Technologie Samsung w trosce o skuteczne i wygodne pranie

data aktualizacji: 17-11-2020, 10:53 – artykuł promocyjny

Jak usuwać trudne plamy? Czy jedynym wyjściem jest pranie w wysokiej temperaturze lub silne odplamiacze, które mogą uszkodzić tkaniny? Niekoniecznie. Obecnie sekretem skutecznego prania są nowoczesne technologie, które znajdziemy w pralkach Samsung. Sprawdź, jak przemyślane rozwiązania, zaawansowane technologie oraz intuicyjna obsługa mogą ułatwić codzienne obowiązki.

Technologie Samsung w trosce o skuteczne i wygodne pranie

Technologie, które zmieniły pranie

 

Samsung wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pranie stało się nie tylko skuteczniejsze, ale również wygodniejsze z jednoczesnym zadbaniem o mniejsze zużycie energii i wody. Unikalna na rynku technologia EcoBubble™ stała się znakiem rozpoznawczym tej marki. Co kryje się za tą wdzięczną nazwą? Jest to specjalny generator łączący wodę, powietrze i detergent w pianę, która głęboko wnika w tkaniny i zaczyna działać już od początku cyklu prania. Aktywna moc piany pozwala na skuteczne działanie w niskiej temperaturze, a to oznacza mniejsze zużycie prądu oraz dłuższą żywotność pranych tkanin. Program jest świetny dla delikatnych materiałów, gdyż działa nawet w zimnej wodzie, bez konieczności użycia silnych środków chemicznych. Dzięki temu nie ryzykujemy uszkodzenia struktury ubrań, czy utraty ich właściwości.

Pralki Samsung odpowiadają na współczesne potrzeby – pranie, jak wszystkie domowe obowiązki, powinno być szybkie i skuteczne. Nikt z nas nie lubi tracić czasu na czekanie, dlatego Samsung zadbał o idealnie czyste pranie w znacznie krótszym czasie niż standardowy cykl. Technologia QuickDrive™ wykorzystuje innowacyjną konstrukcję bębna Q-Drum, w której bęben główny oraz tylna płyta obracają się niezależnie od siebie, wykonując ruch nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoliło skrócić czas prania nawet o połowę, a to przekłada się na oszczędność energii elektrycznej aż do 20%*. Dzięki temu możemy np. w czasie sobotnich porządków zdążyć wyprać kolory, białe rzeczy i pościel, nie zajmie nam to już całego dnia.

Jest też coś dla zapominalskich. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania i nie chodzi tu tylko o zagubione skarpetki, ale o każdy rodzaj odzieży, również spodnie czy bluzki**. W trakcie trwania cyklu możemy dolać także kolejną miarkę płynu zmiękczającego. Dodatkowe drzwi w pralce dają nam również opcję samego płukania lub wirowania ubrań upranych ręcznie.

 

Pralki dbające o nasz komfort

 

Pranie robimy dość często, ale nie każdy z nas wie, jak prawidłowo dozować detergenty, jak segregować zabrudzoną odzież oraz który cykl będzie optymalny dla danego stopnia zabrudzenia. Teraz już nie musimy się tego uczyć, bo z pralką Samsung pomoc jest zawsze pod ręką, a dokładnie Asystent prania w aplikacji SmartThings. Pozwoli on także na zdalne uruchomienie urządzenia, czy sprawdzenie statusu prania. Uwagę warto zwrócić również na silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją, który zapewnia cichą pracę oraz trwałość i energooszczędność.

Nowoczesne technologie zmieniają naszą rzeczywistość, dbają o dłuższe życie ubrań, chronią naszą planetę oraz zapewniają nam komfort. Rewolucja w pralnictwie jest ogromna, a dzięki niej codzienne obowiązki są mniej uciążliwe.

Dowiedz się więcej o unikalnych technologiach Samsung na stronie www.pralki.samsung.pl


*Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

** Drzwi otwierają się, jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50℃.

Kontakt w sprawie produktów:

Samsung Electronics Polska
ul. Postępu 14
00-676 Warszawa
tel.
www: www.samsung.pl
mail: wyślij wiadomość
Samsung Electronics Polska

Urządzeni mobilne » TV&AV » Urządzenia AGD » ITPodobne artykuły
Wymiary pralki

sprzęt AGD

Wymiary pralki

Rozmiar pralki to szerokość, długość i jej głębokość. Inne wymiary mają pralki ładowane od frontu, a inne... więcej...

Naturalne tkaniny na lato

sprzęt AGD

Naturalne tkaniny na lato

Wysoka temperatura szczególnie latem potrafi dać się we znaki. Przebywając w prażącym słońcu, najchętniej... więcej...