konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Baterie podtynkowe typu bidetta – funkcjonalna łazienka na wyciągnięcie ręki!

data aktualizacji: 18-01-2021, 05:58 – artykuł promocyjny

Jeśli tradycyjny bidet jest poza naszym zasięgiem z racji miejsca, które zajmuje, powinniśmy pomyśleć o baterii podtynkowej typu bidetta. Jest to doskonała alternatywa nie tylko dla osób, które dysponują mniejszą łazienką, ale dla każdego, kto chce korzystać z funkcjonalności bidetu bez konieczności zabudowy i montowania kolejnej miski ustępowej. To proste rozwiązanie może zmienić oblicze naszej łazienki.

Baterie podtynkowe typu bidetta – funkcjonalna łazienka na wyciągnięcie ręki!

Prostota, wielofunkcyjność i design

 

Bidetta to bateria posiadająca niewielką słuchawkę z przyciskiem start/stop zamocowaną na długim wężu natryskowym. Ta prosta budowa jest wystarczająca, by zapewnić wygodne i praktyczne zastosowanie. Jej funkcjonalność pomaga utrzymać higienę osobistą oraz daje możliwość użycia do dokładnego spłukania toalety, napełnienia wiaderka wodą, czy innych tego typu czynności związanych z zachowaniem czystości w łazience.

Deante bateria bidetta bidetowa


Baterie typu bidetta


Do portfolio modeli bidetowych marki Deante w klasycznym, chromowym wariancie wykończenia, dołączyły właśnie baterie typu bidetta w czarnym macie, fachowo nazywanym kolorem Nero. Wszystko za sprawą uzupełnienia kolekcji Arnika oraz Jasmin o modele BGJ N34M, BQA N34M. Oba wyposażone są w nowy typ mosiężnej słuchawki, która zabezpiecza rączkę przed przegrzaniem.

Deante bateria Bidetta czarny matt

Nero to odcień głębokiej czerni, który wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i powodzeniem wśród projektantów. Wbrew pozorom czarne akcenty w łazience wcale nie są trudne do utrzymania w czystości. Wystarczy używać preparatów, które szybko i skutecznie usuwają osady i naloty z kamienia i mydła, i są odpowiednie do czyszczenia armatury i pozostałych akcesoriów łazienkowych. Takie właśnie są preparaty biodegradowalne Deante.

Deante bateria bidetta grafitowa stal


Miłośnicy odważnych aranżacji ucieszy fakt, że już niebawem kolekcja Arnika powiększy się o baterię typu bidetta w wykończeniu Titanium, czyli odcień grafitowej stali.


Łazienka typu smart


Inteligentne rozwiązania to już standard w salonach, kuchniach i łazienkach. Pomieszczenia naszpikowane elektroniką i czujnikami to jednak nie jedyne wyznaczniki technologii SMART. Do tej grupy należą wszelkie urządzenia, które po prostu ułatwiają życie, łączą funkcje różnych przedmiotów w jednej prostej formie. Właśnie w taką ideę inteligentnej łazienki wpisują się baterie typu bidetta. Jeśli na etapie remontu odpowiednio zaplanujemy przygotowanie montażu takiej baterii – musi ona mieć podłączenie do ciepłej i zimnej wody – będziemy cieszyć się wygodną i praktyczną łazienką przez lata!

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Wanna Liva - nowoczesna forma klasycznej wanny na nóżkach

armatura łazienkowa

Wanna Liva - nowoczesna forma klasycznej wanny na nóżkach

Liva to klasyczna wanna stojąca na nóżkach o prostym kształcie, dzięki czemu idealnie pasuje do nowoczesnych,... więcej...

Złote wykończenie w łazience

armatura łazienkowa

Złote wykończenie w łazience

Trend z natury oznacza zmianę, kierunek rozwoju. W ostatnich latach obserwujemy bardzo szybką dezaktualizację panujących... więcej...