Pralka i suszarka do zabudowy - duet idealny

data aktualizacji: 10-12-2020, 13:02 – artykuł promocyjny

Każdy z nas lubi, gdy pranie jest czyste, pachnące i idealnie wysuszone. Doceniamy również możliwości, jakie zyskujemy dzięki technologiom dostępnym w nowoczesnych pralkach i suszarkach automatycznych. Pozwalają one zaoszczędzić czas, dbają o nasz komfort oraz zapewniają optymalną ochronę dla ubrań, również tych delikatnych. Co więcej, decydując się na duet pralki i suszarki do zabudowy marki Candy możemy stworzyć estetyczną i spójną przestrzeń w łazience lub innym przeznaczonym do tego celu pomieszczeniu, gdzie sprzęty będą ukryte, a do suszenia nie będziemy musieli rozkładać zajmujących dużo miejsca i niewygodnych tradycyjnych suszarek.

Pralka i suszarka do zabudowy - duet idealny

W trosce o nasze ubrania

 

Pranie i suszenie to czynności, które mogą prowadzić do uszkodzenia tkanin. Dzięki nowym technologiom zastosowanym w pralkach i suszarkach ubrania są chronione i mogą nam służyć znacznie dłużej. Rozwiązania zastosowane w pralce do zabudowy Candy CBWM 712 D-S i suszarce do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S zadbają nawet o najbardziej delikatne tkaniny, takie jak wełna czy jedwab, chroniąc je przed utratą koloru oraz przed zniekształceniem. Potwierdzeniem jest Certyfikat Woolmark, który gwarantuje, że dane urządzenie zapewnia optymalną temperaturę nawet dla najdelikatniejszych materiałów.

Każdy z nas posiada ubrania wymagające większej dbałości, zwłaszcza w czasie prania. Dzięki programowi prania ręcznego, który znajdziemy w pralce do zabudowy Candy CBWM 712 D-S, zapewnimy troskę nawet najbardziej delikatnym swetrom i bluzkom. W cyklu tym temperatura jest znacznie niższa, a wirowanie delikatne.

Z pomocą Programu Dziecięcego szybko i skutecznie wysuszymy ubrania czy pościel, a to bardzo przydatna funkcja dla każdego rodzica. Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S daje nam możliwość ustawienia również niższej temperatury suszenia, co pozwoli zadbać o kolor i kształt każdej tkaniny, w tym takich jak: syntetyki, jeans, odzież sportowa, wełna, pościel, czy bawełna.

 

 

Czyste pranie w mniej niż godzinę

 

W naszym życiu często liczymy na szybkie i skuteczne rozwiązania. Tak jest w przypadku pralki do zabudowy Candy CBWM 712 D-S, która została wyposażona w technologię do skutecznego usuwania zabrudzeń w mniej niż godzinę. Krótkie programy, dzięki którym w kilkanaście lub kilkadziesiąt minut otrzymamy czystą i pachnącą odzież, idealnie pasują do naszego zabieganego życia i pozwalają zaoszczędzić czas.

Przy wyborze pralki, warto zwrócić uwagę na dostępne programy prania, które powinny pasować do trybu życia naszej rodziny. Równie ważna jest klasa energetyczna oraz wymiary urządzenia, które musimy wkomponować w naszą łazienkę.

 

W pralce do zabudowy Candy CBWM 712 D-S znajdziemy 15 programów prania. Jej ładowność to aż 7 kg, a najwyższa klasa energetyczna A+++ wpływa na racjonalne zużycie prądu i wody. Dodatkowe oszczędności wynikają z rozbudowanej automatyki wagowej. Wygodnym rozwiązaniem są także drzwiczki pralki, które zostały wysoko osadzone, co pomaga przy załadunku i wyładunku odzieży, zwłaszcza pościeli, czy koców.

 

Suszenie bez rozwieszania

 

To wygodny sposób na wysuszenie ubrania w krótkim czasie. Dzięki suszarkom, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, proces ten odbywa się automatycznie, bez rozwieszania i długiego oczekiwania na wyschnięcie. Nasz ulubiony sweter, bluzka, czy spodnie będą suche i gotowe do założenia w zaledwie kilkanaście minut. Na zawsze możemy też zapomnieć o rozkładanych suszarkach, które często zastawiały nam drogę na korytarzu, szpeciły pokój lub zajmowały cenną przestrzeń łazienki.

Wybierając suszarkę do ubrań, warto zwrócić uwagę na ładowność, dostosowując ją do naszych potrzeb. Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S, o pojemności 7 kg, idealnie sprawdzi się zarówno w małej, jak i w większej rodzinie.

 

Innowacje dla naszej wygody

 

Obsługa suszarki nie jest skomplikowana, ale może być jeszcze łatwiejsza. W modelu Candy CBTD 7A1TE-S znajdziemy wygodny, zintegrowany z drzwiczkami urządzenia zbiornik na wodę Easy Case, który możemy obsługiwać jedną ręką bez ryzyka rozlania jego zawartości. Pomieści on do 5 litrów wody, dzięki czemu nie będziemy musieli go opróżniać po każdym cyklu suszenia, a gdy się zapełni, jego oczyszczenie nikomu nie sprawi trudności. Przezroczyste ścianki pozwalają monitorować poziom wody, zapobiegając przerwaniu cyklu suszenia z powodu braku miejsca na wodę.

Dla większej wygody zamontowano także specjalny czujnik dobierający czas i temperaturę suszenia w zależności od poziomu wilgotności ubrań, który ma także istotny wpływ na ekonomię suszenia. Możemy być pewni, że nasza odzież, niezależnie od rodzaju tkaniny i jej wilgotności, będzie idealnie sucha, i że nie zużyjemy na to więcej energii niż jest to absolutnie konieczne.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb możliwe jest dzięki wbudowanemu modułowi łączności Wi-Fi, który z pomocą aplikacji simply-Fi zapewnia dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Możemy stworzyć własne programy prania lub suszenia, dopasować cykl do swoich potrzeb, a nawet dokonać diagnostyki urządzenia.
 

 

Oszczędzaj miejsce i ciesz się estetyczną przestrzenią

 

Innowacyjne urządzenia o wysokiej jakości sprawdzą się w codziennym użytku. Duet pralka do zabudowy Candy CBWM 712 D-S i suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S pozwoli zaoszczędzić czas oraz sprawi, że codzienne obowiązki będą mniej uciążliwe. Możliwość zabudowy pomoże na estetyczne wykończenie pomieszczenia oraz zachowanie spójnej i uporządkowanej aranżacji. Samą zabudowę również można dostosować do własnych potrzeb i ustawić urządzenia obok siebie lub jedno nad drugim.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość
CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.

www.hoover.pl

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Candy Bianca - pralka sterowana głosem

sprzęt AGD

Candy Bianca - pralka sterowana głosem

Sterowanie praniem za pomocą głosu to tylko jedna z zaawansowanych funkcji pralki Candy Bianca. Skrócenie... więcej...

Jak dobrać ładowność pralki

sprzęt AGD

Jak dobrać ładowność pralki

Pralka jako sprzęt AGD posiada wiele parametrów technicznych warunkujących sposób użytkowania. Jednym... więcej...