Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Czerń w łazience – jasny akcent

artykuł promocyjny

Niesłabnącym trendem w urządzaniu łazienek cieszy się czerń i jej zestawienie z innymi  kolorami. Minimalistyczna i nowoczesna, a przy tym elegancka kolorystyka sprawdzi się zarówno w mikro łazienkach, jak i w salonach kąpielowych.

Czerń w łazience – jasny akcent

Epsilon

Dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych do takiego wnętrza nie nastręcza już trudności. Obecnie w ofercie wszystkich producentów można znaleźć zarówno płytki ceramiczne, armaturę, jak i dodatki w kolorze czarnym. Branżą, która kazała na siebie najdłużej czekać z wprowadzeniem koloru czarnego do swoich kolekcji była branża oświetleniowa.

Co prawda pierwsze oprawy oświetleniowe w matowej czerni były dostępne już kilka lat temu, jednak najnowsze kolekcje brytyjskiego producenta Astro Lighting pokazują, jak wiele można było jeszcze zdziałać w tym temacie.
Warto przyjrzeć się temu, co proponuje największy w Europie producent oświetlenia łazienkowego o podwyższonych klasach szczelności.

Oprawy Sagara to klasyczny szklany kinkiet z podstawą w kolorze matowej czerni. Jego zaletą jest ponadczasowa forma i precyzja wykonania nawet najdrobniejszych detali. Klosz z dwuwarstwowego, matowego szkła idealnie rozprasza światło sprawiając, że nie będzie ono oślepiające, a jednocześnie dobrze oświetli np. łazienkowe lustro.

Sagara

Sagara

Kolejną ciekawą propozycją jest kinkiet Kyoto. Ascetyczna forma tego klasycznego kinkietu skrywa w sobie zintegrowane źródło światła LED o temperaturze barwowej 2700 Kelwinów. Dzięki temu łazienka nabiera bardziej naturalnego, ciepłego wyrazu, a my nie czujemy się w niej jak na szpitalnym korytarzu. Naturalne światło sprawi też, że wygodniej będzie nam wykonywać poranne czynności higieniczne, a makijaż nie zaskoczy nas nagle przekłamanymi kolorami. Warto również wspomnieć, że moduły LED’owe używane przez Astro w ich produktach są testowane laboratoryjnie pod kątem żywotności. Nie należy się zatem obawiać, że którakolwiek z opraw ze zintegrowanym źródłem światła od Astro lighting sprawi nam jakieś przykre niespodzianki. Moduły te przewidziane są na sto dwadzieścia tysięcy godzin ciągłej pracy (120 000h). Jest to zatem gwarancja niezawodności tych opraw.

Minimalistyczny kinkiet Kyoto

Kyoto

Do minimalistycznych wnętrz utrzymanych w oszczędnej kolorystyce świetnie sprawdzą się również oprawy Epsilon oraz Kappa. Obydwie są oprawami ściennymi o zintegrowanych, LED’owych źródłach światła i wręcz zminiaturyzowanej formie. Oprawy warto wybrać ze względu na to, czy w łazience przeważają obłości (Epsilon) czy raczej ostre kąty (Kappa). Można je zamontować zarówno jako oświetlenie lustra (po obydwu stronach lub nad taflą), jak i element rozjaśniający te fragmenty łazienki, które ze względów wizualnych chcemy podkreślić.

Kappa

Kappa

Oprawy oświetleniowe to jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza. Jednak w dobrze urządzonej łazience nie może zabraknąć lusterka powiększającego. Problemem w nowoczesnych łazienkach był zazwyczaj fakt, że większość dostępnych na rynku lusterek była wykończona w polerowanym chromie. Jednak i tu Astro postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadziło do swojej oferty unikatowe na rynku powiększające i podświetlane lusterko w kolorze matowej czerni. Chodzi o lusterko Mascali, które nie tylko sprawdzi się jako elegancki dodatek do każdej łazienki, ale przede wszystkim jako jej funkcjonalny i wręcz niezbędny element. Najważniejszym elementem podświetlanych lusterek jest to, aby równomiernie oświetlały całą twarz, nie pozostawiając na niej zacienionych stref. Jest to szczególnie ważne w przypadku wykonywania czynności higienicznych lub codziennego makijażu. Kolejnym ważnym elementem jest powiększenie jakie zapewnia nam takie lusterko. Docenią to w szczególności osoby z wadą wzroku korzystające z takiego udogodnienia.

Mascali

Mascali

Wszystkie produkty łazienkowe od Astro cechuje nie tylko elegancki i doceniany na całym świecie design, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania i użytych materiałów, które razem tworzą produkt ponadczasowy i funkcjonalny.

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
Izbica, ul. Leszczowa 3
05-140 Serock
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość
Aurora Technika Świetlna

oświetlenie łazienek  nowoczesne oprawy typu LED-LITE  oświetlenie wętrz  dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne


Zobacz zdjęcia w galerii Aurora Technika Świetlna

 
Aurora Technika Świetlna Facebook


Partnerzy

GTVBISK


logo Piramida   Riho

Magma

Aurora
logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram