coram
aurora

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

data aktualizacji: 25-11-2020, 08:54 – artykuł promocyjny

Kwadro PLUS to kolekcja łącząca przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Powstała w wyniku fuzji dwóch najbardziej popularnych kolekcji marki Elita – Kwadro i Kwadro Slim. Efektem jest seria mebli o niebywałej funkcjonalności, odznaczająca się ciekawym designem i możliwością dostosowania do każdego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość materiałów.

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

Meble opracowano w nowoczesnej stylistyce, która zachwyca ponadczasową linią. Kwadro PLUS łączy w sobie trzy różne style: klasyczny, minimalistyczny i nowoczesny. Ta multifunkcyjność pozwala na stworzenie zestawu pasującego do własnej osobowości.

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

Kolekcji Kwadro PLUS zapewnia mnogość rozwiązań, dzięki czemu możliwe staje się utrzymanie równowagi między komfortem, stylem i funkcjonalnością. Nowe, wyróżniające się elementy mebli można ze sobą łączyć dzięki łatwym kombinacjom. Wśród ciekawych elementów kolekcji znalazły się słupki otwarte i zamknięte, szafki wiszące, komody, kontenery i blaty.

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

W każdej łazience sprawdzają się pojemne szafki. W kolekcji Kwadro PLUS taką funkcję spełni słupek wiszący o wymiarach 60 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 160 cm wysokości. Z łatwością pomieści wszystkie niezbędne w łazience rzeczy, zwłaszcza te wielkogabarytowe. Dla jeszcze większej funkcjonalności, na jego drzwiach wewnętrznych zamontowano lustro. Drzwi słupka, natomiast połączone są z meblem za pośrednictwem szerokokątnych zawiasów 165°. Dzięki temu możliwe jest szerokie ich otwarcie i przejrzenie się w całej tafli lustra.

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

Ciekawym rozwiązaniem są szafki wiszące, które można ze sobą łączyć, tworząc dowolną przestrzeń na różnorodne detale. Przy użyciu blatu dostępnego w dwóch wariantach kolorystycznych (white i dąb classic) można swobodnie zestawiać również szafki podumywalkowe, komody oraz kontenery.

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

Kolejny atut kolekcji Kwadro PLUS to stylistyka i kunszt wykonania. Dzięki nim wnętrze łazienki stanie się nie tylko estetyczne, ale także dostosowane do codziennego użytku. Pojemne, zaopatrzone w metalowe prowadnice szuflady z pełnym wysuwem są wyjątkowo ciche i stabilne. Chromowane, listwowe uchwyty doskonale wpasowują się w design szafki.

Kolekcja mebli łazienkowych Kwadro PLUS podkreśla współczesną wizję firmy, która z niecierpliwością patrzy w przyszłość, z zachowaniem szacunku do niezwykle istotnych korzeni, tworząc wieczny dialog między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Kontakt w sprawie produktów:

ELITA Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
tel. (+48) 55 277 20 82
www: www.elitameble.pl
mail: wyślij wiadomość
ELITA Sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble do łazienki » szafki do łazienki » meble drewniane » szafki podumywalkowe » lustra » półki » oświetlenie » umywalki » akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii ELITA:

 


Podobne artykuły
Oświetlenie w fugach

meble i akcesoria

Oświetlenie w fugach

Jednym ze sposobów dekoracji łazienki, które jest obecnie coraz częściej spotykane jest w nowoczesnych... więcej...

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

meble i akcesoria

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru...

Toalety w obiektach użyteczności publicznej jako miejsca ogólnodostępne muszą być projektowane
w... więcej...

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

meble i akcesoria

Bielone drewno - urok i optyczne powiększenie

Drewno w łazience zawsze wnosi ciepło i miłą atmosferę. Jeśli wykorzystamy je w wersji bielonej, możemy liczyć... więcej...