konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Patron sekcji - SFA Poland

Łazienkowa rewolucja z CED'OR PRO

data aktualizacji: 11-06-2021, 11:21 – artykuł promocyjny

Jesteś w stanie wyobrazić sobie świat bez ograniczeń? Taki gdzie limitem jest tylko Twoja wyobraźnia. Brzmi pięknie, ale zapewne potraktujesz to jako nierealne i idealistyczne marzenia. Producent odpływów liniowych CED’OR uważa, że chociaż w małym stopniu można stworzyć świat pozbawiony ograniczeń. No może nie cały, ale chociaż ten łazienkowy. Wykreował w tym celu markę CED'OR PRO, która jak podkreśla, rozpoczyna łazienkową rewolucję. Daje rozwiązania i możliwości, których do tej pory na rynku bardzo brakowało. Mowa oczywiście o innowacyjnych odpływach prysznicowych, które swoją oficjalną premierę miały 26 kwietnia 2021 roku. Odkrywają one inny wymiar funkcjonalności i designu, dzięki czemu można je dopasować do dosłownie każdej łazienki i stylu aranżacji. Ale zacznijmy od początku.

Łazienkowa rewolucja z CED'OR PRO

Producent współpracuje z wieloma branżystami - architektami, projektantami, inwestorami, deweloperami i instalatorami. Dzięki temu miał okazję bardzo dobrze poznać bolączki i problemy przed jakimi codziennie stają. Na rynku jest wiele odpływów prysznicowych, ale brakowało takiego, który łączyłby w sobie wszelkie aspekty funkcjonalne, designerskie i techniczne. Przed rozpoczęciem pracy nad nowym modelem przeprowadzone zostały badania w formie VIDI (wirtualny indywidualny wywiad) z przedstawicielami grupy osób związanych z projektowaniem wnętrz i osób związanych ze sprzedażą w salonach łazienkowych.

Z badań wynika, że odpływ idealny powinien cechować się estetycznym, minimalistycznym designem, być łatwy w czyszczeniu, nie zapychać się, szybko odbierać wodę i mieć niski poziomi osadzenia w posadzce, żeby można było go zamontować w każdej łazience.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy i rozmów ze specjalistami z branży doprowadziło do powstania IDEALNEGO odpływu prysznicowego, który jest pozbawiony wad! Nie wierzysz?

Idealny odpływ prysznicowyIdealny odpływ prysznicowyIdealny odpływ prysznicowy

 

Poznaj CED'OR PRO i przekonaj się sam!

 

CED'OR PRO to marka odpływów prysznicowych, które występują w formie odwodnień liniowych i ściennych. Cechuje je genialnie trwała konstrukcja, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To co mocno przyciąga uwagę to ich minimalistyczny i estetyczny design. CED'OR PRO ma uwolnić architektów i projektantów od jakichkolwiek ograniczeń, dlatego posiada szeroki wachlarz kolorów maskownic. W podstawowej ofercie można wyróżnić maskownice w kolorze złota, różowego złota, stalowym, czarnym, białym i do zabudowy. Nie zapomniano również o różnorodności struktur - maskownice są dostępne w lśniącej, chromowanej wersji oraz w wersji szczotkowanej, bardziej matowej.

Idealny odpływ prysznicowy

Jednak to nie wszystko! W kwestii koloru maskownic naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia - producent daje możliwość personalizacji tego elementu i pomalowania go na dowolny z dostępnych kolorów z palety RAL.

Idealny odpływ prysznicowy

Jest jeszcze jedna niespodzianka. W odpływach tej marki są dwie maskownice - bazowa i dekoracyjna. Bazowa jest zawsze w kolorze czarnym (jak rynienka), a na nią jest zakładana maskownica dekoracyjna. Dzięki temu zyskujesz szansę zastąpienia jej w dowolnym momencie. Jeśli po kilku latach zapragniesz wymienić deszczownicę na złotą, będziesz mógł dopasować do niej również kolor maskownicy. Zobacz jak wiele możliwości zyskujesz dzięki temu rozwiązaniu!

Idealny odpływ prysznicowy

CED'OR PRO dostarcza nie tylko innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, ale również technologicznych. Dzięki opatentowanej technologii zintegrowanego syfonu AQUALOW oraz ogromnej przepustowości 0,85 l/s, woda nie wylewa się poza strefę prysznicową, nawet przy zaawansowanych systemach nawadniania. Co więcej, syfon AQUALOW posiada zdejmowany daszek rewizyjny, dzięki czemu masz stały dostęp do wnętrza odpływu. Zastosowana technologia sprawia, że się on nie zapycha i praktycznie nie wymaga czyszczenia, zwłaszcza, że rynienka jest pokryta specjalną powłoką architektoniczną, która uniemożliwia osiadanie zanieczyszczeń.

System AQUALOW posiada dodatkową opcję uzupełniającą - membranę OWM czyli One Way Membrane. Dzięki niej możesz mieć pewność, że z odpływu nigdy nie będą wydobywać się przykre zapachy! Z problemem tym najczęściej spotykają się mieszkańcy bloków, w których funkcjonuje stary system kanalizacji lub zostały one źle wykonane. Dzięki zamontowaniu tej membrany, zapachy nie mają możliwości wydobywania się, a Ty możesz cieszyć się w pełni wymarzoną łazienką. Zamontowanie i wyjęcie tego elementu jest możliwe w dowolnym momencie.

CED'OR PRO jest odpływem o prawdopodobnie najniższej wysokości zabudowy - wynosi ona jedyne 49 mm! Dzięki temu jego montaż jest możliwy w każdej łazience. Co więcej, producent po raz kolejny dalej możliwość jego personalizacji - istnieje możliwość wykonania tego odpływu w dowolnej, nawet nietypowej długości. Wszystko po to, żeby jak najbardziej dopasować go do Twojej łazienki.

Jak widzisz, jest to odpływ pozbawiony wad. Wszystkie rozwiązania zostały wdrożone z myślą o użytkownikach, tak, żeby mogli stworzyć łazienkę bez żadnych ograniczeń. Design, dobór materiałów, zastosowane technologie - wszystko jest na najwyższym poziomie. Co więcej, jest to produkt, który w 100% powstał w Polsce. Dzięki niemu architekci, projektanci, deweloperzy czy monterzy zyskują zupełnie nowy wachlarz możliwości. Jeśli nie wierzyłeś, że produkt idealny może powstać, to teraz już wiesz, że jest to możliwe!

Kontakt w sprawie produktów:

Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR:
  LETS GROW SP. Z O. O.

ul. Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
tel. +48 94 721 38 98
www: www.cedorpolska.pl www.sklep-cedor.pl
mail: wyślij wiadomość
Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR: <br>   LETS GROW SP. Z O. O.

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:


Podobne artykuły
CED’OR PRO odpływy liniowe dla każdego

woda i kanalizacja

CED’OR PRO odpływy liniowe dla każdego

Odwodnienia liniowe cieszą się coraz większą popularnością - nic w tym dziwnego, skoro są niezwykle funkcjonalne,... więcej...

Szkodliwe substancje w wodzie, czyli co pijemy

woda i kanalizacja

Szkodliwe substancje w wodzie, czyli co pijemy

Wraz z rozwojem naszej cywilizacji coraz bardziej kurczą się zasoby czystej wody na naszej planecie. W ciągu ostatnich... więcej...

Filtr magnetyczny FM1 FERDOM do instalacji c.o., wodnych i klimatyzacji

woda i kanalizacja

Filtr magnetyczny FM1 FERDOM do instalacji c.o.,...

Firma FERDOM od kwietnia 2016 roku wprowadza nowe modele popularnego filtra magnetycznego FM1, a oprócz tego... więcej...