konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Grupa Selena z tytułem Inwestor bez granic

data aktualizacji: 05-10-2020, 05:34 – artykuł promocyjny

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN – została uhonorowana prestiżowym tytułem „Inwestor bez granic". Wyróżnienie wręczono podczas gali towarzyszącej XII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach (European Economic Congress – EEC).

Grupa Selena z tytułem Inwestor bez granic

„Inwestor bez granic” to honorowy tytuł przyznawany wyróżniającym się przedsiębiorstwom zagranicznym działającym w Polsce i polskim firmom skutecznie działającym za granicą. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest propagowanie wzorowych – partnerskich, przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności – relacji między inwestorem, rynkiem i administracją.

– Ogłaszając konkurs „Inwestor bez granic” myśleliśmy o propagowaniu przykładów najlepszych relacji między inwestorami a ich gospodarczym otoczeniem: rynkiem kapitałowym, rynkiem pracy, administracją państwową i środowiskiem naturalnym – mówił podczas gali Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP oraz inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. – Wskazując laureatów posługujemy się obiektywnymi kryteriami. Bierzemy więc pod uwagę między innymi skalę poczynionych inwestycji, ich wpływ na rozwój potencjału oraz innowacyjność polskiej gospodarki i znaczenie dla rynku pracy – dodał.

Grupa Selena otrzymała wyróżnienie za stworzenie polskiej grupy skutecznie konkurującej na rynkach chemii budowlanej z globalnymi koncernami.

Grupa Selena z tytułem Inwestor bez granic– Złota epoka globalizacji dobiegła końca - nie tylko za sprawą wirusa, ale mnóstwa wydarzeń w ciągu ostatnich pięciu lat. Selena jest dzieckiem globalizacji. Przez minione 20 lat mieliśmy wspaniały festiwal rozwoju w Europie, obu Amerykach czy Azji. Teraz musimy się nauczyć całkiem nowej rzeczywistości. Okazuje się, że wiele rozwiązań, które wypracowaliśmy w ostatnich 20 latach teraz dobrze się sprawdza. Musimy się nauczyć nowych reguł globalizacji, które będą znacznie trudniejsze. Zachęcam do większej współpracy z rządem, bez względu na to, jak będą się zmieniać ekipy. Wszędzie na świecie biznes pracuje z rządem. W nowej epoce globalizacji to będzie nam potrzebne, bo będzie znacznie trudniej – mówił Krzysztof Domarecki, prezes Grupy Selena.

Grupa Selena to holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 35 spółek krajowych i zagranicznych, w tym zakłady produkcyjne zlokalizowane na trzech kontynentach. Selena realizuje zamówienia na rynkach 100 państw.  Działalność Grupy obejmuje wszystkie etapy tworzenia produktów: począwszy od zaawansowanych badań, przez produkcję, dystrybucję, marketing, aż po sprzedaż na całym świecie. Na każdym etapie kreowania produktów Selena stosuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie światowych standardów. Obecnie Grupa Selena jest wśród czterech największych producentów piany poliuretanowej na świecie i skutecznie konkuruje na światowych rynkach chemii budowlanej z globalnymi koncernami o wieloletniej tradycji. Grupa zatrudnia prawie 2000 osób w 17 krajach.

Więcej informacji na stronie: selena.com

Kontakt w sprawie produktów:

Selena SA
ul. Wyścigowa 56E
53-012 Wrocław
tel. + 48 71 78 38 301
www: www.selena.com/pl/ ; www.tytan.pl
mail: wyślij wiadomość
Selena SA

piany i zaprawy poliuretanowe » piany specjalistyczne » akcesoria do pian » aplikatory kątowe » silikony/uszczelniacze » akcesoria do uszczelniaczy » kleje montażowe » kleje budowlane » produkty do impregnacji i reperacji drewna » produkty do izolacji i zabezpieczania murów » masy bitumiczne » produkty do prac dekarskich » folie i membrany » systemy ociepleń budynków » systemy do płytek » taśmy budowlane » produkty Euro-Line » kleje uniwersalne » grunty » systemy zamocowań 



Podobne artykuły
Cały świat rozdrabniaczy i pomp w aplikacji SFA

aktualności

Cały świat rozdrabniaczy i pomp w aplikacji SFA

Szczegółowe informacje na temat pomp i rozdrabniaczy dostępne zawsze i wszędzie - taki standard dostępny... więcej...

Expo Silesia i Budowlana Jesień 2020 - nowy termin targów

aktualności

Expo Silesia i Budowlana Jesień 2020 - nowy termin targów

W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX –... więcej...

Cerrad wspiera szpitale w walce z epidemią koronawirusa

aktualności

Cerrad wspiera szpitale w walce z epidemią koronawirusa

Cerrad, polski producent płytek gresowych i klinkierowych, przyłączył się do walki ze skutkami  epidemii COVID-19.... więcej...