konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Wanna w łazience z efektem WOW

data aktualizacji: 29-09-2020, 08:20 – artykuł promocyjny

Efekt WOW w łazience, czyli rozwiązanie aranżacyjne, które robi ogromne wrażenie, jest oryginalne i warte zapamiętania. WOW uzyskuje się dzięki aranżacji jako całości, albo oryginalnej kolekcji płytek, czy wyróżniającemu się elementowi wyposażenia np. wannie. Wybrane inspiracje przedstawia artykuł.

Wanna w łazience z efektem WOW

Designerska forma wanny

 

Piękna wanna z kołnierzem - Goccia Marmorin to esencja efektu WOW. W łazience projektantki salonu łazienek JETA w Warszawie zyskuje dodatkowo geometryczne tło. To trójkątne płytki ceramiczne z kolekcji własnej Evoke międzynarodowej marki ZYX Colorker. Duet doskonały do wprowadzania użytkownika łazienki w doskonały nastrój, zachwyt i dający poczucie komfortu. Stylizowane baterie łazienkowe, subtelne wzornictwo inspirowane naturą oraz pastelowa jasna kolorystyka dopełniają wnętrze i wprowadzają do niego równowagę. Designerska dynamika w połączeniu z harmonią.

Wanna Goccia Marmorin

Wanna Goccia Marmorin

 

Wanna w łazience w otoczeniu stylu

 

Industrialnie...


Płytki metalizowane to hit 2020 roku, pojawiający się w ofertach wszystkich liczących się producentów. Efekt rdzy, postarzanej kolorowej blachy to aranżacyjne odbicie stylu industrialnego, któremu dotąd towarzyszył głównie beton. Dzięki mniej neutralnej kolorystyce wnętrze staje się odważne, choć nadal utrzymuje swój fabryczny, przemysłowy charakter.


Miejsko...


Kolekcja własna Metropolitan dostępna w sieci sprzedaży JETA to płytki cegiełki w różnych kolorach, którymi można ozdobić zabudowę wanny, podkreślić przestrzeń prysznicową lub użyć na wiele innych sposobów.

Wanna Excellent Wave Slim

Wanna Excellent Wave Slim


Marmurowo i nie tylko...


Tak jak umywalki mają swoją strefę w łazience, tak pięknie można podkreślić przestrzeń kąpielową. Projektanci JETA wykorzystują do tego płytki ceramiczne odwzorowujące marmur, przypominające drewno, czy eleganckie mozaiki, efektowne listwy ścienne, czy eleganckie antracytowe kafle przypominające wzór cementu. Każdy kącik, strefa, wnęka lubi oświetlenie, które decyduje o jego atrakcyjności. Podświetlane zabudowy, czy lustra lokowane obok wanny w łazience to jedne z pomysłów do wykorzystania w wymarzonym wnętrzu.

Wanna Excellent Pryzmat

Wanna Excellent Pryzmat

 

Styl przez duże S

 

Nowością na rynku, która budzi coraz większe zainteresowanie są kolorowe wanny. Mogą to być intensywne barwy kojarzące się z latem lub klasyczne kolory np. czerń. Pierwszy wariant realizuje marka Novellini, ale warte polecenia są także modele wanien Besco z połyskującymi drobinkami - idealne do wnętrz glamour. Gdy wanna ma odgrywać w aranżacji łazienki istotną rolę - wybór wykończenia ma znaczenie. Klasyczne barwy połączone z diamentowym żyrandolem, wzorzystą inspirowaną śródziemnomorskim stylem podłogą to jest TO COŚ co decyduje o niepowtarzalności stylu.

Wanna Excellent Comfort Plus

Wanna Excellent Comfort Plus

 

Neutralność w cenie

 

Większość wanien wybieranych do polskich łazienek nie wyróżnia się oryginalnym kształtem. Tymczasem sama wanna, może skrywać ciekawe funkcje, jak chromoterapia, hydromasaż i inne. Skromność formy równoważy efektowne otoczenie, pozwalając jednemu i drugiemu przykuwać uwagę. Biel równoważy kolorowe sąsiedztwo. Jej neutralność i uniwersalność podkreśla elegancję ściennej listwy, czy pozłacanej mozaiki.

Excellent Lila - wanna

Wanna Excellent Lila

 

Świeżość

 

Łazienka to higiena, relaks, start w udany dzień. To wszystko nierozerwalnie kojarzy się ze świeżością, ta natomiast lubi zieleń, drewno, spokojne jasne otoczenie. Nic dziwnego, że zieleń to top kolor ostatnich dwóch lat, coraz częściej i pełniej wykorzystywany w kolekcjach płytek a także kolejnych modeli misek WC i umywalek. Kolor kojarzący się z naturą, sprzyjający odpoczynkowi a także kreatywnemu myśleniu. Idealny na początku i końcu dnia.

Wanna Avocado Ravak

Wanna Avocado Ravak

Gdy przebywa się w łazience i jednocześnie myśli - nie mam ochoty stąd wychodzić, tu jest tak pięknie, oznacza to, że efekt WOW został osiągnięty. Dla każdego właściciela i użytkownika łazienki będzie nim co innego, bo każdy ma inne potrzeby, styl życia, rytm dnia. Na szczęście bogactwo rynku wyposażenia łazienek pozwala sprostać oczekiwaniom i gustom i autentycznie projektować łazienki marzeń.

Wanna Bellis Massi

Wanna Bellis Massi

Kontakt w sprawie produktów:

JETA salony łazienek
ul. Gorzycka 34a
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 735 21 41 62 735 22 42
www: jeta.pl/aktualnosci/, jeta.pl/oferta/
mail: wyślij wiadomość
JETA salony łazienek

Płytki ceramiczne » kafle » gresy » terakota » glazura

 

Zobacz zdjęcia w galerii JETA:

JETAJETAJETAJETAJETA


Podobne artykuły
Baterie podtynkowe - zalety

armatura łazienkowa

Baterie podtynkowe - zalety

Dwoma nurtami, które w ostanich latach najwyraźniej zarysowały się wśród trendów w zakresie wyposażenia... więcej...

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

armatura łazienkowa

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie stanowią dziś ważną część wyposażenia łazienki oraz kuchni. Ich wybór nie jest już przypadkowy,... więcej...

Elegancki natrysk dla wymagających i oszczędnych

armatura łazienkowa

Elegancki natrysk dla wymagających i oszczędnych

Natrysk jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. Stojąc przed wyborem natrysku do swojej... więcej...