Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

W stylu loft

data aktualizacji: 25-09-2020, 08:30 – artykuł promocyjny

Industrialne klimaty we wnętrzach zdominowały trendy ostatnich lat. Hitem są elementy posiadające w sobie przysłowiowe „to coś”, a grono wielbicieli aranżacji z wyposażeniem w stylu loft systematycznie rośnie, tak samo, jak ich wymagania. Potrzeby rynku doskonale rozumieją producenci armatury. Przykładem jest marka Laveo, która doskonale odnajduje się w tym nurcie, a przykładem jest wyjątkowa pod wieloma względami, nowa seria armatury MURO.

W stylu loft

- Jesteśmy dumni z łódzkich, fabrykanckich korzeni i MURO jest przejawem naszego lokalnego patriotyzmu mówi Product Manager marki Barbara Stempniak.

Cechą charakterystyczną serii są oryginalne pokrętła stylizowane na hydrauliczne zawory. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że w większości przypadków nie działają one jak tradycyjne kurki, które się odkręca, ale jak dźwignie baterii jednouchwytowych. Dopełnieniem loftowego designu MURO są żebrowane zakończenia wylewek, które idealnie współgrają z krawędziami pokręteł. Wszystkie baterie w serii – co również jest zabiegiem podkreślającym jej wyjątkowość – dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych potwierdzających industrialny charakter: matowej czerni oraz graficie z pominięciem chromu.

Podczas projektowania serii MURO równie duży nacisk co na walory estetyczne, postawiono na jak największą funkcjonalność. Wszystkie baterie – poza bidetową – wyposażone są w aerator NEOPERL. Jego zaletą jest to, że zwiększając objętość strumienia wody poprzez jego napowietrzenie, zmniejsza jej zużycie, co przekłada się na obniżenie rachunków. Dodatkowo do produkcji serii MURO wykorzystano materiały najwyższej jakości: wysokiej klasy mosiądz MO59 oraz ceramiczne głowice hiszpańskiej firmy Quore, co pozwoliło na objęcie armatury MURO ogólnopolskim serwisem dojazdowym oraz 8-letnim* okresem gwarancyjnym.

W serii znajduje się różnych 6 baterii łazienkowych, które umożliwiają kompleksowe wyposażenie łazienki. Wyjątkowym modelem jest podtynkowa bateria wannowo-natryskowa, którą możemy modyfikować w dogodny dla nas sposób. W zależności od tego czy posiadamy wannę czy prysznic możemy ja zamontować bez górnej deszczowni lub bez wylewki. Dodatkową zaletą tego modelu jest specjalistyczny box podtynkowy, który ułatwia montaż baterii oraz pozwala na swobodny dostęp do części, umożliwiając ich konserwację.

MURO to także kolumny prysznicowe z baterią oraz 3-funkcyjną słuchawką, w której za pomocą wygodnego przełącznika natrysku mamy możliwość ustawienia strumienia, delikatnego deszczowego, masującego pomagającego rozluźnić mięśnie lub mieszanego. System antykamień w deszczowni i słuchawce ułatwia szybkie i wygodne czyszczenie ich z osadów spowodowanych przez twardą wodę.

Osoby, którym zleży na spójnym wystroju całego mieszkania, mają o dyspozycji również model zlewozmywakowy.

Wszystko to sprawia, że trudno wyobrazić sobie bardziej charakterystyczną dla stylu loft armaturę niż MURO, która jest jego wizualną kwintesencją. Szczególna dbałość o aspekty techniczne sprawia, że baterie są trwałe i funkcjonalne. Jeśli od dawna marzy Wam się łazienka z industrialnym charakterem lub właśnie teraz zapragnęliście ją mieć – baterie MURO od Laveo są dla Was.
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: * - szczegóły w karcie gwarancyjnej

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 

Podobne artykuły
Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja i powiew luksusu

armatura łazienkowa

Wanny wolnostojące szyte na miarę - elegancja...

Mówią, że nic tak dobrze nie rozgrzewa zimą jak grzaniec, obojętnie czy z piwa czy wina, i kąpiel w wannie.... więcej...

Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

armatura łazienkowa

Akrylowe wanny RIHO z supercienkim rantem

Linares i Lugo to nazwy dwóch nowych serii prostokątnych wanien akrylowych firmy RIHO, których wyróżnikiem... więcej...

Duże i przestronne kabiny prysznicowe

armatura łazienkowa

Duże i przestronne kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa, wybierana przez wiele osób dla oszczędności miejsca w łazience, nie musi być mała. W... więcej...