt Bianco.

Hiacynt Bianco, czyli białe baterie z potencjałem

Funkcjonalność przede wszystkim

 

Do największych zalet białej armatury niewątpliwie zalicza się jej praktyczność. W przeciwieństwie do baterii w kolorze chrom dużo łatwiej utrzymać ich czystość. Zacieki, czy kamienny osad nie będą tak widoczne, jak w przypadku tradycyjnej armatury. Mniej zauważalne pozostaną również ślady palców.

W kolekcji Hiacynt Bianco znajdują się baterie umywalkowe w wersji wysokiej i niskiej, wannowe, model natryskowy i bidetowy. Kolekcję uzupełniają deszczownia i rozwiązania podtynkowe w postaci baterii umywalkowej, BOXa podtynkowego i kompletu natryskowego z BOXem.

 

Uniwersalność białej armatury

 

Białe baterie będą nie tylko pełnić swoją podstawową funkcję, ale staną się również elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Biel to uniwersalny kolor, dlatego taka armatura pasuje do wnętrz urządzonych w różnych stylach – od skandynawskiego, minimalistycznego, po modernistyczne i bardzo nowoczesne. Baterie będą dobrze wyglądać towarzystwie pastelowych tonacji, drewna i betonu. Potencjał białej armatury można z powodzeniem wykorzystać w dużych i małych łazienkach.

 

Wygląd to nie wszystko

 

Kolekcję armatury Hiacynt Bianco charakteryzuje nie tylko ciekawy design, ale też wolory użytkowe. Modele umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcje dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%. Wygodne korki click-clack w modelach umywalkowych i bidetowym pozwalają w łatwy sposób otwierać i zamykać dopływ wody, a schowany w wylewce ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Podstawową zaletą montażu podtynkowego jest ukrycie wszelkich nieestetycznie wyglądających detali takich jak rury, kolanka czy złączki. Na widoku pozostają jedynie eleganckie elementy natynkowe.

Hiacynt to kolekcja w ofercie Deante, w której znajdziemy wiele produktów do kompletnego wyposażenia łazienki. Wysmakowana kolorystyka odpowiada aktualnym trendom, dlatego obejmuje armaturę zarówno w czarnej, chromowanej, jak i od niedawna w całkowicie białej wersji.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Bateria umywalkowa z rączką natrysku

armatura łazienkowa

Bateria umywalkowa z rączką natrysku

Elementem wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience, jest bateria umywalkowa. Producencji... więcej...

Baterie z serii MALACHIT - artystyczna asymetria

armatura łazienkowa

Baterie z serii MALACHIT - artystyczna asymetria

MALACHIT, nowość w ofercie Grupy Armatura, to innowacyjne spojrzenie na armaturę łazienkową oraz kuchenną. Modele... więcej...

Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

armatura łazienkowa

Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

Linares i Lugo to nazwy dwóch nowych serii prostokątnych wanien akrylowych firmy RIHO, których wyróżnikiem... więcej...