Candy RO4 H7A2TEX-S - innowacyjna suszarka do prania marki Candy

data aktualizacji: 22-10-2020, 08:38 – artykuł promocyjny

Czy suszenie prania o każdej porze roku może być łatwe, szybkie i przyjemne? Czy są rozwiązania, dzięki którym domowa rutyna przestanie zabierać nam cenny czas? Inwestując w automatyczną suszarkę do prania, możemy być pewni, że zyskamy więcej wolnego czasu, czekają nas też inne korzyści. Sprawdź, jak kupno suszarki może odmienić domowe życie.

Candy RO4 H7A2TEX-S - innowacyjna suszarka do prania marki Candy

Mało przestrzeni to problem nie tylko mieszkań w bloku. Rozkładane suszarki na pranie zajmują sporo miejsca, a ich estetyka zostawia wiele do życzenia. Mocniej odczuwamy to w okresie jesienno-zimowym, gdy często jesteśmy zmuszeni dosuszanie prania organizować w naszej przestrzeni życiowej – na korytarzu, w pokoju, kuchni lub gdziekolwiek, gdzie akurat zmieści się rozkładana suszarka. Do tego tradycyjny sposób suszenia prania wymaga czasu, cierpliwości i skazuje nas na brak pewności, czy dana rzecz zdąży wyschnąć, gdy będziemy chcieli ją założyć. Rozwiązaniem jest zakup suszarki do prania, która pozwoli cieszyć się czystymi i suchymi ubraniami bez poświęcania na ten cel naszej pracy oraz cennego metrażu. Ubrania suszone taką metodą są chronione i dłużej zachowują dobry wygląd. Suszarka do prania Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S rozwiąże wszystkie powyższe niedogodności. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji zaskoczy nas swoim inteligentnym sterowaniem, a głębokość – zaledwie 46 cm przy pojemności aż 7 kilogramów – sprawi, że odnajdzie się w każdym wnętrzu. Czym jeszcze wyróżnia się ta suszarka?

Suszarka posiada 14 zróżnicowanych programów pracy, które odpowiadają różnym potrzebom. Użytkowanie suszarki to nie tylko sucha odzież w krótkim czasie, ale także możliwość odświeżenia garderoby bez konieczności prania, czy likwidacja zagnieceń. Tyle funkcji w jednym urządzeniu z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni swój czas i wygodę. To wielozadaniowa propozycja dla osób, które nie chcą martwić się o zniszczenie delikatnych tkanin przy nieodpowiednim suszeniu. W Candy RapidO temperaturę dobiera się do rodzaju ubrań, a to gwarantuje, że nie musimy obawiać się zmiany kształtu ani rozmiaru. Suszarka posiada również Certyfikat Woolmark pozwalający bezpiecznie suszyć rzeczy z wełny.

Korzystanie z suszarki jest łatwe, przyjazne środowisku oraz ekonomiczne. To rozwiązanie idealne dla osób poszukujących oszczędnych urządzeń, dzięki którym poprawia się komfort domowników. W Candy RapidO zastosowano technologię Easy Case, czyli duży, przezroczysty pojemnik na wodę zainstalowany w drzwiach suszarki. Dzięki temu dokładnie widać, kiedy trzeba go opróżnić, a zwolennicy ekologii odzyskaną w ten sposób wodę mogą wykorzystać, chociażby do sprzątania. Za optymalne zużycie wody i prądu odpowiada system KG Detector, który dostosowuje parametry pracy do rodzaju i wielkości załadunku. Warto pamiętać, że w dobrze zadbanych ubraniach chodzimy dłużej, a to także spora oszczędność dla domowego budżetu i znacznie mniejsze obciążenie dla naszej planety.

Obsługa suszarki jest dziecinnie prosta i przyjemna! Urządzenie posiada wbudowany moduł WiFi do zdalnej komunikacji, a dzięki przypisanej aplikacji simply-Fi mamy możliwość programowania pracy zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami. To rozwiązanie idealne dla osób zapracowanych, które otrzymują opcję kontrolowania pracy urządzenia z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji zyskujemy również szansę na samodzielne wykrycie ewentualnej usterki przy użyciu telefonu, czy monitorowanie stanu suszarki. Znajdziemy w niej również wiele przydatnych informacji, które pozwolą nam jeszcze lepiej dbać o nasze ubrania.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej dezynfekcji

sprzęt AGD

Pralka Candy RapidO z programem Higiena dla doskonałej...

Nowoczesne pralki pozwalają oszczędzać czas i energię, dają pewność perfekcyjnej czystości oraz pozwalają na... więcej...

Raport specjalny - Pralki

sprzęt AGD

Raport specjalny - Pralki

Porównywarka cen Skąpiec.pl sprawdziła, jakimi kryteriami kierowali się polscy e-konsumenci poszukujący pralki... więcej...

Nowoczesna pralka

sprzęt AGD

Nowoczesna pralka

Ogrom funkcji, programów oraz zaskakujący wygląd i technologie, którymi dysponują współczesne... więcej...