Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Fundament każdego prysznica

artykuł promocyjny

Wchodząc pod prysznic chcesz czuć się pewnie i komfortowo? To czas nie tylko na odświeżenie się po dniu pracy, to także miejsce na odpoczynek. To czas dla Ciebie! Nie tylko orzeźwiający i równomierny strumień wody wpływa na odczucia w chwilach Twojej intymności. O wrażeniach decyduje także jakość wykonania poszczególnych elementów; deszczownicy, kranu , ścianki, kabiny czy brodzika.

Fundament każdego prysznica

Huppe gwarantem niemieckiej trwałości

 

Każdy się zgodzi, że wykańczając własne mieszkanie warto zainwestować w dobre, sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem, od dziesięcioleci, wykorzystywane są w łazienkach na całym świecie. Produkty marki Huppe to pewność wyposażenia łazienki w materiały najwyższej jakości. To lider na rynku urządzeń sanitarnych od 1966 roku, kiedy jako pierwsza na świecie, wprowadziła kabinę prysznicową. Do dziś brodziki Huppe uważane są na najlepsze połączenie wytrzymałości, trwałości i niezawodności z nowoczesnym designem odpowiadającym nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Niewątpliwym ich atutem jest także stosunkowo niska cena oraz prostota montażu wpływająca na ostateczny efekt. Warto zapoznać się z dwoma najbardziej popularnymi liniami Huppe Purano oraz Huppe Xerano.

 

Płaskie brodziki Huppe Purano

 

Huppe Purano to linia indywidualnych płaskich brodzików, których maksymalna wysokość wynosi tylko 40 mm. Dzięki innowacyjnej technologii wykonania zapewniają różnorodne sposoby montażu; od rozwiązań klasycznych (podwyższenie) aż do wykonania na równi z posadzką (prysznic typu walk-in). Wykonane z wysokiej jakości materiałów ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku przy jednoczesnym uzyskaniu efektu antypoślizgowego. Na życzenie całość może zostać pokryta lakierowaną obudową aluminiową w jednolitym kolorze. Brodziki Huppe Prano wykonywane są w najpopularniejszych kształtach: od kwadratowych (o boku 80 lub 90 mm) i prostokątnych (75x90 mm, 100x90 mm, 900x700 mm, 1200x800 mm, 1200x900 mm, 1400x700mm ), przez „ćwiartki koła” (80x80 mm, 90x90 mm, 1000x800 mm, 800x1000 mm, 900x1000 mm, 800x900 mm, 1000x900 mm, 1200x900 mm) aż po pięciokątne (90x90 mm, 1000x1000 mm) czy w indywidualnym kształcie (np. 90x120x4 mm). Do każdego zestawu należy dobrać odpowiedni syfon odprowadzający zużytą wodę. Możliwe jest również zamontowanie certyfikowanych nóżek, będących podparciem dla całej konstrukcji prysznica. Do każdego brodzika Huppe Purano możliwy jest dobór kabiny niemieckiego producenta, dzięki czemu uzyskuje się pełną szczelność i gwarancję nieprzemakalności na łączeniach.

 

Brodziki Huppe Xerano ze zintegrowaną zabudową

 

Brodziki Huppe Xerano to nowocześnie wytworzona podstawa pod każdą kabinę prysznicową., Większość z oferowanych produktów wykonana jest z estetyczną, zintegrowaną obudową dającą wrażenie jednolitej bryły. Ich montaż opiera się na wykonaniu na istniejącej posadzce, bez potrzeby nadmiernego ingerowania w konstrukcję podłoża. Brodziki Huppe Xerano wykonane są w najpopularniejszych kształtach i wymiarach (np. półokrągły 90x90x12 mm lub kwadratowy 90x90x12 mm). Niektóre urządzenia sprzedawane są w całych zestawach – tzn. z dopasowanym syfonem i najodpowiedniejszą kabiną prysznicową.

Brodziki prysznicowe niemieckiej firmy Huppe to gwarancja długiego niezawodnego użytkowania. Dobór materiałów najwyższej jakości, korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań wynikających z unikatowej wiedzy zdobywanej przez dziesięciolecia działalności firmy to gwarancja satysfakcji i niezapomnianych wrażeń podczas kąpieli. Zarówno brodziki Huppe Purano jak również Huppe Xerano to dziś nowoczesna linia pożądana w elegancko wykończonych łazienkach właścicieli, którzy cenią najwyższe parametry techniczne z doskonałym wyglądem każdego jej elementu. To także solidna podstawa prysznica, łatwa w montażu i skuteczna w łączeniu z kabiną. Akcesoria łazienkowe firmy Huppe są swoistym dopełnieniem całości. To gwarancja udanej kąpieli nie tylko na dziś ale i na całe lata dla całej Twojej rodziny. Wybierz brodziki Huppe Purano czy Huppe Xerano z oferty naszego sklepu i ciesz się czasem niezakłóconej kąpieli.
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: in360.pl

Polecamy
Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki trendy w łazience

Złoto, mosiądz, miedź - wyposażenie łazienki

 
Alanis - armatura łazienkowa marki Kuchinox armatura łazienkowa

Armatura dla wymagających - Alanis

 
Baterie w stylu loftowym armatura łazienkowa

Baterie w stylu loftowym

 
Prysznic w nowoczesnej odsłonie armatura łazienkowa

Prysznic w nowoczesnej odsłonie

 
Partnerzy

Polysan   Sapho

    Grupa Armatura     Riho      

Invena       logo Besco


Ferro       BISK


      Werit   Diamond


Cerramed   Sfa

Luxum
 Cristalstone

 Laveo      logo Kuchinox
AKCJUM

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchniFacebook
Instagram