coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetu

data aktualizacji: 05-02-2021, 08:47 – artykuł promocyjny

Urządzenia WC z funkcją higieny zyskują coraz większą popularność. Poza tym, że dbają o naszą higienę osobistą na najwyższym poziomie, zapewniają również oszczędność miejsca, co w wielu łazienkach ma ogromne znaczenie. Pozwalają zapomnieć o uczuciu dyskomfortu po skorzystaniu z toalety. Dzięki desce sedesowej z funkcją bidetu możemy czuć się wyjątkowo świeżo w każdej sytuacji. Niektórzy jednak obawiają się montażu urządzenia elektronicznego, zasilanego prądem. Wówczas idealnym rozwiązaniem będzie nowy model IntimSpa SUPRIMA, który do działania potrzebuje jedynie dostępu do wody.

IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetu

Wielofunkcyjna deska sedesowa z funkcją bidetu

 

IntimSpa SUPRIMA to uniwersalna deska sedesowa, która w porównaniu z poprzednimi modelami oferuje jeszcze większą wygodę i komfort. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim brak elektroniki, która często wśród użytkowników budziła obawy o bezpieczeństwo. Do jej podłączenia wystarczy hydrauliczne przyłącze deski GZ 1/2". Znacznie uproszczone zostało także sterowanie funkcjami urządzenia. Dźwignia uruchamiająca zyskała nową oprawę, dzięki czemu stał się bardziej ergonomiczna i intuicyjna. To bardzo ważna zmiana pod kątem wykorzystania desek przez osoby starsze, dla których tego typu rozwiązania są wręcz idealne.

IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetuIntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetu

Uproszczono także sposób mocowania do muszli sedesowej. Sama deska zyskała nowoczesny kształt (typ D), dzięki czemu jej linia jest bardziej opływowa, a to oznacza łatwiejsze czyszczenie. IntimSpa SUPRIMA pasuje do wielu misek WC, zajmuje nie wiele miejsca i prezentuje się wyjątkowo elegancko. Brak kabli przyłączeniowych również podnosi walory estetyczne takiej toalety. Wolnoopadająca deska to kolejny plus, zwłaszcza jeśli z rozwiązania mają korzystać osoby starsze i dzieci. 


IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetu

 

Dwie dysze natryskowe

 

Deska IntimSpa SUPRIMA posiada dyszę ogólną oraz damską dla jeszcze większej precyzji i dopasowania do potrzeb użytkowników. Ciśnienie wody myjącej można regulować, ale nie ma opcji regulacji temperatury wody. Dysze natryskowe wyposażone są w system mycia urządzenia, który należy uruchomić po skorzystaniu z toalety. Pomaga on także w początkowej stabilizacji temperatury wody myjącej. Dysze wysuwają się automatycznie i zaczynają działać (jedna naraz) pod wpływem ciśnienia wody oraz samoczynnie chowają się, gdy regulacja ciśnienia wody jest w pozycji zamkniętej. Dla jeszcze większej troski o higienę na najwyższym poziomie producent zastosował na obudowę i dysze tworzywo antybakteryjne.

  • IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetuW komplecie znajdują się: deska SUPRIMA, szablon instalacyjny, elementy mocujące (panel montażowy, śruby, kołki, nakrętki, podkładki), trójnik, kolankowy wąż przyłączeniowy 1/2" 60 cm (dodatkowe węże 100 cm SPA-08 lub 150 cm SPA-09 dostępne osobno), instrukcja.
  • Polecany sposób podłączenia do instalacji zimnej wody zasilającej rezerwuar WC lub wody uprzednio zmieszanej np. mieszaczem manualnym lub termostatycznym (dostępne w kompletach Suprima PLUS i Suprima TERM).


Deska SUPRIMA to nowy model w rodzinie desek IntimSpa, które od lat cieszą się zaufaniem setek zadowolonych użytkowników. Produkty IntimSpa posiadają 2-letnią gwarancję, dostęp do obsługi serwisowej oraz części zamiennych.


Sposoby zasilania wodą

 

Intimspa oferuje różne sposoby zasilenia w wodę. Może to być mieszacz termostatyczny, manualny lub podgrzewacz przepływowy. Zasilanie w wodę zimną najlepiej jest poprowadzić od zaworu kątowego zasilającego umywalkę lub od podłączenia wody do zbiornika WC. W tym celu można użyć załączonego trójnik. Istnieje możliwość zasilania urządzenia wodą zmieszaną, np. wykorzystując mieszacz termostatyczny. Model SUPRIMA PLUS posiada mieszacz (zasilanie wodą zimną i ciepłą). Model SUPRIMA MAX z elektrycznym podgrzewaczem wody CALORMAX zasilany jest wodą zimną, która zostaje podgrzana do zadanej temperatury.


IntimSpa SUPRIMA - nowa generacja deski sedesowej z funkcją bidetu

 

Jedna SUPRIMA IntimSpa - wiele możliwości!

Kontakt w sprawie produktów:

IntimSpa
Branickiego 12 lok. U3
02-972 Warszawa
tel. +48 510 231 107, +48 22 300 46 68
www: intimspa.com
mail: wyślij wiadomość
IntimSpa

Higiena intymna nigdy nie była prostsza!
Zapraszamy do salonu w Warszawie na Wilanowie.
Oferujemy korzystne warunki dla sklepów oraz instalatorów.

toalety i deski myjące » bidetty » mieszacze i rączki bidetowe » urządzenia wc z funkcją higieny intymnej » zestawy bidetta w wykończeniu chrom, złoto, czarny mat, stary mosiądz i innych

Zobacz zdjęcia w galerii INTIMSPA:
Podobne artykuły
Umywalki z betonu architektonicznego

ceramika sanitarna

Umywalki z betonu architektonicznego

Umywalki z betonu architektonicznego to rozwiązanie od Luxum, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach.... więcej...

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

ceramika sanitarna

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

Urządzenia z funkcją higieny intymnej zdominowały rynek armatury. To nowoczesne rozwiązanie idealnie wpisuje się... więcej...

Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

ceramika sanitarna

Płytki uruchamiające do WC na podczerwień

Bezdotykowe spłukiwanie misek ustępowych staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w sektorze publicznym. Aby... więcej...