Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Klasyk od Deante w nowej odsłonie

data aktualizacji: 09-04-2021, 07:32 – artykuł promocyjny

Największe hity zasługują na bis. Stąd sprawdzona, jedna z najbardziej lubianych przez klientów, kolekcja armatury łazienkowej od Deante - linia Anemon, doczekała się nowej odsłony - Anemon Bis. W Anemon Bis widać nowoczesność i czuć powiew świeżości. Jaką metamorfozę przeszła lubiana, obecna w ofercie Deante od 2014 r. seria baterii łazienkowych? Jaką propozycję ma Deante dla fanów nowoczesnych projektów i wykorzystywania w przestrzeniach geometrycznych kształtów?

Klasyk od Deante w nowej odsłonie

W nowej linii armatury Anemon Bis projektanci nie zrezygnowali z żadnego docenionego przez użytkowników elementu. Kolekcja dalej obfituje w geometryczne formy - kwadratowe i prostokątne - nawiązujące do kubizmu, dalej dba o równoważenie proporcji i dalej posługuje się zdecydowanymi liniami. Zrezygnowano z kolei z oryginalnego kwadratowego otworu dekorującego dotychczas dźwignię baterii. Teraz baterie w kolekcji Anemon Bis wykończono w dwóch wersjach: błyszczący chrom i matowa czerń - nero.

bateria anemon bis deante

Anemon Bis oferuje także nowe modele - łącznie 9 różnych baterii łazienkowych. To zarówno baterie umywalkowe - klasyczna albo z podwyższonym korpusem; bateria bidetowa, jak i trzy różne baterie wannowe - ścienna, trój-otworowa, a wkrótce również wolnostojąca; a także baterie natryskowe - ścienna i dwie wersje podtynkowe ( z przełącznikiem natryskowym lub bez). Do tego klienci Deante mogą wybierać spośród czterech zestawów podtynkowych i zestawu natryskowego wyposażonego w drążek.

baterie anemon bis deante nowa dźwignia

Wartym docenienia detalem jest areator, który można znaleźć w bateriach umywalkowych i wannowych Anemon Bis. To niewielkie urządzenie napowietrza strumień wody, dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze. Dodatkowo napowietrzenie powoduje także to, że strumień wody jest równy i miękki, co sprawia, że mycie czy kąpiele są dla użytkownika wygodniejsze i przyjemniejsze.

Anemon Bis to nie tylko armatura łazienkowa. W ramach tej kolekcji dostępna jest także ceramika i wanny wolnostojące o atrakcyjnych kształtach - prostych i geometrycznych.

wanny wolnostojące anemon deante

Dzięki tak szerokiej ofercie Anemon Bis można w spójny i efektowny sposób urządzić całą łazienkę.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Nowoczesne prysznice - eko radość z kąpieli

armatura łazienkowa

Nowoczesne prysznice - eko radość z kąpieli

Większość z nas, na co dzień, chętniej korzysta z szybkiego prysznica niż kąpieli w wannie. Kąpiel w strumieniach... więcej...

Wanna akrylowa czy stalowa - właściwości i zalety

armatura łazienkowa

Wanna akrylowa czy stalowa - właściwości i zalety

Wybierając wannę do wymarzonej łazienki, musimy podjąć wiele decyzji. Począwszy od wymiarów, przez kształt... więcej...

Nowe zestawy natryskowe od FERRO

armatura łazienkowa

Nowe zestawy natryskowe od FERRO

Zestawy prysznicowe są poręczne, wygodne i zapewniają duży komfort w czasie korzystania z prysznica. Z tego też... więcej...