konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

Innowacyjne technologie od Samsung dla większej wygody prania

artykuł promocyjny

Historia pralek jest dość długa, ale na każdym jej etapie dążono do coraz większej wygody oraz wprowadzania nowych funkcji, które będą dbały o najwyższą skuteczność. Obecnie bardzo ważne jest także jak najmniejsze zużycie wody, prądu i detergentów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ekologia oraz komfort i oszczędność czasu, to cechy, które cenimy coraz bardziej. Marka Samsung poszła o krok dalej i wprowadziła inteligentne technologie, które mają szansę odmienić nasze podejście do prania.

Innowacyjne technologie od Samsung dla większej wygody prania

Wygoda użytkowania i oszczędność - nowy wymiar prania

 

Kupując pralkę, często kierujemy się jej wyglądem, sprawdzamy wymiary oraz oceniamy design. Coraz częściej zwracamy uwagę na klasę energetyczną, gdyż chcemy, by korzystanie z pralki było bardziej przyjazne środowisku. Wśród pożądanych funkcji znajdziemy również te zwiększające komfort obsługi, dbające o delikatne tkaniny, czy ułatwiające dozowanie środków piorących. W pralkach Samsung wygoda prania idzie w parze z energooszczędnością i troską o środowisko. Przykładem jest program Pranie Optymalne AI, odpowiedzialny za indywidualne podejście do każdego prania. Optymalizacja ilości pobranej wody i detergentu odbywa się na podstawie analizy aktualnego wsadu, czyli wagi i stopnia zabrudzenia ubrań. Inteligentna pralka jest w stanie dobrać również odpowiednią długość cyklu prania i oszacować potrzebną liczbę płukań. Pranie Optymalne Al sprzyja oszczędzaniu, dba o naszą planetę, a przy okazji jest wygodne i pozwala zapomnieć o typowych dylematach, jak odmierzanie odpowiedniej ilości płynu, czy proszku do każdego prania.

Innowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody prania

Już nie musimy martwić się, że zbyta mała ilość środka piorącego nie poradzi sobie z zabrudzeniami, ani tym, że marnujemy cenne surowce. Naszymi pomocnikami są 4 precyzyjne czujniki (ilości detergentu, ilości wody, stopnia zabrudzenia oraz wagi wsadu), które odpowiadają za optymalne pranie pod każdym kątem. W taki oto sposób nowoczesna technologia, która pomaga w codziennych obowiązkach, dba również o racjonalne zarządzanie zasobami środowiska. Mniej zużytych środków piorących, mniejszy pobór wody oraz energooszczędny cykl prania to także oszczędności w domowym budżecie.

 

AI Control – i wszystko pod kontrolą

 

Panel AI Control w pralkach i suszarkach Samsung to inteligentny wyświetlacz, pomocny w intuicyjnej obsłudze prania. Zapamiętuje preferowane ustawienia użytkownika i przy następnym cyklu prania sugeruje te najczęściej wybierane. Pralka niejako uczy się naszych nawyków na podstawie wcześniej wykorzystywanych programów, parametrów prania oraz używanych opcji. Wykonując kolejne pranie, dostajemy podpowiedź o naszych preferencjach bez konieczności ustawiania parametrów od nowa. My zyskujemy czas i komfort, a nasza pralka wie jak sobie poradzić z całą resztą. Planowanie harmonogramu prania? Nie ma nic prostszego! Asystent prania w aplikacji SmartThings zadba nie tylko o włączanie pralki i suszarki z dowolnego miejsca, ale także pozwoli zaplanować kolejne cykle prania, pomoże wybrać program w zależności od rodzaju tkanin oraz podpowie, jakie tkaniny można ze sobą łączyć, a których nie.

Kolejne smart rozwiązanie wprowadzone przez panel AI Control to współpraca pralki z suszarką. Ta pierwsza wysyła informacje do drugiej i program suszenia jest automatycznie dopasowywany na podstawie parametrów prania. My musimy tylko przełożyć rzeczy z jednego urządzenia do drugiego.

Innowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody praniaInnowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody prania

Spersonalizowane korzystanie z pralki Samsung dzięki panelowi AI Control to rewolucja w praniu i wielka wygoda. Pomaga w jej codziennym użytkowaniu — możliwość uruchomienia pralki zdalnie poprzez aplikację SmartThings czy współpraca z suszarką Samsung zwiększają elastyczność obsługi całego procesu. Użytkownik może liczyć również na pomoc w przypadku problemów technicznych, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

 

Energooszczędność dzięki niskiej temperaturze

 

Dla lepszej ochrony struktury tkanin i kolorów warto wybrać funkcję EcoBubble, która zapewnia skuteczne pranie w niskiej temperaturze*. Ten innowacyjny generator piany dostępny jest tylko w pralkach Samsung i pomaga chronić ubrania za pomocą aktywnej piany powstającej z połączenia wody, detergentu i powietrza. Ta unikalna mieszanka wnika głęboko w tkaniny już od początku cyklu prania, przyspieszając i ułatwiając usuwanie nawet uporczywych plam. Pranie w niskiej temperaturze jest bardziej energooszczędne, przyjazne naszej planecie i ubraniom. Ten wygodny sposób pozbywania się zabrudzeń z naszych ubrań przypadnie do gustu miłośnikom ekologii i każdemu, kto chce chronić swoje ubrania. EcoBubble sprawdza się w przypadku każdego rodzaju odzieży – od jeansów, przez kaszmirowe swetry i tkaniny delikatne, typu wełna, czy jedwab.

 

AddWash – wygoda nie tylko dla zapominalskich

 

Specjalna konstrukcja drzwi AddWash to możliwość wygodnego dodawania ubrań na każdym etapie prania bez konieczności czekania aż woda w bębnie zostanie odpompowana**. Umożliwiają one również dodawanie ubrań wypranych ręcznie jedynie na czas płukania i wirowania. Co bardzo ważne, dorzucić do prania możemy nie tylko zawieruszoną skarpetkę, ale również większe elementy garderoby jak spodnie czy bluzy.

Innowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody prania

 

Duet pralki z suszarką – komfortowe zarządzanie praniem

 

Decydując się na wybór pralki z suszarką Samsung, zyskujemy dodatkową opcję, w której program suszenia będzie indywidualnie dobrany do programu prania dzięki panelowi AI Control. Komunikacja pralki z suszarką to wygodne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdym domu i pozwoli lepiej zarządzać naszym czasem. Wystarczy włożyć pranie do suszarki, a urządzenie samo odczyta, jakie parametry prania były ustawione w pralce i dostosuje do nich program suszenia. Z suszarką Samsung oszczędzamy również miejsce w naszym domu, mogąc zrezygnować z rozstawiania mało poręcznej tradycyjnej suszarki. Pranie wyjęte z suszarki ma mniej zagnieceń, jest miękkie i przyjemne w dotyku, a to oznacza łatwiejsze i krótsze prasowanie.

Innowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody praniaInnowacyjna rozwiązania od Samsung dla większej wygody prania

Czy pranie musi być przykrym obowiązkiem? Stawiając na najnowsze technologie, możemy znacząco ułatwić sobie ten proces i sprawić, że cała czynność nie będzie wymagała od nas wielkiego zaangażowania, bez strat na jakości. Programy, które automatycznie dopasowują ilość wody i detergentu, czas prania do wagi i stopnia zabrudzenia wsadu oraz zadbają nawet o najdelikatniejsze tkaniny to rozwiązania idealne nie tylko pod kątem ekologii, oraz oszczędności, ale także a może przede wszystkim wygody użytkownika.
 

*Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić w zależności od cyklu.

** Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Kontakt w sprawie produktów:

Samsung Electronics Polska
ul. Postępu 14
00-676 Warszawa
tel.
www: www.samsung.pl
mail: wyślij wiadomość
Samsung Electronics Polska

Urządzeni mobilne » TV&AV » Urządzenia AGD » ITPodobne artykuły
Najlepsza w klasie - pralka Candy RapidO

sprzęt AGD

Najlepsza w klasie - pralka Candy RapidO

W życiu ważne jest, aby oszczędzać, dlatego zazwyczaj wybieramy takie urządzenia, które są energooszczędne,... więcej...

Funkcje nowoczesnych pralek

sprzęt AGD

Funkcje nowoczesnych pralek

Pralka jest obecnie obowiązkowym elementem wyposażenia każdego domu. Planując zakup nowej pralki należy zapoznać... więcej...

Skuteczna domowa depilacja światłem

sprzęt AGD

Skuteczna domowa depilacja światłem

Teraz dzięki Philips Lumea Essential jeszcze więcej kobiet może cieszyć się jedwabiście gładką skórą... więcej...


Facebook
Instagram