Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Bryan Adams dla Kaldewei

artykuł promocyjny

Pod hasłem „NATURAL UNION“ czyli „naturalne połączenie” Bryan Adams tworzy inscenizację z umywalek w kształcie misy, które zostały wykonane ze stali emaliowanej  Kaldewei. Legendarny muzyk i fotograf Bryan Adams wykorzystując potencjał zdjęć daje świadectwo zaangażowania oraz świadomości znaczenia higieny w dzisiejszych kontrowersyjnych czasach. Na zlecenie firmy KALDEWEI Adams z wielką dbałością o szczegóły przedstawia intymne spojrzenie na temat ludzkiej bliskości: zachowując podstawowe środki ostrożności oraz przestrzegając higieny podajemy sobie ręce – rodzinie, przyjaciołom, partnerom.

Bryan Adams dla Kaldewei

Dzięki projektowi ,,Natural Union” narodziła się ścisła współpraca pomiędzy Bryanem Adamsem i firmą Kaldewei. Adams ze swoim empatycznym, profesjonalnym podejściem przygotowuje aranżację kolekcji cienkościennych umywalek w kształcie misy na rok 2021 rozwijając motywy, które mają silny charakter oraz emocjonalnie ważne przesłanie. Projekt ,,Natural Union“ może na pierwszy rzut oka zaprzeczać nakazowi utrzymywania dystansu społecznego. Ale jeśli poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność za środowisko i innych ludzi jesteśmy sobie bardziej bliscy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszyscy jesteśmy ze sobą związani w naturalny sposób, dlatego mamy obowiązek okazywać szacunek sobie nawzajem i otaczającej nas naturze – codzienne gesty takie jak mycie rąk, są w tej chwili ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej” – mówi fotograf o idei przyświecającej projektowi kampanii.

Pod koniec sierpnia w berlińskim studiu spotkało się sześć osób w różnym wieku, różnej płci i narodowości. Na fotografiach widzimy zmysłowe dotknięcia dłoni o silnym charakterze pod strumieniem płynącej wody. W naturalny sposób nasuwa się skojarzenie z firmą Kaldewei, która od ponad stu lat wytwarza wyroby ze stali emaliowanej – produkty, które dzięki naturalnym składnikom nadają każdej powierzchni wyjątkowy charakter.

Bryan Adams dla KaldeweiBryan Adams dla KaldeweiBryan Adams dla Kaldewei

 

Fotograf Bryan Adams

 

Obok muzyki Bryan Adams interesuje się również fotografią. Uwagę zwraca jego zdolność do wychwytywania niuansów. Wiele prac Bryana Adamsa jest efektem jego zaangażowania społecznego.  Jego fotografie były wielokrotnie nagradzane, a także wystawiane w prestiżowych galeriach takich jak: Somerset House, Photokina, Kunsthalle Mainz czy NRW Forum Düsseldorf. Adams niestrudzenie angażuje się w działalność dla potrzebujących na całym świecie.

Bryan Adams dla KaldeweiBryan Adams dla Kaldewei

 

Ze stali i szkła powstaje stal emaliowana

 

Stal i szkło – to dwa całkowicie naturalne materiały, cenione na świecie od tysięcy lat. Każdy z nich ma wyjątkowe właściwości, a w postaci stali emaliowanej są ze sobą nierozerwalnie połączone. Produkty Kaldewei są w 100 % produkowane w Niemczech i od wielu lat są synonimem wyjątkowego wzornictwa. Od pokoleń najpilniej strzeżoną tajemnicą firmy jest receptura emalii. Po naniesieniu emalii na stal powstaje idealnie gładka powierzchnia, która jest elegancka, trwała i higienicznie czysta. Stal emaliowana podlega 100% recyklingowi dzięki czemu jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów w łazience.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Kaldewei


Podobne artykuły
Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

ceramika sanitarna

Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

Bezdotykowe spłukiwanie misek ustępowych staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w sektorze publicznym. Aby... więcej...

Syfony umywalkowe – co warto wiedzieć?

ceramika sanitarna

Syfony umywalkowe – co warto wiedzieć?

Pomimo, że wydaje się być niepozornym elementem łazienkowego wyposażenia, to jednak w dużym stopniu decyduje o... więcej...

Jak wybrać odpowiednią umywalkę?

ceramika sanitarna

Jak wybrać odpowiednią umywalkę?

Z łazienki korzystamy codziennie. Stanowi ważną część każdego domu, mieszkania czy apartamentu. Aranżując tę... więcej...
Facebook
Instagram