coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Stilla – łazienka skrojona na miarę

data aktualizacji: 20-10-2020, 06:27 – artykuł promocyjny

Meble w łazience często stanowią ciekawy element wyposażenia wnętrza. Muszą spełniać znacznie więcej oczekiwań  związanych nie tylko z przechowywaniem, ale również z dopasowaniem do stylu wnętrza i naszych osobistych preferencji. Przykładem jest kolekcja Stilla marki NAS, która dzięki modułowej naturze daje wręcz nieograniczone możliwości mieszania i łączenia ze sobą elementów mebli, by stworzyć jedyną i niepowtarzalną przestrzeń.

Stilla – łazienka skrojona na miarę

Stilla to przewodnia kolekcja marki NAS, która powstała z inspiracji stylem skandynawskim. Stąd jej oszczędna forma i maksymalna funkcjonalność. Meble z tej kolekcji urzekają wygodą przy codziennym użytkowaniu. Co jeszcze wyróżnia tę kolekcję?

Stilla – łazienka skrojona na miarę

 

Mix&Match, czyli mieszaj i łącz!

 

Kolekcja Stilla posiada jedną bardzo ważną cechę, czyli modułowość, co pozwala na idealne dopasowanie zarówno do salonów kąpielowych, jak i małych, nieustawnych łazienek. Poszczególne elementy kolekcji można swobodnie ze sobą łączyć, tworzyć zestawy i komplety na miarę swoich potrzeb. Ich elastyczność sprawia, że każdy osiągnie zamierzony efekt, bo każdy element możemy dowolnie zestawić, obrócić o 180°, czy wykorzystać w nietypowy sposób. Przykładem może być wysoki słupek, który stworzymy z dwóch mniejszych, wąskich szafek zamontowanych jedna nad drugą.

Stilla – łazienka skrojona na miarę

Mamy również możliwość wyboru większego blatu, dołożenie szuflady, a także wybrania kierunku, na który mają otwierać się drzwiczki szafek. W zależności od dysponowanej przestrzeni oraz tego ile naszych akcesoriów wymaga przechowywania, możemy zdecydować się na meble płytkie lub głębokie.

Meble łazienkowe - płytkie lub głębokie

Uwagę warto zwrócić na szuflady w kolekcji Stilla. Zastosowane w nich metalowe boki zwiększają trwałość konstrukcji oraz zapewniają pełny wysuw, dzięki któremu bez problemu sięgniemy do najgłębszych zakamarków mebla. Zarówno szuflady, jak i drzwiczki wyposażono w system cichego domykania, który sprawia, że działają one powoli i cicho, nie generując hałasu i irytujących trzasków. Innowacją w kolekcji Stilla jest szuflada z pojemnym koszem na pranie. Dzięki prowadnicy z pełnym wysuwem dostęp do kosza jest nieograniczony, a funkcja jego wypinania ułatwia utrzymanie szuflady w czystości. Rozwiązanie to pozwala na ukrycie nieestetycznego prania oraz dba o harmonijny charakter aranżacji. Możliwy jest także wybór umywalek meblowych, których użytkowanie jest wygodne, sprawdza się przy dużej rodzinie, lub nablatowych, które postawione na blacie prezentują się pięknie.

Stilla – łazienka skrojona na miarę

 

Styl skandynawski, który pokochaliśmy

 

Stilla to kwintesencja stylu, który już kilku sezonów króluje nie tylko na salonach. To właśnie ze Skandynawii przyszło do nas zamiłowanie do tego co proste, czyste, ale zarazem funkcjonalne i przytulne. To dzięki temu nurtowi w końcu śmiało zaczęliśmy wprowadzać do naszych wnętrz naturę – drewno, kamień, roślinność. Odzwierciedleniem piękna prostoty połączonego z elementami nawiązującymi do przyrody jest kolekcja mebli Stilla marki NAS. Atrakcyjne wzornictwo oparte na prostych bryłach, dopełnionych subtelnym frezowaniem zdobywa serca odbiorców. Białe, lakierowane na wysoki połysk szafki uzupełnia dekoracyjna blenda w kolorze buku truflowego, czarnego betonu lub połyskującej bieli. W takich odcieniach dostępne są również blaty, dostosowywane do głębokości szafek. Na atrakcyjność kolekcji wpływają również nieoczywiste, ukryte uchwyty, które stworzone zostały poprzez precyzyjne frezowanie. Stilla dopasowuje się do naszych oczekiwań. Przybiera takie kształty, które chcemy uzyskać, dając przy tym pełną swobodę aranżacyjną.

Stilla – łazienka skrojona na miarę

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.nas-meble.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Zobacz zdjęcia w galerii  Ø NAS:

Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans
Meble Elita

Podobne artykuły
Biała łazienka - postaw na meble

meble i akcesoria

Biała łazienka - postaw na meble

Białe łazienki są ponadczasowe, kojarzą się z czystością i optycznie powiększają przestrzeń. Biel może pojawić... więcej...

Meble Rustic do stylowej łazienki

meble i akcesoria

Meble Rustic do stylowej łazienki

Dla wielbicieli stylowych form marka Antado skierowała swoją najnowszą propozycję - meble łazienkowe Rustic. Kolekcja... więcej...

Uchwyt w meblach łazienkowych

meble i akcesoria

Uchwyt w meblach łazienkowych

Uchwyty w meblach łazienkowych to ważne elementy funkcjonalne - do otwierania i zamykania. Pełnią również... więcej...