aurora

Nowy wymiar łazienki

artykuł promocyjny

Inteligentna łazienka to hasło, które coraz częściej pojawia się w naszych głowach, gdy myślimy  o projektowaniu wnętrz. Obok tradycyjnych rozwiązań chętnie stosujemy takie, które do niedawna były tylko odległym luksusem.

Nowy wymiar łazienki

Z roku na rok technologia przyspiesza coraz bardziej, dzięki temu nasze życie staje się niebywale komfortowe. Chcemy mieć  takie produkty i rozwiązania, które są wielofunkcyjne i posiadają szereg różnych możliwości. Dla wielu łazienka to obok kuchni jedno z ważniejszych miejsc w domu. To tu relaksujemy się czy przygotowujemy do wyjścia, dlatego tak ważne jest byśmy dobrze się w niej czuli.

Od dawna wiadomo, że oświetlenie znacząco wpływa na nasz nastrój. Przy jego wyborze poświęcamy tyle samo uwagi co w przypadku doboru mebli czy kolorystyki wnętrza. A co jakby połączyć je z lustrem, które dodatkowo zadba o oprawę muzyczną podczas kąpieli? 

 

Nowoczesne rozwiązania

 

Inteligentne rozwiązania pojawiają się już nie tylko w salonie czy przestrzeni kuchennej, ale od jakiegoś czasu coraz chętniej spotykamy je w łazienkach. Wielowymiarowe lustro to absolutny hit od Häfele. Łączy w sobie funkcjonalność, luksus oraz wysokiej jakości technologie, które umilą użytkownikom spędzanie czasu w łazience, zapewniając przy tym wysokie standardy. Lustro idealnie nadaje się do obiektów hotelowych, studiów kosmetycznych czy właśnie domowej łazienki.

Multifunkcyjne lustro Häfele posiada funkcję podgrzewania, dzięki czemu szybko pozbędziemy się zaparowania. Doskonale doświetla twarz podczas wykonywania makijażu lub porannej toalety. Duży plus również za szybką zmianę nastroju za pomocą trzech opcji oświetlenia. Dodatkowo dzięki łączności Bluetooth możemy odtwarzać naszą ulubioną muzykę.

Dzięki inteligentnym i wielowymiarowym rozwiązaniom dopasowywanie wnętrz do własnych potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kontakt w sprawie produktów:

Häfele Polska Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 4d, Długołęka
55-095 Mirków
tel. +48 71 747 23 00
www: www.hafele.pl
mail: wyślij wiadomość
Häfele Polska Sp. z o.o.

okucia meblowe i rozwiązania do mieszkania » okucia drzwiowe i budowlane » systemy przesuwne » oświetlenie i okucia sterowane elektrycznie » narzędzia i materiały eksploatacyjne
 

Zobacz zdjęcia w galerii Häfele:

HäfeleHäfeleHäfeleHäfeleMeble Elita

Podobne artykuły
Łazienkowe inspiracje z Holandii

meble i akcesoria

Łazienkowe inspiracje z Holandii

Ponadsześćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji łazienkowego wyposażenia, doświadczeni projektanci, szeroka... więcej...

Szafki, półki, szuflady - organizacja w łazience

meble i akcesoria

Szafki, półki, szuflady - organizacja w łazience

W łazience, z uwagi na charakter tego wnętrza, znajduje się wiele kosmetyków oraz akcesoriów, które... więcej...

Nieszablonowe meble łazienkowe od Sanitti

meble i akcesoria

Nieszablonowe meble łazienkowe od Sanitti

Producent mebli łazienkowych i wanien Sanitti prezentuje najnowsze propozycje szafek łazienkowych. Po raz kolejny... więcej...


Facebook
Instagram