konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Dwoje zabieganych – jedna łazienka

data aktualizacji: 06-11-2020, 08:11 – artykuł promocyjny

Poranek często rzutuje na to, jak minie nam cały dzień. Jedną z pierwszych czynności, którą robimy na początku każdego dnia, jest poranna toaleta. Jak się okazuje dobra organizacja przestrzeni łazienkowej, może w znacznym stopniu wpływać na nasze samopoczucie, zwłaszcza jeśli z jednej łazienki musi skorzystać dwoje zabieganych ludzi. W takiej sytuacji warto rozważyć aranżację strefy umywalkowej w taki sposób, aby możliwe było korzystanie z niej przez oboje w tym samym czasie. Jeżeli domownicy udają się do pracy o tej samej godzinie, to łazienka, z której korzystać może więcej niż jeden domownik jednocześnie jest prawdziwym zbawieniem. Koniec z kłótniami i spóźnieniami. Ranek może być przyjemny!

Dwoje zabieganych – jedna łazienka

Kolekcja modułowych mebli łazienkowych METRO SYSTEM marki NAS doskonale nadaje się do aranżacji łazienki dla dwojga. Jeżeli tylko przestrzeń pozwala na zastosowanie dwóch umywalek, pomysł ten może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy dwie oddzielne przestrzenie w łazience – dla niej i dla niego.

Dwoje zabieganych – jedna łazienkaDwoje zabieganych – jedna łazienka

Możemy pokusić się o zastosowanie dwóch umywalek nablatowych zamontowanym na jednym długim blacie lub postawić na jedna dużą umywalkę meblową z dwiema bateriami. Dwie umywalki z przestrzenią w postaci blatu to zdecydowanie bardziej funkcjonalne rozwiązanie, które stwarza dodatkowe miejsce do przechowywania najczęściej używanych kosmetyków i takich przedmiotów jak np. golarki czy szczoteczki do zębów. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na wybór umywalki podwójnej czy dwóch osobnych, znajdujących się na jednym blacie warto zadbać o pojemną, solidną szafkę podumywalkową. Każdy z domowników powinien mieć bowiem swoją własną przestrzeń do przechowywania kosmetyków, akcesoriów i środków higienicznych. Pod umywalkami najlepiej sprawdzą się szuflady, z których korzystanie jest wygodne, a wszelkie przedmioty dostępne są dosłownie pod ręką, bez konieczności schylania się. Nie zapominajmy również o lustrze! Możemy postawić na jedno duże rozciągające się od jednej umywalki do drugiej lub na dwa mniejsze – osobno nad jedną i drugą umywalką.

Dwoje zabieganych – jedna łazienka

Łazienka aranżowana dla więcej niż jednej osoby z zamysłem stworzenia oddzielnych przestrzeni w jednym pomieszczeniu wymaga również zagospodarowania indywidualnych miejsc do przechowywania. Duża łazienka, choć ma ogromny potencjał aranżacyjny, wymaga konsekwencji w aranżacji.

Aby zapobiec estetycznemu chaosowi warto zadbać o spójność stylistyczną. Wybierając meble do dużej łazienki, w której wydzielamy strefy dla niej i dla niego warto postawić na zestawy mebli z tej samej kolekcji. Będą one pewnego rodzaju spoiwem aranżacji, wprowadzając porządek i harmonię aranżacyjną. Oprócz wygodnych szafek podumywalkowych wyposażonych w szuflady warto zadbać o dodatkowe szafki nieopodal strefy z umywalkami lub zaaranżować miejsce na jedną szafkę o większych gabarytach np. na jednej ze ścian. Taka duża szafa łazienkowa stwarza niezbędną przestrzeń do przechowywania zapasów w postaci papieru toaletowego, ręczników, detergentów czy kosmetyków. Z mebli modułowych METRO SYSTEM możemy stworzyć spersonalizowana szafę dopasowaną do naszych potrzeb i przestrzenie. Łazienka tworzona dla dwojga wymaga stworzenia dwóch pomieszczeń w jednym. Dlatego też i miejsca do przechowywania powinna być wystarczająca ilość, mniej więcej taka, jak w dwóch oddzielnych łazienkach. Dzięki takiemu podejściu uda się stworzyć prawdziwie komfortową przestrzeń, z której każdy domownik korzystać może niezależnie od siebie.

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.nas-meble.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Zobacz zdjęcia w galerii  Ø NAS:

Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans


Meble Elita

Podobne artykuły
Preciosa 2 marki Keramag Design

meble i akcesoria

Preciosa 2 marki Keramag Design

Elegancja, proste bryły, chromowane uchwyty szafek o charakterystycznym, okrągłym kształcie - oto piękno zaklęte... więcej...

Szafki do małej łazienki

meble i akcesoria

Szafki do małej łazienki

Mała łazienka musi być również funkcjonalna. Każdą przestrzeń można przeistoczyć w pojemny schowek.... więcej...

Szafki łazienkowe - przegląd

meble i akcesoria

Szafki łazienkowe - przegląd

Wystrój łazienki ma bardzo ważne znaczenie. Odpowiednio dobrane meble łazienkowe pozwolą na dowolną aranżację... więcej...