Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2021 - XIII edycja

data aktualizacji: 01-10-2021, 04:41 – artykuł promocyjny

Funkcjonalna łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Projektowana jest tak, by odpoczywać w niej z przyjemnością. Jeśli wnętrze Twojej łazienki jest wyjątkowe, gustowne oraz urządzone ze smakiem, a Ty chcesz pochwalić się swoim projektem i pomysłowością, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Nasze łazienki 2021". Tegoroczna edycja trwa od 9 kwietnia 2021 r. do 13 września 2021 r. - termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 19 września!

Konkurs fotograficzny Nasze łazienki 2021 - XIII edycja

 


 

To już XIII edycja

 

„Nasze Łazienki 2021” to konkurs organizowany przez portal www.lazienkowy.pl od 13 lat. Co roku skupia entuzjastów łazienkowego designu i pozwala na zaprezentowanie ciekawych aranżacji nadesłanych przez czytelników. W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce pochwalić się aranżacją własnej łazienki oraz potrafi robić ciekawe zdjęcia. Prace będą oceniane przez redakcję portalu i Patronów konkursu. Spróbuj, czekają nagrody!

 

Zasady uczestnictwa w konkursie:

 

Dobra jakość zdjęć

Podstawą do wzięcia udziału w konkursie jest ciekawe wnętrze, ale pod uwagę będzie brana również jakość nadesłanych prac. Ciekawe, kreatywne ujęcia zawsze mają większą szansę na zwycięstwo.

Ciekawe wnętrze

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby posiadające kreatywnie urządzoną łazienkę. Styl czy metraż nie mają tu znaczenia – ważne, aby aranżacja była unikalna i niekonwencjonalna. Na zdjęciu można przedstawić całe pomieszczenie lub uchwycić najciekawsze motywy i dodatki.

 

Jak wziąć udział w konkursie

 

W konkursie będą brane pod uwagę tylko samodzielnie wykonane zdjęcia. Należy przesłać je do redakcji portalu www.lazienkowy.pl na adres konkurs@lazienkowy.pl lub za pośrednictwem profilu facebook serwisu dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/Lazienkowypl/.

W konkursie można zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie zawarte w Regulaminie.

 

Nagrody
 

  • I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł
  • II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
  • III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł

 


 

 

Zobacz także:

 

 

PATRONI KONKURSU:

 

Salonu Blu Cad Projekt Sopro
Największa sieć salonów łazienek - obecna w 52 miastach Polski Autorskie programy do projektowania
wnętrz, m.in. łazienek w środowisku CAD
Producent wysokiej jakości produktów chemii budowlanej
                        Radox                  Luxum                
                  Lider w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Europie         Producent wyjątkowego wyposażenia wnętrz, inspirujących łazienek, innowacyjnego betonu architektonicznego           
                          Electrolux          Diamond      
  Producent urzadzeń AGD
  Unikalne baterie łazienkowe oraz zestawy natryskowe  

Opracowanie: Redakcja