konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Nowoczesne kolumny natryskowe Klar z włóknem fibrowym

data aktualizacji: 14-04-2021, 11:07 – artykuł promocyjny

Choć wydawałoby się, że prysznic czy deszczownica nie są kluczowymi elementami w aranżacji łazienki, dobranie stylowego zestawu natryskowego może podkreślić nowoczesny charakter wnętrza. Z drugiej strony przy wyborze zestawu prysznicowego ważny jest też komfort użytkowania. Obie potrzeby - atrakcyjnego wyglądu i komfortu - łączą w sobie kolumny prysznicowe Klar. Corsan po raz kolejny wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne materiały - tym razem stawia na włókno fibrowe.

Nowoczesne kolumny natryskowe Klar z włóknem fibrowym

Kolumna prysznicowa Klar Fiber to jeden z najlepiej sprzedających się modeli natrysków od Corsan. Baterię po raz pierwszy wykonano przy użyciu nowoczesnego i bardzo wytrzymałego włókna fibrowego, a obudowę baterii wyprofilowano w taki sposób, że powstała półka, na której można np. postawić kosmetyki. Całość wygląda bardzo stylowo. Kolumna dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarna, biała i szara.

Kolumna prysznicowa KLAR FIber białaKolumna Klar Fiber szary

Kolumna Klar Fiber ma możliwość regulacji wysokości od 111 do 176 cm, co czyni ją uniwersalnym zestawem natryskowym, który doskonale sprawdzi się zarówno dużych, jak i małych łazienkach. W kolumnie zastosowano technologię Corsan Anti Wipe, dzięki czemu chromowane powierzchnie łatwo utrzymać w czystości. Kolumna ma dwa warianty natryskowe. Do przełączania między nimi służy lewe pokrętło w środkowej części baterii. Pierwszą opcją jest okrągła deszczownica. Osadzono ją na głowicy kulowej, dzięki czemu łatwo można ustawić strumień wody pod pożądanym kątem. Drugą opcją natryskową jest słuchawka prysznicowa. W kolumnie są dwa miejsca, na które można ją odkładać - otwór w półce baterii i uchwyt prysznicowy z regulacją wysokości i kąta słuchawki. Warto dodać, że dzięki zastosowanej technologii Anti Calc, zminimalizowano ilość osadu z kamienia gromadzącego się na dyszach natryskowych.

Bateria kolumny Klar Fiberkolumna klar fiber słuchawka

Klar Fiber została wyposażona w baterię mieszaczową, która daje dużą kontrolę nad temperaturą wody. Do regulacji temperatury służy prawe pokrętło. Ciepła i zimna woda są mieszane w ceramicznej głowicy, a następnie płynie do dysz natrysku. Prysznicowa bateria natryskowa to sprawdzone i pewne rozwiązanie, gwarantujące komfort korzystania z prysznica.

Zestaw podtynkowy Konekto szaryZestaw podtynkowy konekto białyZestaw podtynkowy Konekto czarny

Alternatywą dla kolumny prysznicowej Klar Fiber są zestawy podtynkowe Konekto, dostępne w takich samych wariantach kolorystytcznych - szare, czarne, białe. Tak jak kolumna Fiber, zestawy podtynkowe Konekto wyprodukowano przy zastosowaniu technologii Anti Calc i Anti Wipe, a dodatkowo, dzięki systemowi Corsan Saving, umożliwia bardziej oszczędne korzystanie z wody.

Kontakt w sprawie produktów:

Corsan

64-920 Piła
tel. 67 351 91 91
www: corsan.pl
mail: wyślij wiadomość
Corsan

wyposażenie łazienek: prysznice » moduły prysznicowe » baterie » wanny » ceramika » akcesoria łazienkowe


Podobne artykuły
Biel i czerń w łazience - na łazienkowej szachownicy Siros

armatura łazienkowa

Biel i czerń w łazience - na łazienkowej szachownicy...

Połączenie bieli i czerni jako motyw dekoracyjny doceniane było już wielokrotnie na przestrzeni lat. Ponadczasowy... więcej...