konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Delonix ikona wśród wanien

data aktualizacji: 25-03-2021, 13:14 – artykuł promocyjny

Łazienka to domowa przestrzeń, która w ostatnich latach nabrała zupełnie nowego charakteru. Z czysto sanitarnej zyskała miano strefy relaksu i odpoczynku. Z tego też powodu urządzając lub remontując łazienkę, coraz więcej osób zwraca uwagę na piękno poszczególnych elementów oraz ich aspekty związane z wygodą. Doskonałym przykładem są wanny, które z powodzeniem wkraczają w centrum łazienki — idealnie w tej roli sprawdzają się modele wolnostojące. Ikoną stylu jest prezentowany model Delonix, łączący cechy stylu retro, secesyjnego, czy klasycznego, ale równie dobrze prezentujący się w nowoczesnych wnętrzach.

Delonix ikona wśród wanien

Delonix

Piękno z kompozytu

 

Kompozyt to materiał, który bije rekordy popularności wśród tworzyw wybieranych do łazienki. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro charakteryzuje się dużą wytrzymałością, eleganckim wyglądem i stabilnością. Wykonane z niego sanitariaty pozostają w dobrej kondycji przez długie lata, a korzystanie z nich jest niezwykle przyjemne. Kompozytowe wanny są miłe w dotyku, ciepłe i szybko ogrzewają wodę. Tłumią dźwięk wlewanej wody. Gładka powierzchnia wykazuje dużą odporność na przebarwienie oraz zniszczenia mechaniczne. Łatwiej taż zachować jej czystość, co przekłada się na większą higieniczność strefy kąpielowej.

Delonix ikona wśród wanienDelonix ikona wśród wanien

 

Elegancja i szyk

 

Prezentowany model zachwyca swoim kształtem i wykończeniem. Wanna pięknie prezentuje się we wnętrzach w każdym stylu, ale z pewnością jest wręcz idealna do aranżacji w duchu retro lub tych secesyjnych. Jej dekoracyjny charakter będzie doskonale komponował się także w łazienkach inspirowanych stylem klasycznym. Dla bardziej odważnych możliwe jest zestawienie również w nowoczesnych i minimalistycznych projektach. Wanna ma ergonomiczne wnętrze i jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Jej wymiary - 170 × 84 × 61,5 cm - sprawiają, że równie dobrze sprawdzi się w salonach kąpielowych, jak i w mniejszych łazienkach.

Delonix ikona wśród wanien

Wanna wolnostojąca dostępna jest w zestawie z regulowanymi nóżki, odpływem z korkiem klik-klak oraz syfonem. Posiada 24 miesięcy gwarancji. Pomieści 309 litrów wody, a jej waga to 165 kg.

Kontakt w sprawie produktów:

POLYSAN s.r.o.
Nesměřice 52
285 22 Zruč nad Sázavou, Republika Czeska
tel. +48 887 022 345, +420 774 715 004
www: www.polysan.cz
mail: wyślij wiadomość
POLYSAN s.r.o.

wanny i brodziki » kabiny prysznicowe » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii POLYSAN:

 Prostokątna wanna Adriana marki PolysanProstokątna wanna Cleo marki Polysan Wanna wolnostojąca Flora marki PolysanOkrągła wanna Oblo marki Polysan


Podobne artykuły
Obudowa wanny

armatura łazienkowa

Obudowa wanny

Większość wanien można zabudować. Istnieje wiele sposobów obudowania wanny. Jednak poza tymi najbardziej... więcej...

Armatura łazienkowa - nowości i trendy

armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa - nowości i trendy

Armatura łazienkowa jest wdzięcznym tematem do kreacji wzorów i trendów. Jako element iście dekoracyjny,... więcej...