konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Klasyk od Deante w nowej odsłonie

data aktualizacji: 09-04-2021, 07:32 – artykuł promocyjny

Największe hity zasługują na bis. Stąd sprawdzona, jedna z najbardziej lubianych przez klientów, kolekcja armatury łazienkowej od Deante - linia Anemon, doczekała się nowej odsłony - Anemon Bis. W Anemon Bis widać nowoczesność i czuć powiew świeżości. Jaką metamorfozę przeszła lubiana, obecna w ofercie Deante od 2014 r. seria baterii łazienkowych? Jaką propozycję ma Deante dla fanów nowoczesnych projektów i wykorzystywania w przestrzeniach geometrycznych kształtów?

Klasyk od Deante w nowej odsłonie

W nowej linii armatury Anemon Bis projektanci nie zrezygnowali z żadnego docenionego przez użytkowników elementu. Kolekcja dalej obfituje w geometryczne formy - kwadratowe i prostokątne - nawiązujące do kubizmu, dalej dba o równoważenie proporcji i dalej posługuje się zdecydowanymi liniami. Zrezygnowano z kolei z oryginalnego kwadratowego otworu dekorującego dotychczas dźwignię baterii. Teraz baterie w kolekcji Anemon Bis wykończono w dwóch wersjach: błyszczący chrom i matowa czerń - nero.

bateria anemon bis deante

Anemon Bis oferuje także nowe modele - łącznie 9 różnych baterii łazienkowych. To zarówno baterie umywalkowe - klasyczna albo z podwyższonym korpusem; bateria bidetowa, jak i trzy różne baterie wannowe - ścienna, trój-otworowa, a wkrótce również wolnostojąca; a także baterie natryskowe - ścienna i dwie wersje podtynkowe ( z przełącznikiem natryskowym lub bez). Do tego klienci Deante mogą wybierać spośród czterech zestawów podtynkowych i zestawu natryskowego wyposażonego w drążek.

baterie anemon bis deante nowa dźwignia

Wartym docenienia detalem jest areator, który można znaleźć w bateriach umywalkowych i wannowych Anemon Bis. To niewielkie urządzenie napowietrza strumień wody, dzięki czemu jej zużycie jest mniejsze. Dodatkowo napowietrzenie powoduje także to, że strumień wody jest równy i miękki, co sprawia, że mycie czy kąpiele są dla użytkownika wygodniejsze i przyjemniejsze.

Anemon Bis to nie tylko armatura łazienkowa. W ramach tej kolekcji dostępna jest także ceramika i wanny wolnostojące o atrakcyjnych kształtach - prostych i geometrycznych.

wanny wolnostojące anemon deante

Dzięki tak szerokiej ofercie Anemon Bis można w spójny i efektowny sposób urządzić całą łazienkę.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Komplet podtynkowy - masaż pod prysznicem

armatura łazienkowa

Komplet podtynkowy - masaż pod prysznicem

Zwykłą kąpiel pod prysznicem można zamienić w zabieg, który ma dobroczynny wpływ na nasze ciało i umysł.... więcej...

Łazienka eko - oszczędzaj wodę mimochodem

armatura łazienkowa

Łazienka eko - oszczędzaj wodę mimochodem

Bycie eko w ostatnich latach staje się coraz bardziej modne. Moda ta także wkracza do naszych domów do naszych... więcej...

Deszczownia do wanny i kabiny – Jaskier od Deante

armatura łazienkowa

Deszczownia do wanny i kabiny – Jaskier od Deante

W małych łazienkach bardzo często pojawia się problem wyboru pomiędzy montażem wanny i kabiny natryskowej. Oba... więcej...