konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Nowości natryskowe Deante - łazienkowy ,,must have''

data aktualizacji: 16-04-2021, 06:18 – artykuł promocyjny

Kluczową częścią atrakcyjnie wizualnie i komfortowej łazienki jest odpowiednio urządzony prysznic. W dobrym rozplanowaniu tej przestrzeni z pomocą przyjdą nowości natryskowe Deante. Deszczownie Arnika Titanium i Jasmin Neto spodobają się fanom stylu nowoczesnego.

Nowości natryskowe Deante - łazienkowy ,,must have''

Kolekcja Arnika Titanium

W urządzaniu natryskowej części łazienki ważne są zarówno względy estetyczne, jak i użytkowe, ale nie należy też zapominać o tym, by natrysk był nowocześnie wykończony. Nowości w ofercie Deante to połączenie przemyślanego wyglądu i interesujących funkcjonalności.

deszczownia z bateria mieszaczową arnika titanium

Deszczownica Arnika Titanium z baterią mieszaczową

W kolekcji Arnika Titanium ważnym elementem są delikatne kształty oraz ciekawy kolor - grafitowa stal. Dopełnieniem tej linii jest deszczownia, wyposażona w baterię mieszaczową. Dzięki cylindrycznemu kształtowi stanowi bezpośrednie nawiązanie do popularnych baterii termostatycznych w minimalistycznym stylu. W miejscu klasycznych dźwigni projektantka - Małgorzata Petelicka wykorzystała pokrętła o ukośnych ścięciach - z jednej strony zachowują oszczędny charakter, z drugiej umożliwiają wygodne korzystanie z baterii. Prawe pokrętło służy do ustawiania temperatury wody, a lewe zamyka i otwiera wypływ wody oraz steruje siłą strumienia. Zestaw składa się z mosiężnej głowicy, baterii mieszaczowej, węża i słuchawki prysznicowej z funkcją Cool-Out. Ta ostatnia sprawia, że przy korzystaniu z gorącej wody, natrysk nie nagrzewa się. Użytkownicy mogą dopasować natrysk do swojego wzrostu - taką możliwość daje regulowany drążek.


Miłośnicy oryginalnych pomysłów pokochają Titanium - odcień w niezwykły sposób godzący szarość, ciemny grafit, czerń, antracyt, a nawet brąz. Taki kompromis intryguje i zawiera tajemnice, a połączony z opływowymi, lekkimi kształtami armatury Arnika daje wrażenie dużej spójności. W kolekcji Arnika Titanium prócz deszczowni można znaleźć także baterie umywalkowe, natryskowe i zestaw podtynkowy.

kolekcja jasmin nerobateria z termostatem jasmin nero

Kolekcja Jasmin Nero

Z myślą o osobach preferujących baterie termostatyczne Deante stworzyło deszczownię Jasmin Nero. Ma głowicę termostatyczną, wyposażoną w ogranicznik temperatury do 38 stopni Celsjusza. Pomaga to w oszczędzaniu wody i dokładnej kontroli jej temperatury. Jasmin Nero to wytworna armatura łazienkowa wykończona oryginalnie w czarnym macie. Zestaw zawiera termostatyczną baterię, słuchawkę o trzech funkcjach, stalowej głowicy natrysku i węża z funkcją anti twist, dzięki czemu wąż się nie skręca.

Deszczownia Jasmin Nero to tylko część większej kolekcji armatury. Znaleźć w niej można także baterie natynkowe i podtynkowe, a także bardzo funkcjonalne rozwiązanie podtynkowe typu bidetta. Wszystkie produkty są dostępne w wykończeniu chrom albo nero.

Do deszczowni Arnika Titanium i Jasmin Nero z łatwością można dobrać korki i syfony z bogatej oferty Deante.

Deante gwaratantuje wysoką jakość materiałów i komponentów wykorzystanych do wykonania oferowanych produktów.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 

Podobne artykuły
Zadanie specjalne - mała łazienka

armatura łazienkowa

Zadanie specjalne - mała łazienka

Choć „małe jest piękne”, w kategorii aranżacji wnętrz trudno o pozytywy przy okazji urządzania przestrzeni... więcej...

Baterie oszczędzające wodę

armatura łazienkowa

Baterie oszczędzające wodę

Obecnie wybierając baterie do łazienek i kuchni w naszych domach zwracamy uwagę nie tylko na takie czynniki jak:... więcej...

Nowe wanny od Riho - odkryj esencję klasyki

armatura łazienkowa

Nowe wanny od Riho - odkryj esencję klasyki

Zaskakujący kształt, a może klasyka w nowoczesnym wydaniu? Nowe kolekcje wanien Solid Surface marki Riho sprostają... więcej...