konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Złote wykończenie w łazience

data aktualizacji: 30-04-2021, 12:08 – artykuł promocyjny

Trend z natury oznacza zmianę, kierunek rozwoju. W ostatnich latach obserwujemy bardzo szybką dezaktualizację panujących trendów i pojawianie się wciąż nowych prądów stylistycznych oraz ewolucję tych istniejących. Czasem może się nam wydawać, że od momentu rozpoczęcia remontu czy budowy domu, do jego zakończenia z mody wychodzi większość obranych przez nas założeń. Są jednak i takie trendy, które utrzymują wysoką pozycję przez długi czas oraz takie, które nigdy nie wychodzą z mody. Oto jeden z nich!

Złote wykończenie w łazience

Łazienka pełna złotej armatury będzie prezentować się elegancko i z klasą i to niezależnie od tego, czy za rok, czy za 10 lat. Coraz chętniej eksperymentujemy w urządzaniu wnętrz, a sięganie po odważne kolory wydaje się najbezpieczniejszym posunięciem. Nie każdy musi odnaleźć się w łazience ze złotymi akcentami, ale takie wyposażenie z pewnością dedykowane jest osobom z jasno określonymi założeniami stylistycznymi, a bogata oferta łazienkowa Laveo pomaga wybrać wymarzone rozwiązanie.

Produkty marki wpisują się w obecne trendy w bateriach łazienkowych i znacząco ułatwiają realizowanie nowoczesnych projektów w czasie remontu lub redekoracji. Niezależnie od tego, czy tworzysz nową łazienkę od zera, czy po prostu chcesz odświeżyć istniejącą przestrzeń, baterie są dobrym punktem startowym do przemyślenia koncepcji! To detale sprawiające, że wnętrza nabiera piękna.

Seria baterii łazienkowych POLA, w których znajdziemy armaturę wykończoną w żółtym, jak i różowym złocie natychmiast odmieni wygląd każdej łazienki. Kolekcja ta charakteryzuje się smukłym kształtem, z delikatnym i subtelnym korpusem oraz o wąskich dźwigniach nadających lekkości.

Seria baterii łazienkowych POLA w różowym złocieSeria baterii łazienkowych POLA w różowym złocieSeria baterii łazienkowych POLA w żółtym złocieSeria baterii łazienkowych POLA w żółtym złocie

Umywalkowe baterie posiadają w zestawie korek klik-klak wykończony w takim samym kolorze co baterie. Uzupełnieniem łazienki będzie bateria natryskowa podtynkowa z zestawem lub kolumna natryskowa, która zapewni harmonię i wywoła efekt WOW w nowoczesnej stylizacji łazienki. W serii Pola znajdziemy aż trzy modele umywalkowe tj. sztorcową baterię umywalkową, nablatową baterię umywalkową oraz podtynkową baterię umywalkową. W kolekcji występuje również model baterii bidetowej, baterii natryskowej, baterii wannowej oraz baterii podtynkowej natryskowej wraz z zestawem. Należy dodać, że dla bardziej wymagających marka Laveo przygotowała do strefy prysznica szereg rozwiązań natryskowych w tych modnych złotych wykończeniach.

Nowoczesny styl można wykreować również dzięki solidnym umywalkom wykonanym ze stali nierdzewnej. Model POLA stawiany jest na blacie i ma wymiary 36 × 36 × 10 cm. Produkt dostępny jest w wykończeniu żółtego oraz różowego złota. Ten industrialny typ umywalki warto zestawić z dekoracyjnymi syfonami umywalkowymi.

Umywalki POLA ze stali nierdzewnejZłoty dekoracyjny syfon umywalkowyUmywalki POLA ze stali nierdzewnejZłoty dekoracyjny syfon umywalkowy

Poza rzucającą się na pierwszy rzut oka armaturą i umywalką równie ważne są detale odpowiedzialne za ostateczny efekt. Są to z pewnością umywalkowe korki klik-klak oraz modne, dekoracyjne syfony umywalkowe. Urządzając elegancką łazienkę, inspirowaną aranżami z portali branżowych czy prasy wnętrzarskiej, warto zwrócić uwagę na trend odsłanianych pod konsolami syfonów, które przestały pełnić funkcje wyłącznie użytkowe, a stały się pełnowartościowym elementem dekoracyjnym. Złoty syfon będzie idealnym uzupełnieniem stylowej łazienki, w której króluje kolor złota.

Umywalki POLA ze stali nierdzewnej

Jeśli natomiast bliższa naszemu sercu jest stylistyka vintage i chcemy wprowadzić złote wykończenia, to z pewnością warto zwrócić uwagę na kolumnę natryskową Stilo w wykończeniu mosiądzu antycznego. Dzięki jej doskonałej konstrukcji relaks pod prysznicem nabierze nowego wymiaru. Dodatkowo w łazience można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w postaci kuchennej baterii, która idealnie skomponuje się w nablatową umywalką i pozwoli na zachowanie stylu retro. Bateria Evora w wykończeniu mosiądzu antycznego to propozycja wyjątkowa, przykuwająca uwagę.

Złotych rozwiązań nie brakuje, wszystko zależy od naszej kreatywności. Jedno jest pewnie, jak świat stary, złoto było i będzie mocno pożądane.

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 
 

Podobne artykuły
Hiacynt Bianco, czyli białe baterie z potencjałem

armatura łazienkowa

Hiacynt Bianco, czyli białe baterie z potencjałem

Szablonowe rozwiązania to przeszłość. W łazience warto postawić na niecodzienne przedmioty, dzięki którym... więcej...

Jakie baterie łazienkowe wybrać? Oto nasze 4 rady!

armatura łazienkowa

Jakie baterie łazienkowe wybrać? Oto nasze 4 rady!

Od rodzaju wybranej armatury zależy estetyka aranżacji oraz komfort codziennej higieny, co wiąże się zwykle z bezproblemową... więcej...

Łazienka dla niej i dla niego

armatura łazienkowa

Łazienka dla niej i dla niego

Domowa strefa relaksu dopasowana do indywidualnych potrzeb to coraz częściej standard w polskich domach. Dzieje się... więcej...