Patron sekcji - SFA Poland

CED’OR odpływy liniowe dla każdego

data aktualizacji: 10-09-2020, 08:05 – artykuł promocyjny

CED’OR odpływy liniowe dla każdego

Odwodnienia liniowe cieszą się coraz większą popularnością - nic w tym dziwnego, skoro są niezwykle funkcjonalne, zajmują niewiele miejsca w łazience, i co najważniejsze, świetnie prezentują się w pomieszczeniu. Dzięki odpływom na stałe do łask weszły kabiny typu walk-in. Jak więc ich nie kochać? Jeśli dalej nie czujecie się chociażby zauroczeni odpływami liniowymi, dzięki firmie CED’OR wpadniecie po uszy!

Kto jest kim?


CED’OR to polska firma z 10 letnim doświadczeniem w produkcji odwodnień liniowych, punktowych i ściennych. Każdy odpływ jest wykonany ręcznie, z użyciem polskich prefabrykatów. Siedziba firmy znajduje się w niewielkim mieście w zachodniej Polsce - to w Polsce odprowadzane są podatki, firma jest naprawdę Polska.

Największy wybór wzorów maskownic w Polsce


CED’OR to nie tylko wysoka jakość wykonania. Cedor to przede wszystkim design! I to nie zwykły design, a nowoczesne, odpowiadające na potrzeby odbiorców wzornictwo. Odpływy wąskie, odpływy szerokie, odpływy punktowe, odpływy ścienne. Złote, srebrne, czerwone, czarne, białe. Różne wzory, różne kolory - chcesz w swojej łazience zawrzeć czerwone akcenty? To nie problem! Odkryj serię PERFECT STICK. Chcesz nieco ekstrawaganckiej łazienki? Odkryj naszą serię maskownic RAIN w różnych kolorach. Różne wymiary maskownic - również niestandardowe, na specjalne życzenie klienta. Wszystko po to, by każdy mógł znaleźć odpływ idealny dla siebie.

Ced'or perfect red odpływ liniowy

Niebywale niska zabudowa


Wysokość zabudowy może spędzać sen z powiek osobom, którym zależy na montażu odpływu liniowego, ale nie są pewni, czy posiadają oni wystarczającą grubość posadzki. CED’OR ma na to patent - dosłownie i w przenośni. Linia Super SLIM posiada wbudowany, zintegrowany syfon z otworem rewizyjnym o przepustowości ok. 0,80 litra / sekundę. SUPER SLIM to najniższa głębokość zabudowy koryta w posadzce na rynku -  tylko 49 mm! Sprawdzi się więc nawet w najbardziej wymagających łazienkach.

Cedor Super slim black odpływ liniowy

Kupując odpływ, nie musisz się już o nic martwić!


Często bywa tak, że decydując się na odwodnienie liniowe musimy dokupić do niego kilka niezbędnych akcesoriów, co podnosi koszt całego przedsięwzięcia. W zestaw odpływów marki CED’OR wchodzą wszystkie potrzebne elementy, takie jak korytko odprowadzające wodę, stalowy, zintegrowany syfon fi 40, wybrana maskownica, mankiet uszczelniający czy korek rewizyjny, który sprawia, że czyszczenie odpływu zajmuje kilka sekund. Decydując się na odpływ marki CED’OR nie musisz się już niczym martwić, pozostaje Ci tylko cieszyć się z posiadania niezwykle stylowego odwodnienia.

Najwyższa jakość wykonania


Marka CED’OR stawia przede wszystkim na jakość i design. Postawiono na niezawodną, kwasoodporną, szwedzką stal, zainstalowano ułatwiający czyszczenie odpływu korek rewizyjny, opatentowano zintegrowany syfon dla najszybszej przepustowości odpływu. Tu nic nie jest przypadkowe. Cała linia odpływów to wypadkowa 10 - letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji odwodnień ściennych, liniowych i punktowych.

Cedor Super slim steel Odpływ liniowy

Kontakt w sprawie produktów:

Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR:
  LETS GROW SP. Z O. O.

ul. Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
tel. +48 94 721 38 98
www: www.cedorpolska.pl www.sklep-cedor.pl
mail: wyślij wiadomość
Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR: <br>   LETS GROW SP. Z O. O.

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:


Podobne artykuły
Zalety odpływów liniowych

woda i kanalizacja

Zalety odpływów liniowych

Odpływ liniowy to wmontowane w podłogę łazienkową, rozwiązanie stosowane do odprowadzania wody z prysznica. Składa... więcej...

Superpłaskie odpływy łazienkowe

woda i kanalizacja

Superpłaskie odpływy łazienkowe

Coraz więcej osób chciałoby zastąpić tradycyjny brodzik prysznicem z odpływem na poziomie posadzki. To atrakcyjne... więcej...