konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Cerrad zaprasza do udziału w szkoleniach glazurniczych

data aktualizacji: 22-03-2021, 11:00 – artykuł promocyjny

Już niedługo, w 9. miastach w całej Polsce, odbędą się jednodniowe szkolenia na temat glazurnictwa, które przeprowadzi firma Cerrad. Głównym założeniem będzie przekazanie solidnej dawki wiedzy, warsztaty praktyczne i fachowe doradztwo techniczne w zakresie glazurnictwa. Do pomocy przy organizacji szkoleń zaproszone zostały firmy: Raimondi, Torggler oraz Renoplast. Szkolenia kierowane są do wykonawców specjalizujących się w pracach glazurniczych, a także do firm wykończeniowych, remontowych i osób zainteresowanym poszerzeniem swoich umiejętności. Głównym motywem tych działań jest rozwój edukacji na rynku i szeroko pojęta współpraca z Klientami. W pierwszej edycji szkoleń eksperci marki razem z Partnerami akcji, podzielą się doświadczeniem związanym z płytami wielkoformatowymi i płytkami tarasowymi z linii 2.0. Poruszą zagadnienia co do wyboru odpowiedniej techniki montażu, chemii budowlanej oraz zachęcą do samodzielnych ćwiczeń i testowania narzędzi potrzebnych podczas obróbki płyt. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję do nabycia wiedzy praktycznej, którą przekażą fachowcy w branży, a także do sprawdzenia swoich umiejętności poprzez udział w warsztatach pracy.

Cerrad zaprasza do udziału w szkoleniach glazurniczych

- W dzisiejszym świecie innowacyjnych technologii i nowoczesnych produktów od każdego z fachowców wymaga się ciągłego podnoszenia kwalifikacji i nadążania za trendami. Poświęcamy wiele uwagi szkoleniu fachowców – mówi Artur Sieczka, koordynator ds. szkoleń w Cerrad.

Cerrad rusza z nowym cyklem szkoleń

- Budując specjalistyczny system szkoleniowy zależało nam na tym, aby każdy uczestnik, na każdym z etapów pracy z płytką ceramiczną był przygotowany merytorycznie i technicznie – dodaje organizator. Aby zaprezentować wszystkie etapy pracy, od przygotowania, aż do wykończenia powierzchni, firma Cerrad zaprosiła do współpracy producentów chemii budowlanej, narzędzi oraz systemów montażowych. - Cykl szkoleń Cerradzi doskonale wpisuje się w aktualnie przyjętą strategię firmy Torggler i jako firma z ponad 156 letnią tradycją zdecydowaliśmy się przyjąć zaproszenie i uczestniczyć w tym ważnym projekcie – mówi Arkadiusz Bondyra, dyrektor operacyjny w Torggler. – Nasze kompletne, systemowe rozwiązania dają pewność, że produkty z naszej bogatej oferty chemii budowlanej spotkają się z dużym zainteresowaniem i doskonale wpiszą się w aktualne oczekiwania i trendy na rynku budowalnym - dodaje Bondyra. - Od wielu lat współpracujemy z firmą Cerrad nad podniesieniem standardów obowiązujących w pracach wykończeniowych. Również ten cykl szkoleń jest naturalną konsekwencją wybranej przez nas drogi – mówi Paweł Gruszecki z firmy Raimondi, producenta narzędzi oraz akcesoriów do prac glazurniczych. Partnerem jest również firma RENOPLAST. - Wieloletnie doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań balkonowo-tarasowych zaowocowały niepowtarzalną możliwością kreowania posadzki z estetycznym i funkcjonalnym wykończeniem jego krawędzi. Od wielu lat współpracujemy z architektami, wykonawcami, nwestorami, aby nasze rozwiązania były optymalne na każdym etapie począwszy od projektu poprzez montaż, a skończywszy na długim i bezproblemowym użytkowaniu – mówi Przemysław Sieradzki z działu doradztwa technicznego Renoplast. Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Cerrad i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Terminarz szkoleń:

13.04.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Ruda Śląska – (Lista rezerwowa)
20.04.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Rzeszów
27.04.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Zamość
18.05.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Warszawa
25.05.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Kraków
08.06.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Szczecin
15.06.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Poznań
22.06.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Olsztyn

Zachęcamy do zapisów: https://cerrad.com/dla-profesjonalistow/cerradzi/

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800 237 723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomość
CERRAD sp. z o.o.

płytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

Płytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPłytki CerradPodobne artykuły
Diament meblarstwa dla kolekcji mebli łazienkowych SENSO marki Defra

aktualności

Diament meblarstwa dla kolekcji mebli łazienkowych...

Już po raz trzynasty kapituła konkursu Diament Meblarstwa złożona m.in. z architektów, projektantów... więcej...

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TWÓJ DOM już po raz 49

aktualności

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia...

Po raz 49 w dniach 15-17 kwietnia w Bielsku-Białej odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.... więcej...