konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Technologie Samsung w trosce o skuteczne i wygodne pranie

data aktualizacji: 17-11-2020, 10:53 – artykuł promocyjny

Jak usuwać trudne plamy? Czy jedynym wyjściem jest pranie w wysokiej temperaturze lub silne odplamiacze, które mogą uszkodzić tkaniny? Niekoniecznie. Obecnie sekretem skutecznego prania są nowoczesne technologie, które znajdziemy w pralkach Samsung. Sprawdź, jak przemyślane rozwiązania, zaawansowane technologie oraz intuicyjna obsługa mogą ułatwić codzienne obowiązki.

Technologie Samsung w trosce o skuteczne i wygodne pranie

Technologie, które zmieniły pranie

 

Samsung wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pranie stało się nie tylko skuteczniejsze, ale również wygodniejsze z jednoczesnym zadbaniem o mniejsze zużycie energii i wody. Unikalna na rynku technologia EcoBubble™ stała się znakiem rozpoznawczym tej marki. Co kryje się za tą wdzięczną nazwą? Jest to specjalny generator łączący wodę, powietrze i detergent w pianę, która głęboko wnika w tkaniny i zaczyna działać już od początku cyklu prania. Aktywna moc piany pozwala na skuteczne działanie w niskiej temperaturze, a to oznacza mniejsze zużycie prądu oraz dłuższą żywotność pranych tkanin. Program jest świetny dla delikatnych materiałów, gdyż działa nawet w zimnej wodzie, bez konieczności użycia silnych środków chemicznych. Dzięki temu nie ryzykujemy uszkodzenia struktury ubrań, czy utraty ich właściwości.

Pralki Samsung odpowiadają na współczesne potrzeby – pranie, jak wszystkie domowe obowiązki, powinno być szybkie i skuteczne. Nikt z nas nie lubi tracić czasu na czekanie, dlatego Samsung zadbał o idealnie czyste pranie w znacznie krótszym czasie niż standardowy cykl. Technologia QuickDrive™ wykorzystuje innowacyjną konstrukcję bębna Q-Drum, w której bęben główny oraz tylna płyta obracają się niezależnie od siebie, wykonując ruch nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoliło skrócić czas prania nawet o połowę, a to przekłada się na oszczędność energii elektrycznej aż do 20%*. Dzięki temu możemy np. w czasie sobotnich porządków zdążyć wyprać kolory, białe rzeczy i pościel, nie zajmie nam to już całego dnia.

Jest też coś dla zapominalskich. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania i nie chodzi tu tylko o zagubione skarpetki, ale o każdy rodzaj odzieży, również spodnie czy bluzki**. W trakcie trwania cyklu możemy dolać także kolejną miarkę płynu zmiękczającego. Dodatkowe drzwi w pralce dają nam również opcję samego płukania lub wirowania ubrań upranych ręcznie.

 

Pralki dbające o nasz komfort

 

Pranie robimy dość często, ale nie każdy z nas wie, jak prawidłowo dozować detergenty, jak segregować zabrudzoną odzież oraz który cykl będzie optymalny dla danego stopnia zabrudzenia. Teraz już nie musimy się tego uczyć, bo z pralką Samsung pomoc jest zawsze pod ręką, a dokładnie Asystent prania w aplikacji SmartThings. Pozwoli on także na zdalne uruchomienie urządzenia, czy sprawdzenie statusu prania. Uwagę warto zwrócić również na silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją, który zapewnia cichą pracę oraz trwałość i energooszczędność.

Nowoczesne technologie zmieniają naszą rzeczywistość, dbają o dłuższe życie ubrań, chronią naszą planetę oraz zapewniają nam komfort. Rewolucja w pralnictwie jest ogromna, a dzięki niej codzienne obowiązki są mniej uciążliwe.

Dowiedz się więcej o unikalnych technologiach Samsung na stronie www.pralki.samsung.pl


*Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

** Drzwi otwierają się, jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50℃.

Kontakt w sprawie produktów:

Samsung Electronics Polska
ul. Postępu 14
00-676 Warszawa
tel.
www: www.samsung.pl
mail: wyślij wiadomość
Samsung Electronics Polska

Urządzeni mobilne » TV&AV » Urządzenia AGD » ITPodobne artykuły
Jaką suszarkę do włosów wybrać, która najlepsza?

sprzęt AGD

Jaką suszarkę do włosów wybrać, która najlepsza?

Suszarka to włosów to obecnie sprzęt, który ma nie tylko suszyć włosy po myciu, ale też je pielęgnować.... więcej...

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

sprzęt AGD

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad... więcej...