Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Najczęściej wybierane grzejniki dekoracyjne TESI2 i TESI3

artykuł promocyjny

Kaloryfery retro sprawdzają się obecnie jedynie w stylizowanych przestrzeniach, w których właściciel docenia ich kunszt. Najmodniejszym rozwiązaniem, jakie chętnie stosowane jest nie tylko w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach, są grzejniki dekoracyjne. Współcześni projektanci wnętrz doskonale zdają sobie sprawę, że tego typu kaloryfer znajdujący się w łazience może być nie tylko ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Mając to na uwadze, w dzisiejszym wpisie chcemy przedstawić dwa modele grzejników, w których szczególnie zakochali się ich użytkownicy. Produkty te, choć wyglądem przypominają klasyczne żeberkowe kaloryfery stosowane wiele lat temu, dzięki nowoczesnemu kształtowi stały się prawdziwym dziełem sztuki, które może ozdobić każde wnętrze.

Najczęściej wybierane grzejniki dekoracyjne TESI2 i TESI3

Dekoracyjne grzejniki mają to do siebie, że są nie tylko funkcjonalne, ale także zdobią pomieszczenie, w którym się znajdują. W to stwierdzenie bezapelacyjnie wpisują się dwa modele od IRSAP, które cieszą się szczególną popularnością wśród użytkowników – Grzejnik dekoracyjny Irsap Tesi 2 oraz Grzejnik dekoracyjny Irsap Tesi 3.

 

Grzejnik dekoracyjny nie musi być nudny

 

Jeżeli ktoś powiedział Wam, że kaloryfer, nawet ten ozdobny, powinien być w odcieniach stali lub bieli, pamiętajcie, że był w błędzie. Dowodem na to są wspomniane wyżej dwa modele, które choć dostępne są w standardowych barwach, można także zamówić w 43 innych kolorach dostępnych w palecie producenta. Rozwiązanie to sprawia, że aranżacja pomieszczeń jest o wiele przyjemniejsza. Kaloryfer dekoracyjny może bowiem stać się punktem wyjścia, na którym oparta zostanie pozostała część aranżacji. Przykładem może być tutaj grzejnik ozdobny TESI2, który na tle szarości odznacza się przepiękną czerwienią. Rozwiązanie to nie tylko pozwoliło wyróżnić go na tle sypialni, ale przede wszystkim nadało jej charakteru i pazura.

Grzejnik dekoracyjny nie musi być nudnyGrzejnik dekoracyjny nie musi być nudnyGrzejnik dekoracyjny nie musi być nudny

Grzejnik dekoracyjny Tesi 2


Dzięki dużej powierzchni żeberek grzejnik nie tylko spełnia funkcję grzewczą, ale przede wszystkim zdobi wnętrze.

 

Niebanalna alternatywa dla tradycyjnych kaloryferów umieszczonych pod okne

 

Tradycyjne grzejniki mają to do siebie, że choć grzeją, nie zachwycają. Nic zatem dziwnego, że chowane są najczęściej pod oknami, gdzie nikt ich praktycznie nie dostrzega. AG Grzejniki Design, jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań IRSAP chcąc przełamać tę rutynę, zaproponował alternatywne rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. TESI3 to kaloryfer, obok którego mało kto potrafi przejść obojętnie. Ten grzejnik dekoracyjny, dzięki klasycznej, aczkolwiek nowoczesnej formie, doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych i awangardowych wnętrzach.

Co więcej, doskonała moc grzewcza sprawia, że ten grzejnik łamie stereotypy. Mówi się bowiem, że kaloryfery dekoracyjne z racji tego, że mają wyglądać, nie są w stanie dobrze ogrzać pomieszczenia, dlatego można je stosować jedynie jako dodatkowy element grzewczy. TESI3 pokazuje, iż jest to mylne pojęcie o tego typu urządzeniach.

Niebanalna alternatywa dla tradycyjnych kaloryferów Niebanalna alternatywa dla tradycyjnych kaloryferów Niebanalna alternatywa dla tradycyjnych kaloryferów

Grzejnik dekoracyjny Tesi 3

 

Grzejnik dekoracyjny, który nie musi być standardową suszarką

 

Grzejniki dekoracyjne z serii TESI całkowicie łamią stereotypy. Jest to produkt, który z powodzeniem można wykorzystać w każdym wnętrzu, nawet w łazience. Jeżeli jesteś osobą, która ufa swojej fantazji, będzie to doskonała okazja, aby to udowodnić. Wybierając jeden z modeli IRSAP TESI sprawisz, że kaloryfer stanie się ozdobą, którą będziesz mógł wyeksponować w głównej części łazienki lub pokoju kąpielowego.

Decydując się na grzejnik dekoracyjny pamiętaj o tym, że te obecnie produkowane możesz zainstalować w każdym pomieszczeniu. I nie chodzi jedynie o niebanalny design, ale przede wszystkim o nowoczesną i niezwykle sprawną technologię, która sprawia, że kaloryfer ozdobny nie tylko zdobi, ale także jest 100% elementem grzewczym pozwalającym stworzyć przytulne i ciepłe wnętrze.

Kontakt w sprawie produktów:

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa
tel. (+22) 397 43 92; (+22) 891 12 11
(+48) 693 885 553
www: grzejnikidesign.pl
mail: wyślij wiadomość
AG Grzejniki Design

Sklep internetowy: artykulygrzewcze.pl
Sklep internetowy: artykulygrzewcze.com
 

grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » biokominki

 

Zobacz zdjęcia w galerii AG Grzejniki Design:

AG Grzejniki DesignAG Grzejniki DesignAG Grzejniki DesignAG Grzejniki DesignAG Grzejniki DesignPodobne artykuły
Oszczędność przestrzeni z grzejnikami REGULUS

ogrzewanie łazienki

Oszczędność przestrzeni z grzejnikami REGULUS

Aspektami, na które przede wszystkim zwracamy uwagę podczas aranżowania wnętrz we własnym domu lub mieszkaniu... więcej...

Grzejniki stalowe i aluminiowe Perfekt System

ogrzewanie łazienki

Grzejniki stalowe i aluminiowe Perfekt System

Perfekt System firmy Perfexim Ltd Sp. z o.o. to nowoczesny, kompletny system przeznaczony do instalacji grzewczych (ogrzewania... więcej...

Grzejniki dekoracyjne z kolekcji BREM

ogrzewanie łazienki

Grzejniki dekoracyjne z kolekcji BREM

Trend na aranżację łazienki w przestronny, nowoczesny pokój kąpielowy to jedno z topowych rozwiązań. Dzięki... więcej...