konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Daj ubraniom drugie życie z Electrolux

data aktualizacji: 15-12-2020, 12:48 – artykuł promocyjny

Electrolux wraz z Fundacją Ubrania do Oddania zachęca do udziału w akcji przekazania jak największej ilości ubrań, których już nie nosimy i danie im drugiego życia. W ten sposób można zyskać nawet do 600 zł!

Daj ubraniom drugie życie z Electrolux

Aby otrzymać nagrodę:

  • Kup pralkę lub pralko-suszarkę Electrolux w okresie trwania promocji, tj. 30/10/2020- 31/12/2020.
  • Zarejestruj sprzęt, czyli wejdź na stronę www.electrolux.pl i podaj wszystkie niezbędne dane.
  • Potwierdź udział w promocji - poczekaj na mail z potwierdzeniem weryfikacji zakupu i postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi przekazania ubrań.
  • Spakuj minimum 10 kg ubrań, w których już nie chodzisz do kartonu. Pamiętaj, im więcej oddanych ubrań, tym większa pomoc.
  • Poczekaj na kuriera - Twoje ubrania odbierze zamówiony przez nas kurier i przekaże je organizacji Ubrania do Oddania.
  • Wypłacaj pieniądze - zwrot pieniędzy dostaniesz w formie kodu SMS do zrealizowania wypłaty w sieci bankomatów Euronet Polska. 


Promocja trwa od 30 października 2020 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2020 roku. Sprawdź szczegóły >>


Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomość
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zobacz informacje o firmie


sprzątanie
: odkurzacze odkurzacze centralne odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: kuchenki mikrofalowe kuchnie okapy piekarniki płyty do zabudowy urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki pralko-suszarki suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy gotowanie przygotowywanie jedzenia żelazka parowe zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux