coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Uniwersalne kolekcje mebli ORiSTO

data aktualizacji: 25-05-2021, 09:15 – artykuł promocyjny

Łazienki są trudnym miejscem dla mebli. Wśród zagrożeń, na które są one narażone można wymienić przede wszystkim: często zmieniającą się wilgotność powietrza, ryzyko kontaktu z wodą w postaci ciekłej i środkami czyszczącymi, przeważnie chemicznie agresywnymi. Meble instalowane i użytkowane w takich miejscach muszą wytrzymać wiele. Dlatego tak ważna jest ich odpowiednia specyfikacja – dobór materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych, które spowodują iż meble będą trwałe i ich funkcjonowanie będzie niezakłócone przez długie lata.

Uniwersalne kolekcje mebli ORiSTO

W ORISTO mają pełną świadomość tych zagadnień. Meble łazienkowe, ich projektowanie i produkcja są naszą codziennością, ale i pasją, już od kilkudziesięciu lat. Robimy wszystko, żeby meble które dostarczamy naszym klientom spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania, świadomi wyzwań wnętrz łazienkowych sami narzucamy sobie wymagania i standardy znacznie wyższe niż te wynikające z norm czy przepisów. I znacznie wyższe niż te, które są standardami rynkowymi.

 

Potrójne zabezpieczenie przed wodą

 

Żeby być precyzyjnym – meble sygnowane brandem ORiSTO jako jedyne na rynku w całości mają potrójne zabezpieczenie przed wodą – do ich produkcji używamy tylko płyt wilgocioodpornych, starannie lakierujemy wodoodpornymi lakierami a do zabezpieczania wąskich, bocznych powierzchni boków czy drzwi używamy klejonych wodoodpornym klejem poliuretanowym obrzeży. To są fakty, które pozwalają naszym Klientom cieszyć się estetycznymi i dobrze działającymi meblami w sposób długotrwały. Wydłużona, pięcioletnia gwarancja, którą dajemy jako jedyni na rynku jest tylko dokumentacją i potwierdzeniem tych faktów.

 

Duże możliwości aranżacyjne

 

Ale meble łazienkowe to nie tylko standardy specyfikacji materiałowej trwałość i odporność. To też estetyka i funkcjonalność – przecież po to je w łazienkach instalujemy, żeby swoim wyglądem wzbogacały projekt naszej łazienki, a przede wszystkim – żeby pomagały nam uporać się z przechowywaniem dziesiątek produktów, opakowań, kosmetyków i środków czystości, jakich mnóstwo w każdej łazience. Także tutaj ORISTO proponuje rozwiązania innowacyjne i zaprojektowane z myślą o potrzebach Użytkowników. W naszych kolekcjach uniwersalnych proponujemy typoszeregi szafek o zróżnicowanych wymiarach, od 50 do 120 cm, w których każdy może znaleźć pasujący dla siebie produkt. Dlaczego kolekcje te nazywamy „uniwersalnymi”? Szafkę w każdym rozmiarze można kompletować z szerokim wyborem umywalek meblowych, zarówno ceramicznych, jak i syntetycznych (konglomeratowych). Można też tworzyć zestawy z oferowanymi przez nas blatami i popularnymi, zwłaszcza ostatnio, umywalkami nablatowymi. Możliwości aranżacji każdej szafki są więc bardzo duże i ograniczone tylko wyobraźnią Użytkownika.

 

Rzemieślnicze dziedzictwoNasze produkty to poza tym jakość i staranność. To cechy, które wprost wynikają z naszego stolarskiego i rzemieślniczego dziedzictwa, pielęgnowanego prawie 90-letnią tradycją. Obok wspomnianych już wcześniej standardów specyfikacyjnych ogromną wagę przywiązujemy do dokładności wykonania i montażu elementów łączonych z najwyższej klasy okuciami – zawiasami, zawieszkami czy przede wszystkim szufladami. Ciemno grafitowe wnętrza szuflad i szafek wzmacniają wrażenie elegancji i wysokiego standardu a kolor jest dobrany tak, żeby nie było widać naturalnie pojawiających się w trakcie użytkowania zabrudzeń.

Meble łazienkowe ORiSTO, to produkty zrodzone z pasji. Lubimy naszą pracę, wyzwania związane z meblami łazienkowymi i chcemy rozwijać się, żeby jak najlepiej odpowiadać na rosnące oczekiwania naszych Klientów. Ale to też produkty zrodzone z wiedzy i doświadczenia, wsparte intensywnymi pracami badawczo – rozwojowymi, prowadzonymi między innymi we własnym firmowym laboratorium. Produkty ORISTO to dobra propozycja dla poszukujących solidności, trwałości i niezawodności w meblach do łazienek.   

Kontakt w sprawie produktów:

ORiSTO Sp. z o.o.
Montowo 59
13-324 Grodziczno
tel. +48 564729500
www: oristo.pl
mail: wyślij wiadomość
ORiSTO Sp. z o.o.

Meble łazienkowe

Zobacz zdjęcia w galerii ORiSTO:

ORiSTOORiSTOORiSTOORiSTOORiSTO

Meble Elita

Podobne artykuły
Zasłony prysznicowe i dywaniki łazienkowe z motywami natury

meble i akcesoria

Zasłony prysznicowe i dywaniki łazienkowe z motywami...

Elementem wyposażenia łazienki, który może stanowić dekorację pomieszczenia lub podkreślać jego wystrój,... więcej...

Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

meble i akcesoria

Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

Wydawać by się mogło, że wybór lustra łazienkowego to niezwykle łatwa decyzja. Oferta rynkowa jest przecież... więcej...

Meble łazienkowe ETRUSCA w ofercie Prince

meble i akcesoria

Meble łazienkowe ETRUSCA w ofercie Prince

Meble łazienkowe włoskiego producenta Etrusca to propozycja skierowana głównie do posiadaczy salonów... więcej...