konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

patron besco

Pora, by w końcu w pełni się wyspać

data aktualizacji: 09-09-2020, 03:44 – artykuł promocyjny

Często traktujemy nasze potrzeby związane ze snem po macoszemu. Nie dość, że śpimy zdecydowanie zbyt krótko w ciągu doby, to na domiar złego korzystamy z niedopasowanego do naszych potrzeb materaca. Zamiast dłużej utrzymywać ten stan pora na zmiany w tym zakresie, które przyniosą nam szereg korzyści.

Pora, by w końcu w pełni się wyspać

Zawsze najtrudniej podjąć jest pierwszy krok. Kiedy jednak zdołamy się przełamać, wówczas o wiele łatwiej będzie nam wprowadzić w życie określone zmiany. Nawet dobrze z pozoru urządzona sypialnia wcale nie musi być gwarantem budzenia się co rano wypoczętym. Odpowiedni dobór łóżka, materaca, stelaża, a nawet poduszek zmieni w tej materii więcej, niż cokolwiek innego.

 

W trosce o komfortowy sen najmłodszych

 

Z zupełnie niewiadomych przyczyn rodzice często zapominają o tym, by zapewnić swoim dzieciom odpowiednio wygodny materac do łóżka. Niższa masa ciała naszych pociech nie oznacza, że będzie się im spało wygodnie na byle czym. Jeśli dotychczas nie zwracaliśmy uwagi na ten jakże ważny aspekt, pora wprowadzić w życie definitywne zmiany.

Zmiana materaca na model o przyzwoitej jakości wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Za rozsądną kwotę jesteśmy w stanie kupić wysokiej klasy produkt. Interesującą propozycją adresowaną do najmłodszych jest wygodny materac Hilding BREAKDANCE. Dwustronna konstrukcja po obróceniu na drugą stronę może służyć także nastolatkom.

Wspomniany wcześniej materac marki Hilding, wypełniony jest wysokoelastyczną pianką FlexiFoam. Model Breakdance cechuje też odpowiednią przewiewność, dzięki czemu nie jest on podatny na gromadzenie się na nim pleśni i grzybów. Ponadto zastosowano w nim wysokiej klasy pokrowiec odporny na ścieranie, który można prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni w skali Celsjusza.

 

Coś wygodnego także dla dorosłego

 

Z racji wyższej masy ciała dorośli powinni wybierać spośród konstrukcji dostosowanych do ich warunków fizycznych. Osoby ważące 80 i więcej kilogramów ograniczą swój wybór do twardszych modeli. To właśnie takie materace będą odpowiednimi dla ich kręgosłupów. Na zbyt miękkim podłożu ich ciała zapadałby się i towarzyszyłby temu spory dyskomfort.

Wysokiej klasy materace wcale nie muszą kosztować przesadnie dużo. W umiarkowanym budżecie znajdziemy propozycje na miarę potrzeb większości użytkowników. Za mniej niż 2000 złotych możemy kupić materac Hilding CHA-CHA, o którego parametrach więcej przeczytamy m.in. tutaj: https://senpo.pl/materac-cha-cha/.
Produkt dostępny w sklepie internetowym marki Senpo to materac kieszeniowy o wysokim stopniu twardości. W zależności od rozmiaru może z powodzeniem zapewnić odpowiedni komfort śpiącym na nim dwóm osobom. Nie trudno zadbać o jego czystość, gdyż materac ten posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać w wysokiej temperaturze.

Na przykładzie aktualnej oferty sklepu internetowego Senpo nie trudno zauważyć, że zakup odpowiedniego wygodnego materaca zarówno dla siebie, jak i swoich dzieci, wcale nie zrujnuje naszych finansów domowych. Nie zwlekajmy z wymianą takich elementów łóżka w nieskończoność. Zasługujemy na to, by każdego dnia budzić się w pełni wypoczętymi i zrelaksowanymi.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Senpo.plPodobne artykuły
Czy warto zrobić pralnie w osobnym pomieszczeniu

porady

Czy warto zrobić pralnie w osobnym pomieszczeniu

W każdym domu znajduje się pralka. Montowana ona jest zazwyczaj w łazience lub kuchni. Coraz częściej projekty... więcej...

Wentylacja łazienki

porady

Wentylacja łazienki

W łazience woda jest konieczna. Dlatego też jest to pomieszczenie najbardziej narażone na działanie wilgoci i pary... więcej...

Czym można zabezpieczyć panele podłogowe przed wilgocią np. środek Kokpit do konserwacji wnętrza samochodu?

porady

Czym można zabezpieczyć panele podłogowe przed...

Nic to nie da. Panele nasiąkną płynem. Podczas użytkowania paneli należy stosować tylko specjalnie przeznaczone... więcej...