Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Funkcjonalna łazienka? Wygoda przede wszystkim!

data aktualizacji: 12-10-2020, 05:56 – artykuł promocyjny

Urządzając łazienkę, często oczekujemy, że będzie ona ładna. Z czasem zdajemy sobie sprawę, że równie ważne jest to, by łatwo można było utrzymać w niej porządek, szukamy sposobów na praktyczność i wygodę. Z myślą o takich wnętrzach powstała deszczownia Jasmin i przyłącze Cascada. Dzięki nim wnętrze zyska nowoczesny wygląd, a funkcjonalność pozostanie na najwyższym poziomie.

Funkcjonalna łazienka? Wygoda przede wszystkim!

Pod hasłem funkcjonalna łazienka kryje się maksymalnie przyjazna i użyteczna przestrzeń, zwłaszcza gdy ogranicza nas ilość miejsca, a chcemy mieć łazienkę taką, jak sobie wymarzyliśmy. Brak przestrzeni jest najczęstszym ograniczeniem, ale nie musi oznaczać rezygnacji z planów. W takiej sytuacji warto postawić na urządzenia wielofunkcyjne!

 

Deszczownia Jasmin - wszystko w jednym

 

Przykładem jest deszczownia Jasmin, czyli nowość Deante w grupie natrysków. Podstawą instalacji jest termostat, który sprzyja oszczędzaniu wody i zapewnia bardzo precyzyjną kontrolę nad jej temperaturą. Zestaw składa się z ruchomej wylewki wannowej, słuchawki pracującej w 3 trybach oraz cienkiej głowicy natryskowej. Całość dopełniają przełącznik funkcji, zintegrowany z systemem regulacji wody (przez co sterowanie strumieniami i przełączanie trybów jest wygodniejsze), wąż z funkcją Anti-Twist oraz regulowany drążek. Zestaw sprawdzi się tak w wannie, jak i w kabinie prysznicowej. A ten design… Tylko spójrzcie!

Deszczownia Jasmin - wszystko w jednym

 

Przyłącze kątowe Cascada

 

To produkt, który stawia na wygodę i oferuje coś więcej tam, gdzie wydawałoby się to niemożliwe! Niepozorny uchwyt z wężem natryskowym Platinum o długości 150 centymetrów dzięki eleganckiemu, funkcjonalnemu designowi doskonale sprawdzi się jako gustowna półka. Wykonana z nierdzewnej stali w wykończeniu super mirror, z powodzeniem pomieści wszystkie niezbędne pod prysznicem kosmetyki, takie jak mydło, szampon czy odżywka do włosów.

Przyłącze kątowe Cascada

 

Kolekcja Maruna – komfort i styl

 

Baterie Maruna przyciągają uwagę geometrycznymi kształtami i ostrymi liniami brył. Kolekcja składa się z baterii umywalkowej, natryskowej i wannowej. Elementem serii, który zasługuje na szczególną uwagę, jest model wannowy wyposażony w składaną wylewkę, pełniącą jednocześnie funkcję przełącznika natrysku. Chcąc otworzyć strumień w słuchawce, należy ustawić wylewkę równolegle do korpusu. Po rozłożeniu baterii woda zacznie automatycznie wypływać z wylewki.

 Kolekcja Maruna – komfort i styl

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Kabiny prysznicowe z powłoką ułatwiającą czyszczenie - oferta producentów

armatura łazienkowa

Kabiny prysznicowe z powłoką ułatwiającą czyszczenie...

Kabiny prysznicowe zyskują na popularności. Po pierwsze zajmują mniej miejsca niż wanna, a po drugie prysznic jest... więcej...

Luksus w minimalistycznym wydaniu

armatura łazienkowa

Luksus w minimalistycznym wydaniu

Przełamująca konwencję wanna wolnostojąca zintegrowana z podwójną umywalką to propozycja dla najbardziej... więcej...

Nowoczesne podejście do aranżacji łazienki - modne baterie Nikles Carbon

armatura łazienkowa

Nowoczesne podejście do aranżacji łazienki -...

Urządzenie łazienki nowoczesnej, estetycznej i ekologicznej nie jest trudne, o ile wybierze się odpowiednie sprzęty... więcej...